folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sattığım Evi Şark Kurnazlığı İle Almaya Çalışan Bayan

Sattığım Evi Şark Kurnazlığı İle Almaya Çalışan Bayan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

Garip bir durum goremedim normal, sonuna kadar pazarlik yapiyor ne koparsa kar,

Sadece senin karaterinden dolayi sana ters gelmis :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

yaw hehe  ticaret bu ticaret yapmadıgın her halinden belli

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

hocam alım satım işlerinde böyle şeylerin olması normal. şaşırmamak lazım bence.

genelde birşey alan kişiler ölücü oluyor ve ticaret gerçekleşmeyince başlıyorlar çamur atmaya.

madem daireyi alamadım bari oltamı atayım belki balık bana gelir düşüncesi ile hareket ediyorlar.

birader arabasını ilana koydu: nezaman adamlarla notere gitse bir kıllık yapmaya başladılar.

biri dediki param çıkışmadı sonra vereyim , biri dediki 1000 liram eksik , biri dediki önce tamriciye gidelim eksiği kırığı çıkığı varsa yaptır öyle alayım.

orosbu çocuğunun biri tam noterin girişinde diyorki : benim tanıdığım tamirciye gidelim neyi var neyi yok baksın. masrafı ne ise fiyattan düşelim.

ulan mal ortada. bu nasıl bir çakallıktır arkadaş. arabayı bu şekilde alıyorsan al tamriciye götürüp masraf çıkarmak ne çakallıktır.. adamlar resmen dalga geçiyor amk.

hepside tam pazarlık bittikten sonra noterin huzuruna olan yavşaklıklar. özellikle kadın alıcılar çok ilginç çakallıklar yapıyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Hocam ortada bir üçkağıtçılık yok, sadece kadın senin sıkışık felan olduğunu düşünüp garajıda yanında beleş alabilir miyim diye düşünmüş. Garajı beleş getiremeyince evı alırım diye düşünmüş o kadar.

Yalnız senin paraya ihtiyacın olmadığını pek düşünememiş. Ters tepki verince göt gibi kalmıştır.

Bana göre normal birşey ama tabi ki "-döne döne pazarlık olmaz!" lafını güzel bir şekilde açıklamışsın hanım ablaya.

Ha bu arada eşi çok konuşmamasını niye taktın hocam. Bazı ailelerde ata erkilden çok ana erkil bir yapı oluyor. Evi kadınlar yönetebiliyor.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

satilik olmadigini soyledigin halde niye promosyon yaparmisin gibi onuda verirsen alirim demis ? Iyi etmissin hocam satmamakla. Sanki sen zorla satiyosun onlara. Bosver herseyde bir hayir vardir. Hayirli satislar.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

robinson şu servetinden 0,0001 kısmını bana bağışlada milyarder olayım :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

robinson şu servetinden 0,0001 kısmını bana bağışlada milyarder olayım :)

Aga gene senin işin gücün var. Ben işsizim, güçsüzüm, yüksek lisans yapıyorum bana burs bağla dedim, sana burs bağlayacağıma sokak köpeklerine bakarım daha iyi dedi. Bende adam haklı dedim :D

Bir burs bağlasa ev kredisi felan çekeceğim o derece :D

DrKill tarafından 20/Tem/15 09:07 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

hocam alım satım işlerinde böyle şeylerin olması normal. şaşırmamak lazım bence.

genelde birşey alan kişiler ölücü oluyor ve ticaret gerçekleşmeyince başlıyorlar çamur atmaya.

madem daireyi alamadım bari oltamı atayım belki balık bana gelir düşüncesi ile hareket ediyorlar.

birader arabasını ilana koydu: nezaman adamlarla notere gitse bir kıllık yapmaya başladılar.

biri dediki param çıkışmadı sonra vereyim , biri dediki 1000 liram eksik , biri dediki önce tamriciye gidelim eksiği kırığı çıkığı varsa yaptır öyle alayım.

orosbu çocuğunun biri tam noterin girişinde diyorki : benim tanıdığım tamirciye gidelim neyi var neyi yok baksın. masrafı ne ise fiyattan düşelim.

ulan mal ortada. bu nasıl bir çakallıktır arkadaş. arabayı bu şekilde alıyorsan al tamriciye götürüp masraf çıkarmak ne çakallıktır.. adamlar resmen dalga geçiyor amk.

hepside tam pazarlık bittikten sonra noterin huzuruna olan yavşaklıklar. özellikle kadın alıcılar çok ilginç çakallıklar yapıyor.

+1111

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Kadının yaptığı götlük, iyi etmişsin ben olsam ben de satmazdım. Bu arada erkek eşi nasıl bir tabir yau kocası desek kısaca?  :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

garajsız almak istememişler ortada bir kurnazlık yok.

siz alırken garaja ayrı para verdiniz mi ? şahsen 2 evimiz var biz vermedik. tapusu ayrı birinin hatta. olur böyle şeyler yani. para kolay kazanılmıyor.

Toplam Hit: 4744 Toplam Mesaj: 32
daire yavşak satım alım garaj tapu