folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Satılık Kriptopara, Bitcoin Borsa Yazılımı!

Satılık Kriptopara, Bitcoin Borsa Yazılımı!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

Yazılımla ilgili genel konulardan bahsedilmiştir atladığım bir çok şey var takdir edersiniz ki tüm özelliklerini yazamam, tüm özellikleri görmeniz ve denemeniz için sisteme üye olmanız gerekmektedir, üye olduktan sonra şu anda sms sitemi aktif olmadığından smsler gelemmektedir o yüzden sms kısmına 111111 yazıp giriş yaabilirisniz aklınıza takılan diğer soruları buradan sorabilirsiniz, yönetim panelini görmek ve denemek için ciddi alıcılar ile görüşme yaptıktan sonra yetki verilir.

Teknik Özellikler:

• Yazılım tamamen açık kaynaktır, php bilginiz varsa geliştirmeye devam edebilirsiniz.

• Yazılım başka programcılarda projeye kolay adapte olabilsinler diye Laravel framework kullanarak kodlanmıştır.

• Frontendde javascript, html ve css kullanılmıştır, şu anda üzerindeki tema envatoda ücretli olarak satılan inspinia theme’dir.

• Backendde php çalışmaktadır, sistem php 7.x ile uyumludur daha aşağı sürümler için garanti verilmemektedir. Order matching engine(emir eşleştirme motoru) sistemle bütünlük sağlaması açısından php ile yazılmıştır, hesaplamalarda şimdiye kadar herhangi bir sıkıntı yaşanamamıştır. Bazı matematik işlemleri için php nin math kütüphanesi kullanılır.

• Sistemin aynı anda tüm kullanıcılara hızlıca ve sorunsuzca veri gönderebilmesi amacıyla websocket kullanılmıştır, sunucuda web socket çalıştırıp kaynak ayırmak yerine daha mantıklı bir yöntem tercih edilerek pusher kullanılmıştır, pusherı belli bir limite kdar ücretsiz olarak kullanabilirsiniz belli bir seviyeyi aşan işlemler için pusher’a ücret ödemeniz gerekmektedir. Buradan pusherın tarifelerine bakabilirsiniz: https://pusher.com/channels/pricing

• Sunucu tarafında sessionlar ve cache dosyaları sistemin hızlı çalışması için Redis serverda tutulmaktadır, veritabanı olarak Mysql kullanılmaktadır.

• Yazılımda referans sistemi ve mail gönderme yoktur(güvenlik nedeniyle), kullanıcıyla iletişime geçmek içim S.M.S kullanılır.

• Zamanlanmış görevler için CRON kullanılır.

• İconlar için fontawesome CDN’si kullanılmaktadır.

• Tasarım full responsivedir yani tablet yada telefona uyumludur.

Güvenlik:

• Brute force ve flood yapılamaması için throttle kullanılmaktadır(güvenlik resmi yoktur), kullanıcı aynı işlemi belli bir süre içirisinden belli bir miktarda yapabilir, mesela dakikada 100 adet giriş denemesi yapamaz yada iletişi talebi oluşturamaz. Sınırlar ve süreler dosya içeriğinden manuel olarak ihtiyaca göre değiştirilebilir.

• Kayıt olan her kullanıcıdan üyeliğin onaylanması için iki adet kimlik fotoğrafı(ön ve arka yüz) ve bir adet dilekçe benzeri fotoğraf istenir üyelik admin onayına tabidir, üyelik onaylandığında yada herhangi bir sebepten dolayı onaylanmadığında kullanıcıya sms gönderilir.

• Sms sistemi sms satın aldığınız servise göre uyarlanır.(ücretsiz)

• Ani durumlar ve bakım işlemleri için yönetim panelinden anlık olarak istediğiniz koinin transferlerini ve marketlerini durdurup tekrar başlatabilirsiniz. Screen shot: https://i.hizliresim.com/grlkgO.png

• Üye girişlerinden 2fa veya sms kullanılabilir, kullanıcı üye olduktan sonra hangi yöntemle giriş yapacağını kendisi seçer.

• Şifremi unuttum bölümü güvenlik sebebiyle manuel çalışacak şekilde olarak ayarlanmıştır, şifresini unutan kullanıcı talep oluşturur, sistem görevlisi tarafından telefonla aranılarak kimliğininden emin olunduktan sonra şifre kullanıcının cep telefonuna gönderilir, hiç bir üyenin şifresini ve 2fa scret keylerini sistem yöneticisi dahil hiçkimse göremez.

• Sistem token bazlı çalıştığı için CSRF saldırılarından etkilenmez.

• Kullanıcıdan ve yöneticilerden alınan tüm veriler süzülür XSS ataklarına karşı yüksek derece korumalıdır.

• DDOS atakları ve diğer saldırılarla ilgili script satın alındığında digitalocean kullanılırsa gerekli güvenlik çalışmaları kurulum içinde yapılır ve alıcıya anlatılır.

• Yönetim panelinde ayrıntılı yetkilendirme bölümü vardır, her işlem için istediğiniz yöneticilere yetki verebilirisiniz, mesela bir yönetici sadece destek taleplerini cevaplamakla yetkiliyken diğer yönetici daha farklı sahip olabilir, herkes sadece yetkisi olan bölümleri görebilir.

Genel Özellikler:

• Üye olanlar için basit ancak kullanışlı bir destek(ticket) bölümü vardır, üyeler destek talebi oluşturur, yönetici talebi cevaplar ve talebi kapatır.(kullanıcı sms ile bilgilendirilir)

• Anasayfaya duyuruları ekleyebileceğiniz basit bir blog sistemi vardır. Panelden başlık ve metin girerek anasayfaya istediğniiz duyuruyu ve metni ekleyebilirisiniz.

• Üye olmayan kullanıcılar için iletişim formu vardır, kullanıcılar iletişim formundan iletişime geçer iletişim sorumlusu yaptığı işleme göre ileişim talebini kapatır.

• Yönetim panelinde bekleyen talepler gösterilir.

1. Şifre Hatırlatma Talepleri

2. Onay Bekleyen Üyeler

3. Destek Talepleri

4. İletişim Talepleri

5. Türk lirası Çekme Talepleri

6. Onay bekleyen koin transfer talepleri

• Yönetim panelinden veritabanı sunucusundaki tüm kayıtlar tablolar şeklinde gösterilir.Bu kayıtlar istenildiği taktirde sistemdeki tüm alanlara göre filtrelenebilir(tarihe göre, üyeye göre, koine, miktara göre vs.)

• Koin transfer edildiğinde veya geldiğinde, tl yatırıldığında veya çekildiğinde, destek mesajı cevaplandığında ve daha birçok alanda anlık olarak ilgili kullanıcı sms ile bilgilendirilir.

• Emir işlendiği, koin veya tl yatırıldığı çekildiği zaman kullanıcının varlıklarım bölümü sayfa yenilenmeksizin anlık güncellenir.

• Hesaba para yatırma işlemleri manueldir ve hızlıca yapabilecek şekilde ayarlanmıştır.bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgiyi satın alacak kullanıcılarla paylaşabilirim.

Coin ve market Özellikleri:

• Siteye ilk defa giriş yapan kullanıcılar için bir yardım bölümü açılır ve hangi işlemlerin hangi alanlardan yapılacağı gösterilir(ilerle,ilerle diyerek).

• Market sayfasından koin değiştirilebilir,

• varlıklarım ve ayrıntılı(o anki koin seçimine göre) varlıklarım sayfası vardır.

• Markette market geçmişi ve daha önceki emirler görüntlenir, istenilirse iptal edilebilir.

• Markette o koinin saatlik haftalık günlük ve aylık fiyat durumu çubuk grafik olarak gösterilir. Screenshot: https://i.hizliresim.com/8anl4k.png

• Sistem şu anki modelte sadece bitcoin ve ethereum desteklemektedir, yönetim panelinden istediğiniz koinleri ekleyebilirsiniz veya kaldırabilirisniz ancak coinlerin çekirdeklerinin çalışma yapısına bakılarak walletlarla ilgili fonksiyonların yazılması gerekmektedir bü yüzden istediğiniz koinin çekirdeiğinin çalışma yapısına bakılarak kısa sürede ücreti mukabilinde yeni koin eklenir.

• Coin transfer(withdraw) işlemleri manuel yada otomatik olarak yapılabilir yada isteğe göre belli bir meblağı aşan otomatik aşamayan ise manuel olarak gönderilebilir.

• Coinin büyüklüğüne göre ondalik sayılar ayarlanabilir.

• Al, Sat, Hızlı al ve hızlı Sat özellikleri vardır. Stoploss yoktur.

• Markette o anki koinin güncel fiyatı son 24 saat ortalaması hacmi vs gösterilir.

• Kullanıcının hangi koin için en fazla kaç wallet oluşturulabileceği yönetim panelinden belirlenebilir.

• Koin için withdraw kesintisi ve market vergisi her koin için farklıda olabilecek şekilde yönetim panelinden ayarlanabilir, ayrıca istediğiniz kullanıclara iskonto uygulayabilirsiniz.

Genel Konular ve Satış:

• Yazılım ücret ödenmesi ve sözleşme arifesinde tarafınızdan alınan sunucuya kurulur, satın alan kişinin kafasında soru işareti kalmayacak şekilde özellikleri anlatılır.

• Yazılımda mutlaka ufak tefek sorunlar mutlaka çıkacaktır, Yazılımla ilgili yazılımdan kaynaklı sorunlar tarafımdan giderilir ancak istenilen ek özellikler için ayrıca ücret talep edilir.

• Daha hızlı ve güvenli kurulum için(corelar farklı sucunularda olmak kaydıyla) digitalocean sunucuları ve nginx tavsiye edilmektedir.Yazılım 5$ lık bir sunucuda sorunsuz çalışabiliyor(corelar hariç)

• Herhangi bir şekilde ortaklık düşünmüyorum lütfen teklif etmeyiniz.

• Kriptopara borsası açmak ciddi bir iştir, yazılım her ne kadar süreçleri kısaltsa sistemleri otomatikleştirsede bu işe girmek isteyenlerin çekirdeklerle ilgilenmesi ve yönetim panelinin işlemlerini(destek işlemleri, para yatırma ve çekme işlemleri, transfer işlemleri vs) kullanabilmesi için personel çalıştırması gerekmektedir. Hevesli, heyecanlı ama bilgisiz kişiler bu işten uzak durunuz.

• Sistemi alan kişinin web sitesindeki bazı resimleri ve metinleri kendi isteğine göre değiştirmesi gerekmektedir, kurulum esnasında bu konuda yardımcı olunur ancak ilerleyen süreçlerde bu destek devam etmez.

• Ben bu yazılımı daha yüksek fiyata satarım diyen arkadaşlarlada görüşebiliriz.

Fiyat: 40000 TL Kurulum dahil (fatura isterseniz bu fiyata vergi eklenecektir)

Koin Ekleme Fiyatı: 4000 TL

Aylık Sürekli Destek Fiyatı: Desteğin mahiyetine göre konuşulup anlaşılır

İletişim: PM yada halilulker@yandex.com

adres:  http://www.koinbaz.com/

Arlong tarafından 15/Kas/18 10:48 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

konu güncel

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek

40k scripte verdin de , BTK ile olan münasebeti nasıl halledecekler ? 

500K güvence isteniliyor. Gayriresmi yaparsan banka hesapların bloke . 

500K verebilen de internetteki bir ilan sitesinden 40 ya " script" almaz :) 

Yanlış mı düşünüyorum, kusura bakma. 

I Love Software , Software is a life...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Söz konusu güvenlik olunca işler biraz değişir hocam. Şahsen ben sistemin altyapısını bilen başka şahıslar olsun istemem.

Syntax error..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    network bunu yazdı

Btk ile ne alakası var hocam nereden çıkardın 500k güvenceyi? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    watervay bunu yazdı

Söz konusu güvenlik olunca işler biraz değişir hocam. Şahsen ben sistemin altyapısını bilen başka şahıslar olsun istemem.

Şirket sahipleri program mı yazıyor yani onlarda işe aldıkları programcı ya güvenmiyor mu? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    network bunu yazdı

btk değil bro bddk. Onun dışında arkadaşa katılıyorum. 40k değil 10kya satsan da alan çıkmaz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    SUPERBICO bunu yazdı
    network bunu yazdı

btk değil bro bddk. Onun dışında arkadaşa katılıyorum. 40k değil 10kya satsan da alan çıkmaz.

niye çıkmasın ya, siz almayacaksınız diye millette almayacak diye bişey yok.

adam vardır, toprak zenginidir teknolojiden anlamaz, gidip konuşursun 1 milyonluk bitcoin alır. gider başka adamla konuşursun dersin abi bak böyle böyle borsa işi var, gel yapalım şurda da hazır yazılımı var alırız. tamam der.

şu an mesela burdan bi müridle iş yaptığımız bi adam var, adam emlak zengini, bilgisayarın b sinden anlamaz ama "çocuklar bi fikriniz varsa gelin ben sermaye vereyim" diyo. gitsek bu adamın kanına girsek alır.

bu işe girmek isteyen adamı kaç ay ileri atıcak bir şey bu sistemin hazır olması, kendin yazdırmaya kalksan eleman tutup en az üç ay sürecek.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    SUPERBICO bunu yazdı
    network bunu yazdı

adam vardır, toprak zenginidir teknolojiden anlamaz, gidip konuşursun 1 milyonluk bitcoin alır. gider başka adamla konuşursun dersin abi bak böyle böyle borsa işi var, gel yapalım şurda da hazır yazılımı var alırız. tamam der.

şu an mesela burdan bi müridle iş yaptığımız bi adam var, adam emlak zengini, bilgisayarın b sinden anlamaz ama "çocuklar bi fikriniz varsa gelin ben sermaye vereyim" diyo. gitsek bu adamın kanına girsek alır.

bu işe girmek isteyen adamı kaç ay ileri atıcak bir şey bu sistemin hazır olması, kendin yazdırmaya kalksan eleman tutup en az üç ay sürecek.

Hocam keşke alsalar da arkadas para kazansa. Yalnız bu coin borsalarda işler dedigin gibi yürümüyor. Eleman tutup uc ay sürmesi bu insanlar için mesele değil. Tek tıkla 20milyon tllik islem yapabildiğin bir sistem için ne para ne de zamanı sorun. Arkadaşın sistem çok iyi kendi fikriydi zaten muhtemelen herseyin en iyisini yapmıştır. Ancak alıcısını bulmak imkansıza yakın. Örneğin coiny platformunun yapılmasına 2017 yılının başlarında karar verdi yatırımcılar. Bir yildan sonra yayına girdi. Ve o vakitlerde yazılım gideri veya zaman en son akıllarına gelen şey diyebilirim. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    SUPERBICO bunu yazdı
    network bunu yazdı

Hocam keşke alsalar da arkadas para kazansa. Yalnız bu coin borsalarda işler dedigin gibi yürümüyor. Eleman tutup uc ay sürmesi bu insanlar için mesele değil. Tek tıkla 20milyon tllik islem yapabildiğin bir sistem için ne para ne de zamanı sorun. Arkadaşın sistem çok iyi kendi fikriydi zaten muhtemelen herseyin en iyisini yapmıştır. Ancak alıcısını bulmak imkansıza yakın. Örneğin coiny platformunun yapılmasına 2017 yılının başlarında karar verdi yatırımcılar. Bir yildan sonra yayına girdi. Ve o vakitlerde yazılım gideri veya zaman en son akıllarına gelen şey diyebilirim. 

hocam hep milyonlarca lira parası olan insanların bu işe gireceğini hesap ederek hesap ediyorsunuz kısıtlı bütçesi olan girişimciler için bulunmaz nimet bu yazılım. bir kaç eleman tutup scripti yazdırması nerden baksan 400-500 bin lira tutar türkiyede bunun üzerine üzerine aylarca beklemesi de cabası, tuttuğun elemanlar iyi değilse adam gibi planlayıyıcın falan yoksa o kadar para verdikten sonra ilerleme kaydedemeyip olduğun yerde saymakta var. tüm bunlarlı bir tarafa koy şimdi diğer tarafada  40 bin tl verip desteğiyle birlikte bir iş günü içerisinde kurulabilecek bir yazılımı koy. hangibi daha mantıklı? sonuçta adamın milyonlarıda olsa kimse parayo sokaktan toplamıyor kimsede çöpe atmak istemez.

Arlong tarafından 30/Kas/18 09:32 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    network bunu yazdı

bu  sorunun   net  cevabını  hala  göremedim  üstad  bunu  aldın   tamam hadi  sistemi  hemen  ayaklandıralım  olamaz   bunun  yasal  izinleri  ve prosedürü  teminat  bedeli ıvır   zıvır nelerdir bunları  detaylı anlatırsan  daha yarlı olur diye düşünüyorum  

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
Toplam Hit: 3013 Toplam Mesaj: 18
borsa exchange bitcoin satılık kriptopara