Satılık Laptop

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Asus K501UW diye geçiyor sanırsam.

cpu -> i7-6500u

ram -> 12GB

gpu -> GTX960M

ssd -> Samsung EVO 860 250GB

Harddiski de var ama çıkartmıştım. Formatlamaya üşenmezsem veririm.

Şimdi traktör sesi gibi bir ses çıkarıyor cihaz. İçini açtım fanını temizledim ama termal macun falan sürmedim. Bir de bir kaç vidasını kaybetmiş olabilirim :D 

Ses neden geliyor bilmiyorum. Ama çalışmasına engel teşkil etmiyor, sadece biraz kafa mikiyor. Muhtemelen fanla ilgili çünkü fan hızlanınca ses de artıyor. Arada kesiliyor ses, kafasına göre takılıyor. 

Sahibinden de baktım garip gurabba fiyatlar var. Kaç para ettiğini de bilmiyorum, belki çok az yazdım, belki çok yüksek.

Benim ihtiyacım 2200 lira. Al yap kullan. Kutusu da vardı sanırsam.

Şu ses muhabbeti yüzünden başka laptop aldım, o yüzden satıyorum. Yaptırmakla uğraşmak istemedim.

Klavyesi falan ışıklı. Ekran kartı epey iyi, oyunlarda. Çok oyun oynamıyorum ama.

Şu video da az sesli hali var. Anlayan varsa bilgisayardan az çok, heralde problemi söyleyebilir.

https://streamable.com/d8kkhs

Edit: Ciddi alıcı olursa, detaylı fotosunu falan çekerim. Şimdi üşendim.

Başka yere de koymadım ilan falan. Üşendim.

Not: Ses durduk yere gelmeye başladı ve bir daha da hiç susmadı. 2-3 ay öyle sesli kullandım. Dayanamayacağımı anlayınca, başka laptop aldım.

Son edit: İstanbuldaysa elden veririm. Değilse kargolarım ama kargo parasını vermem :D

neverland tarafından 02/Haz/20 22:15 tarihinde düzenlenmiştir

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Mesaj attım hocam 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Ürünü aldım hayırlı olsun :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

Ürünü aldım hayırlı olsun :)

Hayırlı olsun :)

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

arkada macbook'a düştüm :D arkadaşa haber verecekken satın alınmış bile :D hayırlısı olsun.

HACKEROKAN!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

2200 tl baya iyi fiyatmış. muadillerine 4k istiyor elalem.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

10 dk gitmis

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Kronik menteşe problemi olan model. 

Alana da satana da hayırlı olsun.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

vida eksiği, bilinmeyen sesi falan olmasaymış alırdım, gerçi kapılmış hemen, hayırlı olsun :)

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Ürün geldi elime ter temiz laptop. Allah nazardan şaklasın. Fan sipariş etmiştim 47tl ye onu taktım ses felan kalmadı. Vida eksiği arkada 2 anakartta hdd 2 tanesi eksik onlarıda aliexpressten 500tanesini 25tl sipariş ettim. Bios güncellemesi termal macun vb yaptım çok şağlam oldun

Neverland hocama da çok teşekkür ederim havluya felan sarmış etmiş. Ticaretinden çok memnun kaldım. Allah herkese nasip eder inşallah.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

Ürün geldi elime ter temiz laptop. Allah nazardan şaklasın. Fan sipariş etmiştim 47tl ye onu taktım ses felan kalmadı. Vida eksiği arkada 2 anakartta hdd 2 tanesi eksik onlarıda aliexpressten 500tanesini 25tl sipariş ettim. Bios güncellemesi termal macun vb yaptım çok şağlam oldun

Neverland hocama da çok teşekkür ederim havluya felan sarmış etmiş. Ticaretinden çok memnun kaldım. Allah herkese nasip eder inşallah.

Güle güle kullan hocam :)

Toplam Hit: 2126 Toplam Mesaj: 17
asus laptop ikinciel