Satılık Bilgisayar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

NaZi_ bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar konuyu daha önce açmıştım ancak pek rabet olmadı. İhtiyacım kalmadığı için donanımın fiyatını iyice dibe çekiyorum.

Ana kart: (Beleş. Zaten bir kaç kişi sorunlu bi model olduğunu söylemişti bir fiyat konması saçma olur.)(GIGABYTE G41MT-D3 1333 DDR3 16X SES VGA) : http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=93149&ad=GiGABYTE-G41MT-D3-1333-DDR3-16X-SES-VGA-Anakartlar

Ekran kartı: (300 TL / herhangi bir zorlama olmadı ve kız gibi duruyor.)(Gigabyte GTX 460 OC 1 GB DDR5 DX11) : http://www.pclabs.com.tr/forum/topic/113861-gigabyte-gtx-460-oc-1-gb-ddr5-dx11-incelemesi/

RAM bellek: (Beleş. bir de buna para istemeyeceğim elbette.)(KINGSTON 2GB 1333MHZ DDR3 (KVR1333D3N9/2G)) : http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=51670&ad=KiNGSTON-2GB-1333MHZ-DDR3-%28KVR1333D3N9-2G%29-Hafiza%28RAM%29-Urunleri

Dış kasa: (170 TL / dürüst olmak gerekirse 600w olmasına rağmen verimi düşük. Ancak bu donanımı rahatça kaldırıyor.)(THERMALTAKE V3 600W SİYAH VL86021W2E) : http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=93117&ad=THERMALTAKE-V3-600W-SiYAH-VL86021W2E-Bilgisayar-Kasalari

Sabit disk: (90 TL)(WESTERN DIGITAL - 1 TB SATA2 64 MB) : http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2759 İşlemci: (175 TL)(INTEL C2DUO E7500 2.93GHz LGA775 3MB 1066MHz) : http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=81408&ad=iNTEL-C2DUO-E7500-2.93GHz-LGA775-3MB-1066MHz-islemciler

İşlemci: (200 TL)(INTEL C2DUO E7500 2.93GHz LGA775 3MB 1066MHz) : http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=81408&ad=iNTEL-C2DUO-E7500-2.93GHz-LGA775-3MB-1066MHz-islemciler

Monitör: (225 TL)(asus VH222D 22 WIDE 5MS SİYAH) : http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=85814&ad=ASUS-VH222D-22-WiDE-5MS-%20%20SiYAH-Monitorler

Ayrıca Dvd-Rw si, mause klavyesei boku püsürü de hediye edilecektir. Tek kusuru şu ki Herhangi bir kombinasyonu kabul edemem. Satış parça parça değil TOPLUCA gerçekleşecektir. Bunun dışında ''Kardeş HDD ye en son ne kadar istiyon ? '' gibi PM ler atmayın lütfen. Zaten fiyatlar oldukça düşük. Fiyat düşük olmasa bile hediyelere dicek laf yok bence.

Toplam fiyat 985 tl ye denk geliyor. Sıfır fiyatının yarısına veriyorum yani. Selametle.

daha ne demesi lazımdı ki adamın acaba : )

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Pc halen satılık. Up !

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

iyi satışlar. up olsun. param olsa kaçırmazdım güzel cihaz.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

CellyM bunu yazdı:

cihaz ucuza gidiyo hacı.

mesela, ne kadar sorunluda olsa anakartınında bi değeri var. hiç yoktan ölü fiyata vermen bile beleşe vermenden daha iyidir. kaldı ki ölü fiyata bile genelde vermezler : )

ram lerde haklısın hediye edilebilir çünkü zaten sıfırları 30 lira ya bulabiliniyo.

şu listede tek ekran kartının hakkını istemişsin.

ayrıca monitöründe çok fazla hakkını yiyosun. senin elinde ki monitör 22" lik full HD bir LCD. kendi fiyatının %50 aşağısına satmak, helede az kullanılmış diyosan saçmalıktır bana göre.

neyse hayırlı satışlar diliyim ben de şu yukarda belirttiğin halde gelipte hala ' aynı sekılde hdd ayrı satarsan bende talıbım :) ' diyenler e rağmen iyi satışlar : )

Hocam burdan bu fıyata satarsa bıle ıyı olur . Ins satar tabı. Acelesı varsa sahıbındene koy dırek teklıf verıyorlar. En olmadı sureklı takıp eden bılgısayarcılar bır fıyat verıyor. Benım koydugum makınaya 600 lıradan fazla etmez monıtorlu dıyen oldu . 650'den fazla etmez monıtorsuz dıyen en ıyı teklıfı verdı :) (forum ıcerısınden) 

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

emreslmn bunu yazdı:

CellyM bunu yazdı:

cihaz ucuza gidiyo hacı.

mesela, ne kadar sorunluda olsa anakartınında bi değeri var. hiç yoktan ölü fiyata vermen bile beleşe vermenden daha iyidir. kaldı ki ölü fiyata bile genelde vermezler : )

ram lerde haklısın hediye edilebilir çünkü zaten sıfırları 30 lira ya bulabiliniyo.

şu listede tek ekran kartının hakkını istemişsin.

ayrıca monitöründe çok fazla hakkını yiyosun. senin elinde ki monitör 22" lik full HD bir LCD. kendi fiyatının %50 aşağısına satmak, helede az kullanılmış diyosan saçmalıktır bana göre.

neyse hayırlı satışlar diliyim ben de şu yukarda belirttiğin halde gelipte hala ' aynı sekılde hdd ayrı satarsan bende talıbım :) ' diyenler e rağmen iyi satışlar : )

Hocam burdan bu fıyata satarsa bıle ıyı olur . Ins satar tabı. Acelesı varsa sahıbındene koy dırek teklıf verıyorlar. En olmadı sureklı takıp eden bılgısayarcılar bır fıyat verıyor. Benım koydugum makınaya 600 lıradan fazla etmez monıtorlu dıyen oldu . 650'den fazla etmez monıtorsuz dıyen en ıyı teklıfı verdı :) (forum ıcerısınden) 

senin verdiğim makineyi bilmiyorum hocam, görünen köy de klavuz istemez.

bu makineyi bu piyasada kolay topluyamazsın, ayrıca kolay bulunabilcek ya da sorunlu olan parçaları zaten hediye ediyorum :)

hakkı daha fazla yani makinenin.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

hayır hakkı daha az demedım zaten. hakkının daha fazla oldugunu belırtmek ıcın sahıbındene koy demıstım :) yanlıs anlamıssın sanırım.

www.kriptopedi.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

emreslmn bunu yazdı:

hayır hakkı daha az demedım zaten. hakkının daha fazla oldugunu belırtmek ıcın sahıbındene koy demıstım :) yanlıs anlamıssın sanırım.

Uğraşamıyorum ki hocam. Hem acil olduğu için ele gitmesin diye bu fiyatı size açtım. Yoksa 1 2 ay uğraşıp 200 - 300 fazlasına da satardım.

Buna rağmen talep yok makinaya.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

İşlemci güzel olsa alırdım da core2duo işime yaramaz.İyi satışlar fiyat iyi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

flassy bunu yazdı:

İşlemci güzel olsa alırdım da core2duo işime yaramaz.İyi satışlar fiyat iyi

Zamanında bende o konuda arada kalmıştım. Eyw.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Bu soğuk günün sabahında bir up.

Toplam Hit: 3570 Toplam Mesaj: 35