folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Oyun - Performans Bilgisayarı - Monitör , Vss Herşey Dahil Full Sistem

Satılık Oyun - Performans Bilgisayarı - Monitör , Vss Herşey Dahil Full Sistem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

Ben bitane bilgisayar alaçam ama en fazla 1750 lık birşeyler topluyacam.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

ilk mesajındaki sistemi toplayınca 3513 lira çıkıyor. 3300 niye verilsin ki buna. pazarlık yok yazmışsın ama yinede teklif yapayım belki aciliyetin vardır. 2000 lira verebilirim.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa_unax
    mustafa_unax's avatar
    Erkek

Ben böyle satış konularını baltalamayı istemiyorum ama bu arkadaşlar ya kendini çok uyanık sanıyo ya milleti mal sanıyo.

Senin verdiğin linkler'den  montitör hariç çıkan fiyat bile 3023TL yapıyo arkadaşım. İçine ssd ekleyelim 3300 olsun.

Ve vatan mediamrkt tan vermişsin fiyatları. Çok daha uygun fiyatlı yerler var ve toplamda 500tl altına toplanır bu kasa.

Konuyu açarken pazarlık yok, ben yeni almışım, borcunu ödememişim, 50 gün olmuş daha vs. vs. yazıp kesinlikle indirim yapmayacağını söylüyosun sonra kendi kendine fiyat kırıyosun.

Monitör hariç bu sistemin hakkı 2200-2300 TL anca olur fazlası yoktur.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

hocam bilgisayara o paralari vericek adam. ikinci el riskine girmez

sen magazadan ciktintan sonra o ürün ikinci el olmustur.

donanımhaber e ver sen yine ordan bişeyler çıkabilir

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

hayirli satislar hocam :)

demirci tarafından 26/Kas/15 11:36 tarihinde düzenlenmiştir

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    mustafa_unax bunu yazdı

Ben böyle satış konularını baltalamayı istemiyorum ama bu arkadaşlar ya kendini çok uyanık sanıyo ya milleti mal sanıyo.

Senin verdiğin linkler'den  montitör hariç çıkan fiyat bile 3023TL yapıyo arkadaşım. İçine ssd ekleyelim 3300 olsun.

Ve vatan mediamrkt tan vermişsin fiyatları. Çok daha uygun fiyatlı yerler var ve toplamda 500tl altına toplanır bu kasa.

Konuyu açarken pazarlık yok, ben yeni almışım, borcunu ödememişim, 50 gün olmuş daha vs. vs. yazıp kesinlikle indirim yapmayacağını söylüyosun sonra kendi kendine fiyat kırıyosun.

Sen kimsin de bana kendini uyanik saniyo yaziyorsun ki?

Yada diger arkadaslar hakkinda mal vs konusabiliyirsun?

Tbt ye 2 ay once gelmissin ahkam kesiyorsun...

Edebinle yaparsin yorumunu , suanki fiyati bu , o kadar etmez , vss ...

Uyelere mal demek demek? Kendini uyanik saniyo ne demek? Sen kendini Tahribatin muhtari mi saniyorsun?

İmza YOK !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Hocam ilk mesajındaki fiyatların bazısı Vatan da daha ucuz ya da bilmediğim bir durum var.

Hayırlı satışlar.

SkynetX tarafından 26/Kas/15 11:47 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

beyler tbt nin en güvenilir adamlarından birine sen milleti kazıklamayamı çalışıyosun falan bu adam ilk kez ürün satmıyor adam tek tek koymuş ürünleri nerden aldığını ne kadara aldığını tutupta bu uyanık falan siz hayırdır?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    mustafa_unax bunu yazdı

@JiggSaw bak gör :D seni uyanık seni, sen 500 tl lik kasayı neden 5000 tl ye satıyon he 

Edit: Verilen linklerdeki güncel fiyatlarla 3538 tl ediyor, mürdin son güncel fiyatı 3300tl

Cesnist tarafından 26/Kas/15 12:32 tarihinde düzenlenmiştir

طדṮ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Hocam ilk mesajındaki fiyatların bazısı Vatan da daha ucuz ya da bilmediğim bir durum var.

Hayırlı satışlar.

Hocam bilmedigin durumu acıklayayım :)

Ben ilana koyarken CANLI LINK verdım , o gün itibariyle 500 TL olan ürün aynı lınkten bugun ıtıbarıyle 450 TL yada 550 TL cıkabılıyor ...  Yani yüksek yada alçak , mesela ; İşlemci 1.112 TL yazmışım şuanda 1152 TL yazıyor...
    Anakart 420 TL yazmışım şuanda 512 çıkıyor ... Ekran kartı 860 yazmışım 822 çıkıyor... Bazıları Güncel olarak yükselmiş bazıları düşmüş ama şuanda toplam bedeli kasanın : 3568 TL ...

İmza YOK !!!
Toplam Hit: 5324 Toplam Mesaj: 41
satılık performans bilgisayarı full sistem satılık pc