folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık (Fazlalık) Samsung J7 16 Gb Beyaz Renk

Satılık (Fazlalık) Samsung J7 16 Gb Beyaz Renk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

700

ihale bitmiştir :) end hocanın dönüş yapmasını bekliyoruz. Bugün şehir dışına çıkacağım için telefona dönüş olmazsa telefonu eve bırakacam. Kulaklığa alıcı çıkmadığı için bunu da telefonla birlikte almak isterse yarı fiyatına bırakacam. :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

end hocada telefona dönüş yapmadığı için şehir dışına çıkıyorum artık telefonu eve bıraktım :) son kez up olmuş gibi oldu konu ama herkesi bilgilendirmek için yazdım. Telefonun ve kulaklığın satışı iptal ettim artık. Teklifler için teşekkürler arkadaşlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

Neden iptal oldu ki? 700 ödemedi ise 525 veren arkadaş vardı, açık arttırma usulü olunca sıra ona geçmez mi? Yoksa istediğim fiyat olmadı için mi iptal ediyorum diyorsun?

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı

Neden iptal oldu ki? 700 ödemedi ise 525 veren arkadaş vardı, açık arttırma usulü olunca sıra ona geçmez mi? Yoksa istediğim fiyat olmadı için mi iptal ediyorum diyorsun?

Hocam ben yola çıktım maalesef trabzona gidiyorum telefonu eve bıraktım. end hoca dönüş yapmadı onu bekledik haksızlık olmasın diye. Özeldende dönüş yapmadığı için Burdaki kargocular 17:00-17:30 gibi kapanıyor. Telefonun paketlenme hazırlanması v.s. zaman geçti.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

530tl

Anneme alam da kullansin. Garantisi var miydi

İmzalamazsam ne olcak?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

530tl

hocam satış iptal edildi, 700 ödeme yapmadı altındaki fiyatlarda düşük geldi muhtemelen iptal etti.

yalnız demeden durmak istemiyorum kusuruma bakmasın konu sahibi, 

burada açık arttırma yapıyorum diyerek en yüksek fiyata malını satmak en doğal hakkı. ancak açık arttırmanın usulü vardır, ya taban fiyat belirlersin bu fiyatın altına satmam dersin, ya da en yüksek fiyatlı teklif ödeme yapmazsa bi altındaki teklife arttırma kalmış olur ki etik olsun. 

"ya kardeşim mal benim ister satarım ister satmam" diyebilirsin ama, konuya iştahla gelip hadi açık arttırma yapalım, e benim istediğim fiyat olmadığı için ikinciye satmıcam ürünü demek başka siteler için normal olabilir ama tahribat için etik olmadı pek. neyse hayırlı satışlar, iyi yolculuklar.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

530tl

hocam satış iptal edildi, 700 ödeme yapmadı altındaki fiyatlarda düşük geldi muhtemelen iptal etti.

burada açık arttırma yapıyorum diyerek en yüksek fiyata malını satmak en doğal hakkı. ancak açık arttırmanın usulü vardır, ya taban fiyat belirlersin bu fiyatın altına satmam dersin, ya da en yüksek fiyatlı teklif ödeme yapmazsa bi altındaki teklife arttırma kalmış olur ki etik olsun. 

"ya kardeşim mal benim ister satarım ister satmam" diyebilirsin ama, konuya iştahla gelip hadi açık arttırma yapalım, e benim istediğim fiyat olmadığı için ikinciye satmıcam ürünü demek başka siteler için normal olabilir ama tahribat için etik olmadı pek. neyse hayırlı satışlar, iyi yolculuklar.

Katılıyorum

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

530tl

eyvallah hocam telefon evde duruyor hala almak isteyen varsa göndereyim sıkıntı yok :) ihaleyi ikinci kazanan arkadaş isterse şuanda evdeyim pazartesi gönderirim telefonu..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Ciddi olmak gerekirse 250 TL vereyim, para yok bu aralar fakat telefon ihtiyacı da var. Ölücü demeyin, kabul ederse.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı

Ciddi olmak gerekirse 250 TL vereyim, para yok bu aralar fakat telefon ihtiyacı da var. Ölücü demeyin, kabul ederse.

250 TL ye sen bulursan ben alayım :) neyse telefonu 480 TL ye çektim pazartesi biri alacak gibi.. Buradan talip varsa ilk gelen alır telefonu..

Toplam Hit: 3893 Toplam Mesaj: 31
samsung satılık telefon samsung j7