folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sayın Tayip Suyu Kaynadı

Sayın Tayip Suyu Kaynadı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    kukla ve efendileri..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek

Abi neyi MErak ediyorum biliyormusun Nihat genç abimizin bu konudaki düşünceleri.

herkes gibi o da konuşcak  zehir gibi....

Dİn Taciri YObazzzzlarrrrrr

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engineer46
    engineer46's avatar
    Erkek

Müthiş derecede göz boyuyorlar işte daha ne yapsınlar bu devirde göz boyamak para ediyor gerisi fasa fiso....

O kadar cahil insan dolu ki ortalık birisine izah etmeye çalışıyorsun bak şunları şunları yaptı, ülkeyi vatanı şu hale getirdi... Adam anlamıyor ki.. öyle bir beynini yıkamıslarki ben yine de oy vereceğim diyor başka bir şey demiyor. Allah yardımcımız olsun Türkiye çok çok kötü bir felakete doğru sürükleniyor ve inanın halkın %70 nin haberi yok durumdan daha Tayyip diyor baska bir sey demiyor. Ne diyeyim arkadaşlar bilemiyorum, Türkiyede bu taraflı basın, cahil halk, ve iktidar yandaşlarında bu para yeme olduktan sonra bu düzen zor bozulacağa benziyor. Ama Türk milleti Çoookkk Zorların üstesinden gelmiştir umarım bunların da gelir tek tesellim bu... Eywallah 

Dalımızı Kıranın Ağacını KÖKÜNDEN Sökeriz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    onun gibi insanlardir zaten bu ülkenin anasini aglatan ..zamaninda demirel sonra o. neyse umarim bu secimde birazda olsun insanlar akillanir ..

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
Toplam Hit: 4563 Toplam Mesaj: 45