Satılık Toshıba P755-10K Leptop

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

S.a Arkadaşlar

Arkadaşla 20 25 gün içinde orta özelliklerde bi pc toplayalım dedik onun bütçede sıkıntısı olduğu için leptopunu satma kararı aldı

Kendisi Elektronik eşyalarla ilgili titiz bir arkadaştır aletin görünüş olarak herhangibi çiziği sürtüğü yok 

Pazarlık yapmıyordu ama bak buraya koyacaksak fiyattan 50 100 düşmemiz gerektiğini söyledim tmm olur dedi son fiyat olarak 

1000 tl karar kıldık 

Sahibinden ilan linki, tüm özellikleri ilanda yazıyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-toshiba-p755-10k-ihtiyac-fazlasi-laptop-196652282/detay/

..Morali hep bozuk olan insan..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatih66
    fatih66's avatar
    Erkek

İstanbul olsaydı iiydi , hayırlı satışlar ;)

F.K.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    fatih66 bunu yazdı

İstanbul olsaydı iiydi , hayırlı satışlar ;)

TBT,ye bir sor bakalım,belki İzmir,den İstanbul,a gelen bir Mürid/Müride vardır ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

up..

..Morali hep bozuk olan insan..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armn35
    armn35's avatar
    Erkek

Up .. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

hazir konu varken bende sorayim. 1.5 yillik sag ekran klipsi hafif arizali lenovo z580nin ederi nedir?

ram 8 gb'lik olan, hdd 1 tb.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armn35
    armn35's avatar
    Erkek
    Metanet bunu yazdı

hazir konu varken bende sorayim. 1.5 yillik sag ekran klipsi hafif arizali lenovo z580nin ederi nedir?

ram 8 gb'lik olan, hdd 1 tb.

Hocam aşağı yukarı 800-900 gibi gider Lenova diye düşünüyorum sahibindende var ilanları dediğiniz modellerin .

armn35 tarafından 17/Oca/15 23:07 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-son-fiyat-sifir-ayarinda-performans-bilgisayari-full-plus-full-190914758/detay/  Hocam elimde bu sistem var düşünürsen görüşelim sıfır ayarında. Jiggsaw müritten aldım daha doğru düzgün kullanamadım bile.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armn35
    armn35's avatar
    Erkek

Hocam alakanıza teşekür ederim. Öncelikle sistem toplamam için önce leptopumu elden çıkarıcam malum çok cep yakmasın :) sistem olarakda arkadaşımla ortak karar aldık r9 270 tarzı bi ekran kartı düşünüyoruz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    armn35 bunu yazdı

Hocam alakanıza teşekür ederim. Öncelikle sistem toplamam için önce leptopumu elden çıkarıcam malum çok cep yakmasın :) sistem olarakda arkadaşımla ortak karar aldık r9 270 tarzı bi ekran kartı düşünüyoruz.

aslında çok farkı yok kartların , düşünürsen hocam notebooku elinden çıkarttıktan sonra bana yaz , fiyatta bişiler yaparım , hazır sistemin olur. :)

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armn35
    armn35's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı
    armn35 bunu yazdı

aslında çok farkı yok kartların , düşünürsen hocam notebooku elinden çıkarttıktan sonra bana yaz , fiyatta bişiler yaparım , hazır sistemin olur. :)

teşekürler :)

Toplam Hit: 1804 Toplam Mesaj: 13