folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Cs Go Bayonet Ototronik Bıçak Skini

Satılık Cs Go Bayonet Ototronik Bıçak Skini

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Hocalar hayırlı günler diliyorum. Cs go envanterimdeki görevde kullanılmış bayonet skinimi satıyorum. Steam market değeri 2000 lira düzeyinde gidiyor. Bynogame de 1350 liradan satışa koydum. Havale ile ödeme yaparsanız fiyat 1200 lira. Bynogameden ödeme yapmak isterseniz linki pmden atarım. Düşünenler mesaj atabilir.

Steam Market Linki

https://steamcommunity.com/market/listings/730/★%20Bayonet%20%7C%20Autotronic%20(Field-Tested)?l=turkish

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam bu bıçağın oyunda ekstra bir gücü falan var mı, yoksa sadece oyunda bu bıçağın görüntüsünü görebilmek için mi insanlar 2000 TL veriyor?

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Sadece görüntü :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

hocalar böyle bir konu daha önce acılıp aynı böyle yorumlar almadı mı ? ben mi kafamdan dejavu kuruyorum anlamadım ki

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

neyin kafasi yasaniyor , yasatiliyor yine..

bu ne? .. buna kim niye o paralari versin? .. sen bunun o paralara alici bulacagi fikrine nasil vardin..

sanirsin av malzemesi satiyor, oyundaki bir alet hirdavat nihayetinde. mumkun olsa gotteki donu satacak kimisi ha insan bir dusunur da ben ne icin, ne kadar para istiyom.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

linke tıklarsanız bıçağın ortalama 300$ a satıldığını görürsünüz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

bu ne? .. buna kim niye o paralari versin? .. sen bunun o paralara alici bulacagi fikrine nasil vardin..

sanirsin av malzemesi satiyor, oyundaki bir alet hirdavat nihayetinde. mumkun olsa gotteki donu satacak kimisi ha insan bir dusunur da ben ne icin, ne kadar para istiyom.

Hocam oyundan haberin yok lutfen yorum yapma. 5bin liraya pelerin alani gordu bu gozler. Senin icin onemi olmayabilir, sana sacma gelebilir, ama herkes senin gibi dusunmuyor, dusunmek zorunda da degil. Birazcik farkindalik lutfen.

Sahsen ben oyunda etkisi de olsa alacak bir insan degilim. Ama bunu insanlarin zevk aldigi bir hobi olarak dusun. Adam hobisine para harciyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

cehalet kötü şey hocam.

oyun içi item piyasasını bilmiyorsun oyüzden bilmiyorsan yorum da yapma 

örnektir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

herlocksholmes, Panxer cehaletle ne alakasi var bunun.. ne oldugunu biliyorum hoca da mala yuklenen deger enterese etmiyor , hani somut,ise yarar, elle tutulur bir sey olsa tamam.. oyundaki sanal bir obje icin dunya para istenmis, e ben cocuk degilim boyle tepki veriyorum

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

herlocksholmes, Panxer cehaletle ne alakasi var bunun.. ne oldugunu biliyorum hoca da mala yuklenen deger enterese etmiyor , hani somut,ise yarar, elle tutulur bir sey olsa tamam.. oyundaki sanal bir obje icin dunya para istenmis, e ben cocuk degilim boyle tepki veriyorum

Hocam sanal şeylere para veriyorlar doğru da piyasası var. Adam paintte çizip satıyorum dememiş ki. Arz var talep var.

Bitcoin gibi. Para ama aslında para değil. Buda bıçak ama aslında bıçak değil. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stremauncion
    Stremauncion's avatar
    Homo
    hojucuk bunu yazdı

senin bu mantığına göre 90m steam kullanıcısının %40ında oyun içi "itemler" olduğunu varsayarsak satıp aldığını düşünürsek, 90m kişinin %40ı oyundaki "hırdavatı" satın alma kafası yaşıyor. 

Yaptıklarım için pişman değilim aklım hâlâ yapmadıklarımda. Bu hayatta unutulan değil iz bırakan ol.
Toplam Hit: 1813 Toplam Mesaj: 18
cs go