folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık | Sennheiser Mm70i - Sıfır Kulaklık - Ücretsiz Kargo

Satılık | Sennheiser Mm70i - Sıfır Kulaklık - Ücretsiz Kargo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

:D nedir bu kullakliklardan cektigimiz 1,2 yil önce bi arkadaşda  540 liraya mi ne almiştin bi tanede 1 ay konuşmustuk :D

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    AmoR bunu yazdı

:D nedir bu kullakliklardan cektigimiz 1,2 yil önce bi arkadaşda  540 liraya mi ne almiştin bi tanede 1 ay konuşmustuk :D

Zevkler ve renkler tartışılmazmış hocam :)

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

güzel kulaklık alıcak arkadaşa h.olsun

up

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    shennheiser cx300II kullaniyordum cok memnundum yani ölürüm o kulakliga ama noldu koptu ve ben naptim daha da kopardim gelemem oyle seylere simdi yeni kulaklik bakacam da ne alsam die dusunuyorum bu sefer o kadar para vermeyecem

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

güzel kulaklık alıcak arkadaşa h.olsun

up

Verilen paranın kat ve kat hakkını veren bir ürün. Sağoalsın hocam.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    eray bunu yazdı
    shennheiser cx300II kullaniyordum cok memnundum yani ölürüm o kulakliga ama noldu koptu ve ben naptim daha da kopardim gelemem oyle seylere simdi yeni kulaklik bakacam da ne alsam die dusunuyorum bu sefer o kadar para vermeyecem

Dikkatli kullanmadığın zaman hor kullandığın zaman her kulaklık gibi kopabiliyor. Ama parasını verdin mi başka kulaklık düşünmene engel olan bir ürün. Almak istesen görüşelim hocam. Şimdiden aldığın ürün hayırlı olsun.

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    BaD_BoYs bunu yazdı
    eray bunu yazdı

Dikkatli kullanmadığın zaman hor kullandığın zaman her kulaklık gibi kopabiliyor. Ama parasını verdin mi başka kulaklık düşünmene engel olan bir ürün. Almak istesen görüşelim hocam. Şimdiden aldığın ürün hayırlı olsun.

Yok hocam okula gidiyorum para ayiramam o kadar idarelik bisey alicam artik simdilik ama shennheiser kulakliklarin hasidir yani dusunen arkadaslar varsa vede butcesi uygunsa alsin

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    eray bunu yazdı

o zaman creative ep-630 al hocu 

fiyatından kat kat daha iyi bi kulaklık

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    eray bunu yazdı
    BaD_BoYs bunu yazdı
    eray bunu yazdı

Yok hocam okula gidiyorum para ayiramam o kadar idarelik bisey alicam artik simdilik ama shennheiser kulakliklarin hasidir yani dusunen arkadaslar varsa vede butcesi uygunsa alsin

Aynen. Hayırlısı olsun hocam.

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Up :)

.
Toplam Hit: 5062 Toplam Mesaj: 60