folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Playstation 3 160 GB 4.50 CFW

Satılık Playstation 3 160 GB 4.50 CFW

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TnGu
    TnGu's avatar
    Erkek

Artık fazla vakit ayıramamamdan dolayı Playstation'umu satıyorum hocalar. Cihaz belirttiğim gibi 4.50 CFW yani kırılmış versiyondur, istediğiniz oyunları internetten indirip HDD'ye atarak hiç bir işlem yapmadan oynayabilirsiniz, 2 kolda orijinal ve hiç bir sıkıntısı yoktur. 

Alacak olan müridlere İstanbul-Samsun ya da Trabzon dan yüzyüzede satabilirim ya da PTT kapıda ödeme ile her şehre gönderebilirim.

Sahibinden ilanı şu şekilde:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-konsol-ps3-4.50-cfw-kirilmis-160-gb-plus-2-kol-plus-son-oyunlar-plus-cok-temiz-145086941/detay/

Gittigidiyor'da şöyle:

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/ps3-4-50-cfw-kirilmis-160-gb-2-orijinal-kol-98516514

Sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

hocam bimekste tek gamepadle 560 lira + 110 2. gamepad, 670 lira eder. yanlış anlama bu kırdırma ücretini filan bilmiyorum, bi de bazı sürümleri kırlımıyo heralde bunları bulmak filan daha zor diye mi fiyat böyle?

test 1 2
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı

hocam bimekste tek gamepadle 560 lira + 110 2. gamepad, 670 lira eder. yanlış anlama bu kırdırma ücretini filan bilmiyorum, bi de bazı sürümleri kırlımıyo heralde bunları bulmak filan daha zor diye mi fiyat böyle?

hocam o 12 gb ssd di olandır ona oyun yükleyemezsin 2 tane oyun alırsın verirsin 250 tl kendine gelirsin :) buna git tanesi 10 tl den 20 tane oyun yüklet 1 sene bakma arkana :D 

www.yesilgrow.com - Growshop
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TnGu
    TnGu's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı

est. hocam ne yanlış anlaması bende playstationu almadan önce fiyatlara anlam verememiştim. bimekste ya da teknosada falan aldığın makineleri kırdıramazsın, yani orijinal oynamak zorundasın. o yüzden kırılmış 2. el makineler sıfırlarından daha pahalı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

hocam ben ps yi bilmediğim için soruyorum, şuan gidip 1350 tl ye ps4 alsak hiçbir yolu yokmu bedavaya oyun oynamanın, yaa ps3 için aynı yani sürüm dediğin yazılımmı oluyo yok donanımmı, bide yazılım ise bu yazılımı düşürmenin yolu yokmu yada bi iphone daki gibi downgrade edip jailbreak yapma gibi bişey yokmu..

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TnGu
    TnGu's avatar
    Erkek
    EdepsizPenguen bunu yazdı

hocam ben ps yi bilmediğim için soruyorum, şuan gidip 1350 tl ye ps4 alsak hiçbir yolu yokmu bedavaya oyun oynamanın, yaa ps3 için aynı yani sürüm dediğin yazılımmı oluyo yok donanımmı, bide yazılım ise bu yazılımı düşürmenin yolu yokmu yada bi iphone daki gibi downgrade edip jailbreak yapma gibi bişey yokmu..

ps4 daha tam olarak çıkıpta yayılmadığı için jailbreak beklemek çok zor ps3'ün bile yaklaşık 2-3 senede kırıldığını düşünürsek ps4 baya bi zaman alır tabi belli olmaz bunlar. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    Sharp bunu yazdı
    hsyN bunu yazdı

hocam o 12 gb ssd di olandır ona oyun yükleyemezsin 2 tane oyun alırsın verirsin 250 tl kendine gelirsin :) buna git tanesi 10 tl den 20 tane oyun yüklet 1 sene bakma arkana :D 

http://www.bimeks.com.tr/urun/115678/sony-ps3-160-gb-konsol.aspx 

yok hocam 160gb ama tahmin ettiğim gibi bu kırılma olayından fiyat fark ediyo, konu da up olsun :)

test 1 2
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

800tl ye ps4 alacak olmanın gururunu yaşıyorum amk :|

Ehl-i Byte
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

aklımda ps4 almak var ama oyun desteğinin bitmeyeceğini düşündüğümden ps3 te alınablir ama 685 tl her türlü yüksek ikinci el bir alete

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

bu saatten sonra ps3 alınmaz

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

bu saatten sonra ps3 alınmaz

Alınır aslında hacı, sadece The Last of Us için bile ps3 alınır, ama tabi bu saatten sonra biraz daha ucuzlamış olması şart.

Ehl-i Byte
Toplam Hit: 2590 Toplam Mesaj: 16