folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Lenovo - İ7 6. Nesil - 1 TB HDD - 256 GB SSD - 16 GB RAM - GTX950 4GB Ekran Kartı

Satılık Lenovo - İ7 6. Nesil - 1 TB HDD - 256 GB SSD - 16 GB RAM - GTX950 4GB Ekran Kartı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MagaraAdami
    MagaraAdami's avatar
    Erkek

Merhaba,
    Uzun zamandır kullandığım bilgisayarımı MacBook alacağım için satıyorum. Bilgisayar linkteki bilgisayarın 256 GB SSD'li halidir. Orijinal SSD'dir. Ekleme yapılmamıştır.
    Bilgisayarın tek sorunu CTRL tuşlarının basmamasıdır. Aslında basıyor fakat kısa devre olarak düşündüğüm bir problemden dolayı sorun çıkartıyor. Bu yüzden USB klavye yanında hediye olarak göndereceğim. Yaptırmak isterseniz basit bir şekilde çözebilir bilgisayarcılar. Mekanik klavye kullandığım için ben ihtiyaç duymadım.

Özellikleri;
    - Intel i7 6700HQ 6'ıncı Nesil İşlemci
    - 16 GB Ram
    - 256 GB SSD + 1 TB HDD
    - GeForce GTX 950M 4 GB Ekran Kartı (Güncel oyunları oynatmaktadır.)
    - Orijinal Windows 10 Pro İşletim Sistemi

Batarya durumu iyidir. Şarja takılı olmadan kullanımınıza göre 1,5 - 2 saat gidebiliyor.

Ürünün mağaza fiyatına bakabilirsiniz: https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-700-core-i7-6700hq-2-6ghz-16gb-ddr4-1tb-hdd-15-6-gtx950m-4gb-w10.html (SSD'siz Satış Fiyatı)

İstediğim Fiyat: 3.750₺

NOT: Ürün kargo ile gönderilecektir. Şu an Çanakkale'de ikamet etmekteyim, Çanakkale içi elden satış mevcuttur.

Ürün fotoğrafları:

~tıp doktoru
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Serbest piyasa koşulları istediğin gibi fiyat koyabilirsin ona birşey demem ama 4000 tl bandına yaklaşan bir fiyat için bana şu bilgisayar yerine senin bilgisayarını almam için bir sebep sunabilirmisim?

https://www.epey.com/laptop/casper-excalibur-g770-9300-8dg0x.html

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

Serbest piyasa koşulları istediğin gibi fiyat koyabilirsin ona birşey demem ama 4000 tl bandına yaklaşan bir fiyat için bana şu bilgisayar yerine senin bilgisayarını almam için bir sebep sunabilirmisim?

Casper olması...

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

950m pubg açıyor mu :) 

destination@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

böyle bilgisayar özellileri mi olur yaa :D buna bilgisayar demek hakaret olur veya bu bilgisayarsa benim kullandığım ne :D   ki şuan ben bana göre en iyi bilgisayarı kullanıyorum; dual core 3000 işlemci 3 gb ram 256mb onboard ekran kartı galiba 500 gb hdd. özellikleri karşılaştırınca bu bilgisayarı tahmin edemiyorum. heralde bu bilgisayarı açmak için düğmesine basınca oturana kadar bilgisayarı açıyordur (((: sana hayırlı satışlar.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

3000 den fazla etmez.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MagaraAdami
    MagaraAdami's avatar
    Erkek

Bu bilgisayarı 3000'e satacağıma kırarım hocam. 

~tıp doktoru
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

2000 den fazla 1 kuruş etmez. Ölücülük de yapmıyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Kendiniz için söylüyorum, bu hataya düşüp de kendinizi kandırmayın diye.

Stokta olmayan özellikle vatan, inventus, itopya gibi sitelerdeki fiyatlar sabit dolar cinsinden kalıyor ve güncel kura ekleniyor. Yani 10 sene önce 100 dolar olan ürün hala sitede 670 lira gözüküyor olabilir. Ama 10 lira etmez.

Gel gelelim şuan piyasayı okumaya: 

Sıfır bilgisayarlarda kalite olarak demesek de fiyat/performans ve üst seviyenin başlangıcı performans laptopları monsterdadır. (4 sene kullandım fakat tavsiye etmiyorum, yine de yiğidi öldür hakkını yeme)

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/?srt=UP

Şuan güncel teknoloji ile minimum bulabileceğiniz performans laptopu 5499 lira. Bunun altındaki sıfırlar güncel (ve/veya) fiyat/performans laptopu yüksek ihtimalle değildir.

Bunlar objektif bilgilerdi.

Kendi açımdan; 3250-3500 bu laptopın fiyatı. Fakat 950m pek de performansı devam eden bir ekran kartı değil. 1000 serisi ile laptoplar masaüstüne biraz daha yaklaştı ama 900 serisi çok berbattı.

Oyun değil de canavar bilgisayar için 3250-3500 bandında çok ideal bir bilgisayar. Öyle 9600 liralarda normalde öldüm fiyatı bu felan değil. Mürid kıvamında pazarlık paylı fiyat söylemiş.

iyibu! yeniden..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

3750 TL (i7 16 GB ram) = Lenovo

5250 TL (i5 8 gb ram) = Casper

Daha birşey demiyorum :))

biri tarafından 05/Nis/20 20:40 tarihinde düzenlenmiştir

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MagaraAdami
    MagaraAdami's avatar
    Erkek

Düşürebileceğim en düşük fiyat 3.500₺

Bu bilgisayar şu anda satılmasa da aynı özellikte satılan bilgisayarlar var ve rakamları çok yüksek. casper ile kıyaslamaya cevap dahi vermek istemiyorum zaten.....

~tıp doktoru
Toplam Hit: 1974 Toplam Mesaj: 14
lenovo satılık