Satılık Steam Hesabı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    CosTeR bunu yazdı

yahu arkadaşlar 140-150 lira zaten dota2 deki itemlar ediyor bunun içinde cs go filan var da neyden bahsediyorsunuz allah aşkına ya 

cs go 12 tl, payday 12 tl, sniper elite bedeve, metro 2033 bedeve diğerlerini bilemiyorum. en para hesabı olmayan kalmadı bu devirde artık. senin 140 lira eder dediğin dota itemlerini adam yarı fiyatına getirerek alabiliyor enpara sayesinde. yapabileceğin en mantıklı hareket dota itemlerini sat paraya çevir oyun satın al hediye kodu olarak sonrada sat paypalına gelsin para. burdan satmak istersen yine alıcı adam oyunun yarı fiyatını teklif eder sana. misal ben dying light alıcam toplamda 100 tl oyun. bi ay 50 yükledim sonraki ay bi 50 daha yükledim. bu paraların yarısı bana geri geldi. ben oyunu 50 liraya aldım :) senden oyun yada item almam için benim maliyetimin altında satabilmen lazım yoksa alıcı çıkmaz malesef. ayrıca artık steamda dolar olayı kalktı senin 50 dolar dediğin itemler steam kuruyla tl çevirdiğinde 75 tl yapıyor. 140 tl falan hikaye. kimse burada sen zor durumdasın diye seni zikmeye kalkmıyor yani. sanki bunları bilmiyomuş mağaradan yeni çıkmış gibi konuşma hocam. steam kullanıcı adını ver bakalım hesabındaki itemlerin tl değerine https://store.steampowered.com/account/ şu linkte çıkan yazılarıda bi ss al bakalım hangi oyunlara para vermişsin hangileri hediye hangileri bedeve.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    interfector bunu yazdı
    CosTeR bunu yazdı

yahu arkadaşlar 140-150 lira zaten dota2 deki itemlar ediyor bunun içinde cs go filan var da neyden bahsediyorsunuz allah aşkına ya 

cs go 12 tl, payday 12 tl, sniper elite bedeve, metro 2033 bedeve diğerlerini bilemiyorum. en para hesabı olmayan kalmadı bu devirde artık. senin 140 lira eder dediğin dota itemlerini adam yarı fiyatına getirerek alabiliyor enpara sayesinde. yapabileceğin en mantıklı hareket dota itemlerini sat paraya çevir oyun satın al hediye kodu olarak sonrada sat paypalına gelsin para. burdan satmak istersen yine alıcı adam oyunun yarı fiyatını teklif eder sana. misal ben dying light alıcam toplamda 100 tl oyun. bi ay 50 yükledim sonraki ay bi 50 daha yükledim. bu paraların yarısı bana geri geldi. ben oyunu 50 liraya aldım :) senden oyun yada item almam için benim maliyetimin altında satabilmen lazım yoksa alıcı çıkmaz malesef. ayrıca artık steamda dolar olayı kalktı senin 50 dolar dediğin itemler steam kuruyla tl çevirdiğinde 75 tl yapıyor. 140 tl falan hikaye. kimse burada sen zor durumdasın diye seni zikmeye kalkmıyor yani. sanki bunları bilmiyomuş mağaradan yeni çıkmış gibi konuşma hocam. steam kullanıcı adını ver bakalım hesabındaki itemlerin tl değerine https://store.steampowered.com/account/ şu linkte çıkan yazılarıda bi ss al bakalım hangi oyunlara para vermişsin hangileri hediye hangileri bedeve.

Steam dolar kuru 2.25 şuan. 50 doların 75 lira olması için dolar kurunun 1.5 lira olması lazım.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı
    CosTeR bunu yazdı

http://postimg.org/image/rpgk7hqyj/ dota2 item fiyat listesi steam dolar kurunun 2.25 olması gerekiyor hesapladıgında 142 tl ediyor  sniper elite v2 ve metro 2033 bedava digerlerini para ödeyerek aldım  millete laf sokmak içinde post atma ne en para nede paypal hesabım var benim yok bu devirde kalmadı etmedi filan deme burada millete laf soktugunu sanarak bir yere varamazsın

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

vaay site güzelmiş. ben de baktım şimdi. item fiyatları düşünce bayağı zarar etmişim. steam kesintilerini de hesaplayarak sattığımda hemen hemen 450 lira para geçecekmiş elime. 3 ay önce satsam 2 katı para ederdi bunlar.

http://prntscr.com/5xyx1g

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

senin bu hesap 200tl ediyosa , şu benimkine bi fiyat biç bakalım : http://steamcommunity.com/id/hsnbndrli/

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

:) 

şimdi şöyle bir gerçeği kabul edelim, evet bu oyunları seven varsa, enpara kartı olmayan varsa, bu hesabı 170 liraya falan satabilirsin.. tabi birini bulabilirsen. 

ama 6 tanesi bundle 2 tanesi bedava. kimseyide s.. me hocam(tarikattan). ayrıca geçen mesela yine tahribattan birisi steamdeki paralarını dönüştürmek için yarı fiyat kampanyası falan başlatmıştı. Yani sen şimdi öyle bir kampanyayla uğraşsan sürekli 140 lirayı 70 liraya çevirirsin ben sana direk 50 lira vereyim dedim. neyse sen bilirsin.

BerkayCit tarafından 28/Oca/15 18:48 tarihinde düzenlenmiştir

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
Toplam Hit: 1723 Toplam Mesaj: 17