folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Savaş Uçağı Yolcusu Olaiblirmiyim

Savaş Uçağı Yolcusu Olaiblirmiyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

Iki gun sonra karsli dayi vakasi duyariz karsli dayiya 1 saat icin 50k veriyim otobuste bna kerkinsin falan kimindi lan o konuda otobusteki dayamali karsli

Rabinski , sonradan nick değişti

d3lete tarafından 24/Oca/17 23:26 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    d3lete bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

Iki gun sonra karsli dayi vakasi duyariz karsli dayiya 1 saat icin 50k veriyim otobuste bna kerkinsin falan kimindi lan o konuda otobusteki dayamali karsli

Rabinski , sonradan nick değişti

Karsli dayi din bile degistirtmis olabilir adama robinson kesin gor dayiyi 

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Hocam 1 saat uçuş için 50 k vermekte iymiş :) onun yerine kendine 2 rus tut 2 gece boyunca uçururlar seni 

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

Kimse de dememiş tepe takla falan uçarken o kadar G kuvvetine nasıl dayanacaksın diye.

Bortubocek sever
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    Bloom bunu yazdı

Kimse de dememiş tepe takla falan uçarken o kadar G kuvvetine nasıl dayanacaksın diye.

+1

adamlar basınç odalarında uzun süre eğitimini alıyor o işin, basıncı bilmem kaç G arttırılıp azaltılan özel ortamlarda ayılan bayılan mı dersin osuran falan mı (evet ortamın basıncı ile oynamanın insan üzerinde böyle etkileri var, lazer ameliyatlı gözün incelen korneasından açılabilir bile)

dolayısıyla eğitimi alanların hepsi de f16 pilotu olamıyor. herkes başaramıyor çünkü..

havaharp okulu mülakatlerında son sınıf öğrencileri ile çok muhabbet etmiştim, adamlar bildiğin or*spu mesleği bu diyorlardı, bedeninle para kazanıyorsun..

özetle vücudu muazzam yıpratan birşey.. herkesin kaldırabileceği birşey değil, kaldırabilecek olan için de değişen basınç koşullarına vücudun alışması yönünde sıkı eğitim gerektiren birşey..

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

normal insanın dayanamadığı hızlara çıkacak kadar mal değillerdir heralde . 

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Ne düşük hayalleriniz var :)

Ben uzay mekiğine binmek istiyorum helalinden 1000 tl veririm. Bu mümkün mü ?

Not: 1000 tl kısmı şaka ama mekik kısmı ciddi. Öyle bir uygulama vardı. Uzay turizmi diye.  ne oldu o iş

futurist tarafından 25/Oca/17 09:39 tarihinde düzenlenmiştir

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/user/countryoftourism/videos?sort=p&view=0&shelf_id=3

baya yapan turist var.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Şu siteye 2000lerin başında katılmış olmayı isterdim. Dönen muhabbetler efsane :D

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Bu işi dubaide yapsan varya manyak para kazanır. Robinson zaten milyoner adam bence dubaili multimilyonerlere böyle manyak zevkleri tattırmak için birşeyler yapabilir.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
Toplam Hit: 6369 Toplam Mesaj: 53
savaş pilot savaş uçağı