folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sayisal-Sozel..Hangisi Zevkli?

Sayisal-Sozel..Hangisi Zevkli?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek
    eger becerebiliyosanız sayısal kadar zevkli bi bolum yoktur..ben canım sıkıldıgında acar soru cozerim :D o kadar zevk alıyorum yani...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    bir TM öğrencisi olarak sayısalın daha zevkli olduğunu düşünüyorum çünkü sözel dersler çok basit geliyor bana
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

hoca sözel yeteneği olan sayısalcı olarak söylüyorum ki sayısala girme.

Şimdiki aklım olsa sayısala asılırdım sözele geçerdim.Sözelden full çekerdim sayısaldan da yapardım öküz gibi puan alırdım.

Ne istiyorsun iş mi tamam fulle yakın çektiğinde sayısalda yaptığında adamlar bursla okutmak için uğraşacak.

Arkadaş askeri liseye girdi, ordan atıldı sonra bilkenti burslu olarak kazandı salaklığı yüzünden devamsızlıktan atıldı.Eskişehir birincisi sözelde.İlk 200 e

girmeye çalışıyor.ilk 50 içinde olursa adama araba verecekler.Töder sınavlarında %5 lkik paya girip össde %5 e girerse burslu gittiği yerde aylık masrafını karşılayacak para veriyorlar.Yaklaşık 1.500 milyar.

Kısacası sayısala girip kasıp mühendisliğe gireceğine git sözele (sayısal-sözel iyise) adam gibi birşeyler yap dereceye gir hem ailenin laf söylemesini önlersin hem birşeyler yaparsın.

Toplam Hit: 3444 Toplam Mesaj: 24