folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Savaş Sırasında Sirenler Nereden, Nasıl Çalacak ?

Savaş Sırasında Sirenler Nereden, Nasıl Çalacak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanal_Zeka
    Sanal_Zeka's avatar
    Erkek

hoca hiç panik yapma, savaş çıksın memleket bombalansın mutlaka kaçacak bi delik bulursun o anda kulaklarında siren miren duymaz mrk etme, sireni kim ziklr...

Tbt"de Konu Konu Gezip Tüm Müritlerin İmzalarını Okuma Gibi Bi Alışkanlık Kazandım :))))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek

wert bunu yazdı:
    -----------------------------

cami minareleri ?

minarelerden imamlarmı haber verecek insanlara ayrıca trnin bazı yerlerinde cami olmayan yerlerde var.ßu iş TSKnın kapsamı altına giriyor.camilerle belediyelerle olacagını sanmıyorum

ümidin kaybolması özgürlük demekti
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

hojam bütün devlet kuruluşlarında siren bulundurulur, seferberlik durumunda büyükten küçüğe bölgeleme ve komuta yetki dağıtımı (şu açılan kozmik odadaki sır bilgilerden bir bukleside budur) ilgililere bildirilir, dağıtım en geç 8-12 saat içinde tamamlanır (teoride) muhabere sınıfının (iletişim) önemi savaşın ilk 24 saatinde ortaya çıkar (radyolar tek ses olur, bölge ve şehirlere ve mahallelere göre yayın yapan radyolara seferberlik emriyle ne yayınlayacakları saat başı bildirilir, ilk bir saat frekansların tamamından tek yayın) kendilerine iletilenleri yayımlar, buna göre böle il ilçe mahalle sokaklardaki bütün kamu kuruluşlarının yetkilileri sorumlu oldukları kuruluşlara giderler ve radyoyu açarlar gelen talimatlara göre siren verilir ayrıntıları vardı da unuttum emasya ohal eğitimlerinde veriliyordu.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

itfaiye ve ambulans sirenlerinden farklıdır savaş sirenleri duyduğun zmaan zaten korku içini kaplan panik olursun anlarsın yani itfaiye olmadığını

tahribat.com a can feda
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

yawuz bunu yazdı:

itfaiye ve ambulans sirenlerinden farklıdır savaş sirenleri duyduğun zmaan zaten korku içini kaplan panik olursun anlarsın yani itfaiye olmadığını

hojam duyacağın siren youtube.com/watch?v=aNJSALehmxc çok afili be mokokoyu yediniz diyor, aynı siren silent hill filminde kullanılmıştı, ek bilgi hacım siren sesini duymaman için sağır olman gerekir çünkü merkez noktalarda devasa air siren sistemleri kullanır istanbulun avrupa yakasından çalıştırılan sireni anadolu yakasından duyabilirsin ve yerel siren sesleri de (normal sirenlerden verilen savaş sireni) birbirine karışınca halk eüzübesmeleyi çeker ekşın başlar.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 6225 Toplam Mesaj: 26