Satılık Bilgisayar Hediyeli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    LJMLJT bunu yazdı

sistem 2.000 TL ye satılmıstır. yarın kargolanıcaktır. modlar konuyu silebilir. tşkler ilgi gösteren yorum yapan herkeze  

alan tbt den mi bari merak ettim?

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LJMLJT
    LJMLJT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı
    LJMLJT bunu yazdı

sistem 2.000 TL ye satılmıstır. yarın kargolanıcaktır. modlar konuyu silebilir. tşkler ilgi gösteren yorum yapan herkeze  

alan tbt den mi bari merak ettim?

evet kendisi acıklamak isterse yazar buraya 

Angaralıyız Laa....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Dur lan verme rapper'a :D 150 veriyorum ben.. 

Hoca TBT böyle bir yer, 2500 e aldıysan %70 fiyatını yazmalısın yani 1750 TL. "Tbtye indirim" ibaresi koyarsan 1137 TL. Ama indirim yazmamıssın pazarlık payı da bırakman gerekir bence bu Kasa için en ideal fiyat 1600-1700 TL dir. böyle durumda iki tarafında gönlü olur.

Bu  kasa için öldüm fiyat da 1300-1400 Tl nin altı'dır. 

Mevzuat böyle hocam, ama mal senin malın oldugu için istersen 5000 TL istersin buna da kimse karışamaz. Ama baltalamanın önüne geçilmez burda, bu işi başarabilecek bir mürit dogmadı daha.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    LJMLJT bunu yazdı
    Asker bunu yazdı

2124 e aldin 2000 e satiyosun iyi satislar ama 1500 e satarsan op basina koy

haci LCD Monitör ile 5+1 Ses sistemi ile birlikte veriyorum en dandik olarak hesaplayalım 100 lira LCD etse 100 lirada ses sistemi etse 200 lira kardasin 150 liralık içinde stock işlemci faanı var 350 lira gene kardasin ! sen bu kasayı aldığında ekran kullanmıyacakmısın ? Bedawa verecem zate böyle giderse hatta Alan a üstüne 1oo lirada para verecem Ayip bişi ya ! 

benim amacim sadece senin bosa kurek cekmeni engellemek ben arkadasima vatandan benzer bir sistem topladim1400 tl ye malettim hersey dahil fan ses sistemi haric senin bu sistemi 2500 toplaman bu sistemin piyasa fiyatinin 2500 oldugu anlamina gelmez

ornegin ayni arkadas taksitle aldi kasayi ve 150 tl fark odedi bu onun sisteminin  fiyatini 1550 tl yapmaz degil mi?

neyse gene boka sardi bir satis konusu yorum veya tavsiye alinca bu kadar sinirleniyosaniz foruma satis konusu acmayin arkadaslar gidin gg ye sahibinden v.b. satis sitelerine acin boylece kimse vaktini size tavsiye vermeye veya yorum yapmaya harcamaz sizde mutlu mutlu satilmasini beklersiniz.....

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek

Baltalamayın lan.:) Adam'da beylikdüzünde oturuyormuş hayırlı satışlar hocam.

Zamanı durduramazsın.
Toplam Hit: 4332 Toplam Mesaj: 46