folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık : Delonghi KG79 Kahve Değirmeni/Öğütücü(20 Gün Kullanılmış.)

Satılık : Delonghi KG79 Kahve Değirmeni/Öğütücü(20 Gün Kullanılmış.)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Merhaba hocalar.

Delonghi KG79 Kahve değirmeni/öğütücü.

1- Ürün 04.06.2020 tarihinde satın alınmıştır 20 gün kullandım. Profesyonel öğütücü hediyesi alınca cihaz boşa çıktı.

2- Cihaz zaten popüler bir cihaz yarı profesyonel ev tipi öğütücülerde en çok tercih edilen ürün, internette araştırma yapabilirsiniz.

3- Cihazı yeni almış olduğum için yasal 2 yıllık garantisi devam ettiği gibi garanti belgesi/faturası da elimdedir. Hepsiburada üzerinden sipariş etmiştim.

4- Genellikle kendim V60 ve cold drip için kullanıyorum ziyadesiyle memnun kaldım. Diğer bıçaklı öğütücüleri uzun süre kullandıktan sonra çok büyük hata yaptığımı fark ettim. Kimseye bıçaklı öğütücüleri tavsiye etmem. Bu ürün silindir tipli öğütücü mekanizmaya sahip.

5- Ürünün temizliği ve kullanımı çok kolay. Kendi kutusu ve kullanma kılavuzu da halen elimde, alıcıya onları da göndereceğim. Hatta sıfır kutusundaki koruyucu poşeti dahi duruyor :)

6- Herhangi bir sorunuz varsa cihazın performansı hakkında cevaplayabilirim. Yahut hafta içi günleri istediğiniz ayarda bir öğütme yapıp video atabilirim.

7- Ürünün güncel fiyatı her gün değişiyor. Ben 1 ay önce 850'ye almıştım şu an 700 civarına da satılıyor gözüküyor google'da.

Benim biçtiğim fiyat 500 TL'dir. 

Ephesus tarafından 06/Tem/20 00:33 tarihinde düzenlenmiştir

Avukat/Hukukçu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Nisan 2019 da 334 TL ye almışım Trendyoldan. Şimdi baktım 650 tl olmuş. Keşke tüm parayı buna yatıraydım :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

Nisan 2019 da 334 TL ye almışım Trendyoldan. Şimdi baktım 650 tl olmuş. Keşke tüm parayı buna yatıraydım :)

2016 da 250 liraya almıştım :) 

hala kullanırım 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

2016 da 250 liraya almıştım :) 

hala kullanırım 

Güzel makine, işini iyi yapıyor ama şu fiyatlara alınır mı bilemiyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

konik burr güzel makine hayırlı satışlar. Birkaç ayarlamayla ince çekim yapılabiliyormuş. -muhtemelen turk kahvesi için- 

ride or die..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı

konik burr güzel makine hayırlı satışlar. Birkaç ayarlamayla ince çekim yapılabiliyormuş. -muhtemelen turk kahvesi için- 

normal minimum ayarı türk kahvesine uygun değil hocam evet. Ancak resmi servisi dahi içinde ufak bir modifiye ile türk kahvesi çekebilir hale getiriyormuş. İnternette nasıl yapılacağına dair videolar da var.

Avukat/Hukukçu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

bi tanecik up olsun bi daha da olmasın

Avukat/Hukukçu
Toplam Hit: 914 Toplam Mesaj: 7
satılık değirmen