folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık E-Sigara (Eleaf İstick Pico)

Satılık E-Sigara (Eleaf İstick Pico)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visualeffects
    visualeffects's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

bu siteden satilmiyor hocam, ayni urunu ayni sekilde yaninda pille vs verdim ve ekstradan yaninda normalde 130 lira degerinde olan troya v3 atomizer verdim hepsine toplam 200 dedim pahali bulunup satilmadi. o iş zor yani.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

görseldeki ürünlerin ikinci el fiyatı toplamda 200'ü geçmemeli..

uzun süredir esigara piyasasının içinde olan biri olarak söylüyorum. Yine de karar sizin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Son kez günceldir almak isteyenler teklif versinler,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Arkadaşlar resimdeki ürünleri satıyorum cihaz 2 aylık çok temiz en ufak bir sorunu yok resimde gördüğünüz ürünlerin hepsi gönderilecektir, cihaz orijinal Eleaf iStick Pico dur güncelleme yapıla bilir resim eklene bilir, istediğim fiyat 375 TL kargo ücreti bana aittir önce eft sonra ürün gönderimi yapılır,

Ürün resimleri linktedir,

https://postimg.cc/gallery/2qvvvgfqe/

Hocam yanlış anlama ben burdan birinde pilli ve yedek coilli 150 tlye aldım kutusuyla geldi hatta orjinal doğrulama kod kısmı kazınmamış ben kazıdım siteden kontrol ettim çakma değildi cidden pahalı.

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Arkadaşlar resimdeki ürünleri satıyorum cihaz 2 aylık çok temiz en ufak bir sorunu yok resimde gördüğünüz ürünlerin hepsi gönderilecektir, cihaz orijinal Eleaf iStick Pico dur güncelleme yapıla bilir resim eklene bilir, istediğim fiyat 375 TL kargo ücreti bana aittir önce eft sonra ürün gönderimi yapılır,

Ürün resimleri linktedir,

https://postimg.cc/gallery/2qvvvgfqe/

Hocam yanlış anlama ben burdan birinde pilli ve yedek coilli 150 tlye aldım kutusuyla geldi hatta orjinal doğrulama kod kısmı kazınmamış ben kazıdım siteden kontrol ettim çakma değildi cidden pahalı.

275 TL ye çektim üstat fiyatı, :) yine diyorum bi atla deve değil anlaşırız, :)

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 2427 Toplam Mesaj: 16
satış e-sigara likit eleaf istick pico