folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Ekran Kartları | Board | Psu | Ups | Ram | Mining Rig

Satılık Ekran Kartları | Board | Psu | Ups | Ram | Mining Rig

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek

Sahibinden ile satışını yapabilirim hocalar. Fiyat farkını ekleriz oraya öyle işlem yaparız.

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek

Ek olarak; elektronik sigaradan tutun, yurtdışı her türlü elektronik ürünü getirtebilirim. Macbook - apple watchler, telefonlar vs.

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Sahibinden ile satışlarda benim tavsiyem sattığın kişiye, kargoyu şubeden alma şartı koy. Ayrıca kamera ile kutuyu açsın. Hasar varsa tutanak tuttursun vs vs. Tabi burada az çok tanıdık yamuk yapmayacak kişiler için demiyorum da gerçi kim olursa olsun dikkatli olmak lazım. Kargo hasar verirse ispatlayamazsınız.

İmzalamazsam ne olcak?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

Sahibinden ile satışlarda benim tavsiyem sattığın kişiye, kargoyu şubeden alma şartı koy. Ayrıca kamera ile kutuyu açsın. Hasar varsa tutanak tuttursun vs vs. Tabi burada az çok tanıdık yamuk yapmayacak kişiler için demiyorum da gerçi kim olursa olsun dikkatli olmak lazım. Kargo hasar verirse ispatlayamazsınız.

Bu konuda benim tavsiyem kargo ile satış yapılmaması şeklinde :)

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

Adam kalkıp kendi getirecek hali yok :) Çok sıkıntılı bir mevzu kargo işi. Kargoda hasar alabilir. Kutu sağlam gelse bile düşün ki bir sorun oldu. Alıcı taktı çalışıyor ama reset atıyor falan iade edecek. Satıcı diyecek ki kardeşim sağlam gönderdim. Çık işin içinden. Satıcıya külfet. Tabi bu tarz durumlarda tanıdıkla iş yapmak en iyisi ama yine de kamera ile açma, şubeden alma vb. önlemlerin alınması lazım. Ben alırsam eğer kutuyu açıp pcye takıncaya kadar kesintisiz kamera kaydı alırım mesela. Taktım çalışmadı diyelim elinde kanıt olur.

Her şeyi geçtim alıcı da satıcı da her zaman risk altında. Sıkıntı çıktığı zaman gerçekten çözmesi sorun. Neyse konu dağılmasın. Sorunsuz alışverişleriniz olsun inşallah. 

@AndrevMask  PS5 sorsana hocam kaça gelir :)

İmzalamazsam ne olcak?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    AndrevMask bunu yazdı

Ek olarak; elektronik sigaradan tutun, yurtdışı her türlü elektronik ürünü getirtebilirim. Macbook - apple watchler, telefonlar vs.

14 pro Mor 256GB. kaça getirtebilirsin hocam?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    AndrevMask bunu yazdı

14 pro Mor 256GB. kaça getirtebilirsin hocam?

256 - 26.500₺

128 -  24.000₺

AndrevMask tarafından 05/Nis/23 00:12 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

Adam kalkıp kendi getirecek hali yok :) Çok sıkıntılı bir mevzu kargo işi. Kargoda hasar alabilir. Kutu sağlam gelse bile düşün ki bir sorun oldu. Alıcı taktı çalışıyor ama reset atıyor falan iade edecek. Satıcı diyecek ki kardeşim sağlam gönderdim. Çık işin içinden. Satıcıya külfet. Tabi bu tarz durumlarda tanıdıkla iş yapmak en iyisi ama yine de kamera ile açma, şubeden alma vb. önlemlerin alınması lazım. Ben alırsam eğer kutuyu açıp pcye takıncaya kadar kesintisiz kamera kaydı alırım mesela. Taktım çalışmadı diyelim elinde kanıt olur.

Her şeyi geçtim alıcı da satıcı da her zaman risk altında. Sıkıntı çıktığı zaman gerçekten çözmesi sorun. Neyse konu dağılmasın. Sorunsuz alışverişleriniz olsun inşallah. 

@AndrevMask  PS5 sorsana hocam kaça gelir :)

Yarın yazayım hocam.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MagaraAdami
    MagaraAdami's avatar
    Erkek

3080 TI var mıdır hocam?

~tıp doktoru
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek
    MagaraAdami bunu yazdı

3080 TI var mıdır hocam?

şu an için maalesef hocam

Toplam Hit: 4833 Toplam Mesaj: 54
satış ekran kartı alım