folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Sym Joyride 200İ Evo (6750Tl)

Satılık Sym Joyride 200İ Evo (6750Tl)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

skuter kadar leziz bir aygıt olamaz, vites yok cvt sistem trafik elli bin kere de dursa sadece gaz açıp kapatarak iş bitiyor, alttan çamur gelmez, ayağının arasına yükü koy götür, kocaman sepet tak, sele altına yük koy, bir nevi eşektir skuter, tekerlekleri büyük olup hacmen pek geniş ve uzun olmayanlar şehir içinde fena derecede iyidir, al sevgilini arkana yükle eşyayı sele altına ve çantaya trafiğe takılmadan in deniz kenarına, otopark sorunun yok, kaskları elde taşıma derdin yok koy çantaya mis, yanında termosunu sandviçini, biranı da götürebilirsin, yakıt zatan kokluyor daha ne olsun.

kullanma amıacına göre değişiyorda . benim amacım . max 20km  uzunluğunda sahil kısmında  koydan koya geçmek , pazar alışverişinde 5-6 torba koymak , çok nadir 2 kişi gezinmek, bana 100lük yeterde artar yılda 3 ay max kullanıcam sonra yatacak motor . ve dediklerine katılıyorum bukadar düşük masrafla bu kadar lüxü anca scooter de alırsın . 

sanırım bunlardan alıcam . 110kg kel birine pek uymayacak ama :D  az daha bakınim .

@samaccc Vallahi hocam 96 kg geliyorum 100 cc ler hava soğutmalı oldukları için yokuş yukarı bayılıyorlar. Bunda sorun yok su soğutmalı bas gaza devam et bana mısın demez kaldı ki küçük motorlar saplanmış gibi duruyor :) denedim iri düşsele gelmiyor hehe jandarma küçük yerlerde halkı tanıdığı için ellemiyor hocam kaldı ki isteyen olursa montu kaskı falsn uygun fiyata vereceğim. Spacy alphsm vardı ufak işler için az yaksın diye kullandığım onu da tbt ye uygun fiyatlı tutmuştum ama başkasına nasip oldu :) 

edit Asya nostalji sıfır vardı 2650 ye sadece 140 km de hehehe ark sattı dökülüyor ve gidon ve koltuk çok rahatsız eve gitti Koşuyolu tuzla arası kemiklerim ağrıyo çok titretiyor diyordu :)

@retret downtown u aratmaz bu canavar 140 ı rahat görüyorsun kymco yu pek bilmem sym nin koltuğu İnan xmax Den daha rahat

@SaviorAngel hafızana hayranım bulamadım hattı taktım kullandım polisler aradı çalıntı telefon diye hayır buldum sahibine ulaşamayınca onlar ulaşsın mantığıyla :) velhasıl teslim ettik sonunda ifade versekte :)

geçmiş olsun hemde up olsun 

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

skuter kadar leziz bir aygıt olamaz, vites yok cvt sistem trafik elli bin kere de dursa sadece gaz açıp kapatarak iş bitiyor, alttan çamur gelmez, ayağının arasına yükü koy götür, kocaman sepet tak, sele altına yük koy, bir nevi eşektir skuter, tekerlekleri büyük olup hacmen pek geniş ve uzun olmayanlar şehir içinde fena derecede iyidir, al sevgilini arkana yükle eşyayı sele altına ve çantaya trafiğe takılmadan in deniz kenarına, otopark sorunun yok, kaskları elde taşıma derdin yok koy çantaya mis, yanında termosunu sandviçini, biranı da götürebilirsin, yakıt zatan kokluyor daha ne olsun.

kullanma amıacına göre değişiyorda . benim amacım . max 20km  uzunluğunda sahil kısmında  koydan koya geçmek , pazar alışverişinde 5-6 torba koymak , çok nadir 2 kişi gezinmek, bana 100lük yeterde artar yılda 3 ay max kullanıcam sonra yatacak motor . ve dediklerine katılıyorum bukadar düşük masrafla bu kadar lüxü anca scooter de alırsın . 

sanırım bunlardan alıcam . 110kg kel birine pek uymayacak ama :D  az daha bakınim .

@samaccc Vallahi hocam 96 kg geliyorum 100 cc ler hava soğutmalı oldukları için yokuş yukarı bayılıyorlar. Bunda sorun yok su soğutmalı bas gaza devam et bana mısın demez kaldı ki küçük motorlar saplanmış gibi duruyor :) denedim iri düşsele gelmiyor hehe jandarma küçük yerlerde halkı tanıdığı için ellemiyor hocam kaldı ki isteyen olursa montu kaskı falsn uygun fiyata vereceğim. Spacy alphsm vardı ufak işler için az yaksın diye kullandığım onu da tbt ye uygun fiyatlı tutmuştum ama başkasına nasip oldu :) 

edit Asya nostalji sıfır vardı 2650 ye sadece 140 km de hehehe ark sattı dökülüyor ve gidon ve koltuk çok rahatsız eve gitti Koşuyolu tuzla arası kemiklerim ağrıyo çok titretiyor diyordu :)

@retret downtown u aratmaz bu canavar 140 ı rahat görüyorsun kymco yu pek bilmem sym nin koltuğu İnan xmax Den daha rahat

@SaviorAngel hafızana hayranım bulamadım hattı taktım kullandım polisler aradı çalıntı telefon diye hayır buldum sahibine ulaşamayınca onlar ulaşsın mantığıyla :) velhasıl teslim ettik sonunda ifade versekte :)

geçmiş olsun hemde up olsun 

Sağ ol hocam :) 

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Bagaj dedimiydin xmax 250. Böyle bir bagaj hacmi yok hocam :d sınıfının en büyüğü diye biliyorum. bim'in 5 litrelik 2 tane damacanası sığıyor. Çoğu zaman koyuyorum. 5 kilo çuval un koymuşluğum bile var. Pazar alışverişlerinde dahi kaç torba koyduğumu hatırlamıyorum. Sanırsın kamyonet kasası aq :d

coLin tarafından 27/May/17 03:50 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Bagaj dedimiydin xmax 250. Böyle bir bagaj hacmi yok hocam :d sınıfının en büyüğü diye biliyorum. bim'in 5 litrelik 2 tane damacanası sığıyor. Çoğu zaman koyuyorum. 5 kilo çuval un koymuşluğum bile var. Pazar alışverişlerinde dahi kaç torba koyduğumu hatırlamıyorum. Sanırsın kamyonet kasası aq :d

temiz aprilia scarabeo 500 bakıyorum :) 

bu aletin hem tekerler büyük hem çantalar ruhsata işli hem varyatörü mitsubishi hem hız olayı 180 i görebiliyor hemde abs si var. temizini bulduğum an alacam, şehir içi için değil şehir dışı için düşünüyorum bunu.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Up aksesuarsız 8750 acil.

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Fiyatı güncelledim acil ödemem var :/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

acil ödemem var tbt ye  özel bu km ve bu dolulukta bu fiyata bulamazsınız hacılar. up olsun. tbt içi birine gitsin. helali hoş olsun

edit: 110 125 cc hava soğutmalı fiyatına

bamboocha tarafından 16/Haz/17 21:50 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

param olsa 2 dakika düşünmeyeceğim motor. Fiyatı harbiden bedava parası olan varsa kaçırmasın derim.. İçim gidiyor benim gördükçe. Geçen dandirik mondiale 3 bin verdi arkadaş..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı

param olsa 2 dakika düşünmeyeceğim motor. Fiyatı harbiden bedava parası olan varsa kaçırmasın derim.. İçim gidiyor benim gördükçe. Geçen dandirik mondiale 3 bin verdi arkadaş..

vallahi benimde ödemem var sıkıştım işsizlik durumu mecburum tbt içi gitsin istiyorum elalem yeterince her yerden kazanıyor. neden tbt kazanmasın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

B sınıfı ehliyetle kullanılabiliyor mu bu alet?

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
Toplam Hit: 9039 Toplam Mesaj: 39
sym joyride satılık motor