Satılık Dji Ronin-S Gimbal

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    PsychoDawn bunu yazdı

hocam nasıl satılmadı ilginç ben 2 hafta önce gece ilana koydum sabaha 15-20 mesaj geldi öğleden sonra kapımın önüne kadar geldiler teslim ettim.
    tabi benim ürün buna göre baya temizdi 1 tane boya atması çizik vs yoktu bataryanın üzerindeki etiket dahi duruyordu 5500'e şak diye satıldı. 

Hangi siteden sattın. Ben dolaba ve letgoya koydum. 5.500 den hala duruyor. 

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

Makine için özelden mesaj atan arkadaşlar vardı? Yazdım ama henüz geri dönmediler belki buradan fark ederler diye konuyu 'up'luyorum... 

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

UP.. İnsanın hiç mi işi rast gitmez.. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

neyse ki param kalmadı da sulanamıyorum bile yoksa alasım vardı böle bi meret..

maksat up olsun.

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

Hocam telefon numaranızı yollar mısınız görüşelim

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
Toplam Hit: 1381 Toplam Mesaj: 16
dji