Satılık Rottweiler Yavru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

kırma.

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

almak ısteyen gelır gorur hoca beslenme ıle ne kadar farklı gelısım gosterdıgını ne kadar anltsam bos sana .yarın yenı resımlerınıde cekerılgılnen arkadaslara pm atarım.

Anlamadan etmeden yok cacık hosap kırma gıbı laflar sarfetmeyelim lütfen kaç tane ırk standartları yarısmasına gıttınızde bu tarz değinimlerde bulunuyorsunuz anlamıyorum.

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

matematik1 bunu yazdı:
    -----------------------------

almak ısteyen gelır gorur hoca beslenme ıle ne kadar farklı gelısım gosterdıgını ne kadar anltsam bos sana .yarın yenı resımlerınıde cekerılgılnen arkadaslara pm atarım.

Anlamadan etmeden yok cacık hosap kırma gıbı laflar sarfetmeyelim lütfen kaç tane ırk standartları yarısmasına gıttınızde bu tarz değinimlerde bulunuyorsunuz anlamıyorum.

gitmediğimizi , rottweiler beslemediğimizi nerden biliosn çok bilmiş arkadaş ! 
    isteyen istediği yorumu koyarki alıcının aklında fikir olsun . Sonra aldıktan 1 yıl sonra doberman kırması olduğu anlaşılmasın .

not : 10 üzerinden 7 verdiğine göre sen hiç rottweiler görmemişsin.

daha yorum yapmıcam kolay gelsin.

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Kardes kaç aylık rott bu resımde gosterdıgın.4.5 aylık ve ıyı sekılde beslenemedıgı ıcın zayıf kalıyor hayvan sen bır ay sonra pm at bana ben sana tekrar gondereyım resımlerını.

Bu fıyata böyle kalıtede bulabılrsın anca.Doberman rott kırması degıl bugune dek kırma kopek satmadım kırma olsa zaten belırtırdım.

Bu arada hangi ırk standartları yarısmasına gıttın?nerede gittin kardes belkı karsılasmıstırız.

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Matematik1 Hocama kefilim kesinlikle yanlış olmaz onda emin olablirsiniz..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Bizi tanıyan biliyor bugune dek onlarca köpek sattım kımse ırk yuzunden gerı gondermedı.Çok kaliteli mukemmel demiyorum bu köpek ıcın eğer kırma olsa idi zaten söylerdım 3 5 kurus için kımseyı dolandırmaya ah almaya nıyetım yok.İyi şekilde bakılamadıgı ıcın kopek biraz ufak kaldı.

Zten doberman rottweiler kırması olsa söylerdık.Belirli bir vizyonumuz kendı musterilerimiz var sonuçta hekim olacağız köpek tüccarı değiliz.Köpek çok bakımsız idi bu durumuna getırdım ve su anda satıyorum.Burada söyle böyle yok kırma yok bılmemne dıye yorum yapmayın.

Gidin başka yerden alın ozmana kardes.Baltacı şirinlik yapmayın!

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://tahribat.com/Forum-Ve-Beklenen-Yavrular-Dogdu-Satilik-Safkan-Macar-Rottweiler-Yavrulari-Zeus-Angelin-99490/

Hocam Bide Benim Konuma Bak :) + Hayırlı Satışlar...

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

Hocam yawruyu rot olarak almış olabilirsin yawruyken anlayamazsın ne olduğunu ama dediğin gbi 4,5 aylıksa sen buna 3 aydır hiç mama wermemişsin demektir. ayrıca bütün fotoğraflara baktım sadece son fotoğrafta bir rot ışıltısı gördüm. sanada bu yawruyu rot die ittirmiş olma ihtimalleri olabilir hocam.

Vet.Hekim Pawlow

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Wet.Hekim : hoca bide benim üstteki mesajdaki konuma bak bakalım yawruı nasıl 50 günlük patilere & kafaya bak =)

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Pawlow bunu yazdı:

Hocam yawruyu rot olarak almış olabilirsin yawruyken anlayamazsın ne olduğunu ama dediğin gbi 4,5 aylıksa sen buna 3 aydır hiç mama wermemişsin demektir. ayrıca bütün fotoğraflara baktım sadece son fotoğrafta bir rot ışıltısı gördüm. sanada bu yawruyu rot die ittirmiş olma ihtimalleri olabilir hocam.

Vet.Hekim Pawlow

-----------------------------,

Kardeş öğrenci iken hekim demiyorum ben kendime .Zaten köpekl için para vermedım .Fizyolojik olarak yasarmı hıc mama verılmese defalarca belırttıgım gıbı anne babasını bılıyorum.Kardesı domuz gıbı oldu bu kopege bakılamadıgı ıcın bu sekılde oldu.

Sapık göstermıssın yavruda benım 5 aylık 20 kg yavrum vardı enson golden yavrularımda 18.d 2 aylık olacaklardı 8 kg a yakın olan vardı yavrularımın  arasında.O yavrularla uzun sure ilgilenme ardından zayıf kalacaktır gelişimi durmaz ama güçleşecektir.

Toplam Hit: 3437 Toplam Mesaj: 22