Satılık Nokia Lumia 625

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Beyler Annem'e 2 sene önce sıfır satın aldığım lumia 625 telefonu satacağım. Bende var olan lumia 735 i vereceğim. Faturası ve kutusunu bulamadım ne yazık ki ama Aldığımızdan beri emekli annem kullanıyor sıkıntı çıkmayacağını garanti ederim. 500TL ye almıştım.

Telefon cidden kozmetik açıdan ve kondisyon açısından tertemiz kılıfında kullanıldı. Kılıfını yanında göndereceğim. Ekranında, arkasınd,a çatlağı patlağı yok. Kılıfının korumadığı güç butonu etrafında çok küçük kılcal birkaç kılcal çizik var sadece. Pili çok iyi gidiyor. Insider ile Windows Phone 10 yüklenebilir. Şu an 8.1 yüklenir.

Resim koyamıyorum şu an. Whatsupp çalıştırsın, mesaj atayım, dokunayım, internet explorer ile gezeyim, pilide güzel gitsin diyorsanız tavsiye ederim.

Bu fiyata tuşlu telefon alırsınız.

Daha önceden çok satış yaptım TBT'de referans yazmayacağım o yüzden.

Kargo alıcıya ait.

Fiyat: 200 TL

Fiyatta fazla birşey beklemeyin piyasada kırık çıkıkları 220TL den aşağı satmıyorlar. Ciddi alıcıysanız mesaj atın. Telefonun modeli küreği ortada araştırırsanız sevinirim.

Resim temsili, siyah renktir:

http://cdn1.knowyourmobile.com/sites/knowyourmobilecom/files/styles/gallery_wide/public/5/20/nokia-lumia-625.jpg

DrKill tarafından 17/Eyl/16 12:46 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yalnız insider Windows 10 tam Windows 10 değil. 625 beta güncellemeyi almasına rağmen Microsoft tam sürümü vermedi. Kaldı ki şuan Windows 8.1 cihazlara 10'a güncellemeyi kapattı diye biliyorum.

Güncellemeyi yüklemek için cihazın registry ayarlarının hacklenmesi gerek. Cihazı Lumia 950 olarak kandırıyorsunuz ve tüm güncellemeleri almaya başlıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

anneye babaya kullanması için alınabilir. şirket hattını takmak için alınabilir. fiyatıda güzel alo der internete girer kullanılır yani..

Dur be kadınnnn....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yalnız insider Windows 10 tam Windows 10 değil. 625 beta güncellemeyi almasına rağmen Microsoft tam sürümü vermedi. Kaldı ki şuan Windows 8.1 cihazlara 10'a güncellemeyi kapattı diye biliyorum.

Güncellemeyi yüklemek için cihazın registry ayarlarının hacklenmesi gerek. Cihazı Lumia 950 olarak kandırıyorsunuz ve tüm güncellemeleri almaya başlıyor.

Mustafa hocanın dediğini dikkate alın alacak olanlar. Çok bilgim yok ayrintilardan. Yanlış bilgilendirme yapmış olmayayim

Ha bu arada ilani sadece Tbt de açtım. Sayılmazsa başka yerde açarım.

DrKill tarafından 17/Eyl/16 13:03 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Pm attım.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kaldı ki Windows 8'de kalsın alacak kişi. Windows Mobile 10 Lumia 950 ve 950XL harici cihazlara göre değil. Zaten arayüz değişikliği harici bi fark yok.

Cihaza gelecek olursak Nokia sağlamlığı + sadelik. Whatsapp, internet vs işlerinizi rahat görür.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Hocam talibim tamam de parayi havale edeyim 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

Hocam üstteki arkadaş vazgeçerse vs. ben alabilirim. Olursa pm.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

bende de sorunsuz lumia 1320 var sarı ve beyaz renk kapaklarla birlikte kutusu faturası duruyor. İsteyen olursa 300'den verebilirim.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Alma niyeti olan özel mesaj atsın gençler konuya mesaj atanlara donemiyorum. Bu arada Çingen pazarlığı etmeyin. Tbt li bir müridin işine yarasın diye ve kalabalık yapmasını diye satıyorum bu fiyata satıyorum. Kırık çıkık tuşlu telefon alırsınız bu fiyata. 625 sahibinden bakın bu fiyatın daha ustune pili arka kapağı ekranı kırıkları satiyorlar. Alan bana dua eder tertemiz telefon. Telefonun tek dezavantajı Windows mobile olması.

DrKill tarafından 17/Eyl/16 18:59 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

@Laq3sre e pazartesi öğlene kadar rezerve ediyorum. Havale bekleniyor. Vazcayarsa buradan haber veririm herkese.

Toplam Hit: 3007 Toplam Mesaj: 12
lumia 625 satılık nokia