folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık 1.Nesil 4Gb İpod Nano 150 Lira

Satılık 1.Nesil 4Gb İpod Nano 150 Lira

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkhanson
    arkhanson's avatar
    Erkek
    6 ay önce teknosa'dan aldığım 1.nesil 4gblık ipod nanoyu paraya ihtiyacım olduğundan satmaktayım..
    aletin durumundan bahsedeyim.. beyaz renkte, önü gayet temiz,arkası 3. nesil ipodlar gibi parlak metal, bu yüzden çok kolay çiziliyor, benimkinin de arkası çizik çizik.. ama çalışması bakımından hiçbir sorunu yok, tertemiz diyebilirim.. orjinal kulaklığı ve kılıfı, kutusu dahi duruyor..

resimlerini henüz çekemedim, çünkü evde değilim şu an, en kısa zamanda çeker koyarım..

sakaryadayım, sorunsuz şekilde kargoya verebilirim, fiyatını 150 olarak düşünüyorum..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek
    arkhanson bunu yazdı:
    -----------------------------
    6 ay önce teknosa'dan aldığım 1.nesil 4gblık ipod nanoyu paraya ihtiyacım olduğundan satmaktayım..
    aletin durumundan bahsedeyim.. beyaz renkte, önü gayet temiz,arkası 3. nesil ipodlar gibi parlak metal, bu yüzden çok kolay çiziliyor, benimkinin de arkası çizik çizik.. ama çalışması bakımından hiçbir sorunu yok, tertemiz diyebilirim.. orjinal kulaklığı ve kılıfı, kutusu dahi duruyor..

resimlerini henüz çekemedim, çünkü evde değilim şu an, en kısa zamanda çeker koyarım..

sakaryadayım, sorunsuz şekilde kargoya verebilirim, fiyatını 150 olarak düşünüyorum..

birader fotosunu koy beyenirsem bişeyler yaparız senle.kargoya gerek yok pazar günü bi sorun olmazsa buluşma var sakaryada orda alırım beyenirsem...foto bekliyom senden

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkhanson
    arkhanson's avatar
    Erkek

ah be kardeşim, çok çok iyi olur da ben pazartesiye kadar istanbuldayım (malum sağlık problemleri) istanbulda da elden verebilirim aslında ama usb kablosu ve kutusu vs adapazarında.. istersen kargoyla falan gönderirim kargo masraflarını da üstlenirim o sorun olmaz benim için. aleti kargolarım alırsın eline beğenirsen aynı gün içinde haber edersin bana parayı yollarsın.. sana nasıl uygun gelirse..

fotoğraflarını bikaç saat içinde koyucam harıl harıl fotoğraf makinesi arıyorum :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkhanson
    arkhanson's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkhanson
    arkhanson's avatar
    Erkek
    fiyatı 140a çektim kargo da zaten benden..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anisiz59
    anisiz59's avatar
    Erkek
    ben de ipod nano 0--  2 yıl garantili  250 ye veriyorum ama alıcı yok,,  bu mu tahribat dayanışması  :)  para lazım kira  yatırıcazzzzz,, aloooo,,,,  tahribattt
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

anisiz59 bunu yazdı:
    ben de ipod nano 0--  2 yıl garantili  250 ye veriyorum ama alıcı yok,,  bu mu tahribat dayanışması  :)  para lazım kira  yatırıcazzzzz,, aloooo,,,,  tahribattt
    4Gb mı 8 mı ?

Bende bugun 2. el 2. nesil 30 luk iPod almayı dusunuyorum...

200 YTL ye.

Az sonra alacagım sanırım.

Hızlı cevap verırsen senden alayım,

Sende para kazanmış olursun...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anisiz59
    anisiz59's avatar
    Erkek

telefonum 0555 637 13 88

anisiz1453@yahoo.com

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkhanson
    arkhanson's avatar
    Erkek
    abi bize de bi müşteri bulun da biz de para kazanalım :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    anisiz59 bunu yazdı:

telefonum 0555 637 13 88

anisiz1453@yahoo.com

5. nesil 30 luk iPod aldım

Mutluyum : )

Benim de iPod'um var : ))) 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheGoFReT
    TheGoFReT's avatar
    Erkek

arkhanson bunu yazdı:

aga faturası ve garantisi varsa ben alabilirim konuşmak istiyosan pm at msn ni

http://tikla.net/ durma tıkla =)
Toplam Hit: 5611 Toplam Mesaj: 15