folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Fujifilm Fotoğraf Makinası

Satılık Fujifilm Fotoğraf Makinası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

hacılar fotografçılıgı öğrenme safhası için aldıgın FUJİfilm pinepix 2950 hd 14 megapiksel 18X optik zoomlu manuel modu bulunan (enstantene diyafram ayarı yapabilen) zamanında 499 tl verdigim 1 senelik makinamı yanında
    digipod tr257 1.75cm boyundaki tripodumu,
    lovepro taşıma çantamı
    ataba pil şarjörü (otomatik doldurma boşaltma özelligine sahip)
    4 adet şarjlı CFL 3000 series pili hediye ederek piyasa fiyatlarının çokçok altına satıyorum 

zerre kadar çizigi ezigi yoktur tertemiz ilk günkü gibi kullandım garantisi var 1 yıl oldu devam ediyor hepsiburadadan alındı.

FİYATI:TBT ye özel 250 tl GG ye koymadım daha ilk tercihim elden satmak.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam tripotu ayrı satıyormusun ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı

Hocam tripotu ayrı satıyormusun ?

malesef hepsiini bir satıyorum .

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

fiyat uygun.ihtiyacım olsa  düşünürdün  hayırlı satışlar.

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Böyle bir şeye ihtiyacım var ama nasıl bir alettir iyice bir araştırma yapmam lazım yarın bir araştırma yapayım sana dönüş yaparım. Tabi bir de maddi kısmı var.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    imlegend bunu yazdı

Böyle bir şeye ihtiyacım var ama nasıl bir alettir iyice bir araştırma yapmam lazım yarın bir araştırma yapayım sana dönüş yaparım. Tabi bir de maddi kısmı var.

Buyrun araştırın işinize yararsa kaçırmayın.

1 değil 2 değil 3 hiç değil tam 5 parça üstelik kendimi bal satan adam gibi hissettim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    hocam shutter sayısı oluyomu bunlarda öyle bi sıkıntı varmı ayrıca bir iki tane kendi cektigin fotoyu koyarmisin hd ve normal modda kaç dakika kesintisiz video çekiyo piller tam doluyken cevaplarsan almak istiyorum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

ben bu makinadan kullandım çok güzel makinadır. karanlıkta çekimleri pek iyi değil sadece ama onun dışında video çekimi çok güzel. ayrıca gündüz çekimleride gayet güzel bi makina. alınca kurcalamak lazım tabi

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Dos_Attach bunu yazdı

ben bu makinadan kullandım çok güzel makinadır. karanlıkta çekimleri pek iyi değil sadece ama onun dışında video çekimi çok güzel. ayrıca gündüz çekimleride gayet güzel bi makina. alınca kurcalamak lazım tabi

ama bir slr değil bunu unutmamak lazım ne kadar iyi olsada :)

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    Dos_Attach bunu yazdı

hayatında cep telefonundan başka bişeyle fotoğraf çekmemiş birine uzay gemisi gibi de gelebilir tabi :) 

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Dos_Attach bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    Dos_Attach bunu yazdı

hayatında cep telefonundan başka bişeyle fotoğraf çekmemiş birine uzay gemisi gibi de gelebilir tabi :) 

ne uzay gemiisi hocam uzayın ta kendisi :)

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 1348 Toplam Mesaj: 19