Satılık Redmi Note 9 Pro

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

2.telefon olarak kullandığım note 9 proyu model yükselttiğim için satma kararı aldım 

cihaz sürekli 2.telefon olarak kullanıldı çizik darbe çatlak vs hiç bir şey yok hatta şarj başlığının jelatinine kadar üzerinde duruyor 

cihaza imei atılıp verilecektir

mavi renk global 128 gb son ve tek fiyat 1900 tl her hangi bir sorunda koşulsuz şartsız iade ve saviorangel güvencesiyle

fotoğrafları

cihazda nokta kadar çizik bulursa alan kişi sorunsuz iade almaya hazırım daha önce aktif kullandığım 8 pro cihazımı 

@Hellaven adlı müride satmıştım kendisi de buraya yorum yapabilir

SaviorAngel tarafından 19/Nis/21 04:26 tarihinde düzenlenmiştir

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Aynı Model Kullanıyorum Cıhaz sorunsuz Kesınlıkle Tavsıye ederım Fıat cok Makul ayrıca Hayırlı satıslar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek

orjinal imei ler mevcut mu 

düşünebilirim

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

2.telefon olarak kullandığım note 9 proyu model yükselttiğim için satma kararı aldım 

cihaz sürekli 2.telefon olarak kullanıldı çizik darbe çatlak vs hiç bir şey yok hatta şarj başlığının jelatinine kadar üzerinde duruyor 

cihaza imei atılıp verilecektir

mavi renk global 128 gb son ve tek fiyat 1900 tl her hangi bir sorunda koşulsuz şartsız iade ve saviorangel güvencesiyle

fotoğrafları

cihazda nokta kadar çizik bulursa alan kişi sorunsuz iade almaya hazırım daha önce aktif kullandığım 8 pro cihazımı 

@Hellaven adlı müride satmıştım kendisi de buraya yorum yapabilir

Hüseyin e sonuna kadar kefilim.Soyledigi gibi note 8 pro telefon aldım 2 yada 3 aylıktı yanılmıyorsam fakat telefon sıfır gibi tertemizdi.Her türlü ilgili ve alakalı.Aliş veriş yaptıktan sonra daha iyi anlarsınız zaten :) Hayırlı satışlar bu arada 😊

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

hocam almak istiyorum pm attım..

DeepInside tarafından 19/Nis/21 09:53 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyP-X
    HyP-X's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

Hocam benden önceki almaya niyetlenenler, herhangi bir nedenden ötürü almaktan vazgeçtiyse, kesin alıcıyım. Pm atıyorum.

.. you only have you ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    OverLord bunu yazdı

orjinal imei ler mevcut mu 

düşünebilirim

Orijinal imeiler üzerinde mevcut henüz İmei atmadım kendisine alıcı isterse böyle de gönderebilirim 

@hellevan hocam çok teşekkür ederim bu cihazda tamamen aynı 2. Cihaz olarak kullandım hep şimdi başka telefon alınca boşa düştü

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Bana bir tane şarj adaptörü lazım. Elinde fazla var mi?

Wpden yazma buradan cevap ver. Rus telefonum kapalı. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Alacaklara önerim kendileri imei atsınlar. Telefonun üstündeki orjinal imei dosyasının yedeğini almak önemli. Google Drive'a falan yükleyin dursun bi kenarda.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Alacaklara önerim kendileri imei atsınlar. Telefonun üstündeki orjinal imei dosyasının yedeğini almak önemli. Google Drive'a falan yükleyin dursun bi kenarda.

Buna kesinlikle yapın sonra band 20 sorunu yaşarsınız kendini qcn dosyasını yedekleyip qualcom imei araçları ile satıp restore edin

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Çift mesaj

Atakan tarafından 20/Nis/21 18:35 tarihinde düzenlenmiştir

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...