folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Seat Leon 1.2 TSI Motor 2016 Model Satilik

Seat Leon 1.2 TSI Motor 2016 Model Satilik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Aynı temizlikte 1.6 dizel otomatik 2017 leonu geçen ay satışa koydum toplam 3 kişi aradı. İkisi takas için

demem o ki piyasa durgun. Bu sefer hakkaten durgun

hayırlı satışlar hocam

Hocam araba piyasası biraz saçma bir durumda.

Örneğin A Kişisi arabayı 10 TBT ye alıyor diyelim. Adam zaten arabayı aktif kullanıyor. Gidip sahibindene 12 TBT ye koyuyor. Alan keriz olursa iteleriz almazlarsa da kullanırız kafasında.

Daha sonra gerçek satıcı adam da vay be bunun araba 12 TBT ediyorsa benimki 13 TBT kesin eder diyor. Sonra bir bakıyosun sıfır alsan daha ucuza gelecek :D

Araba alıp satarak para kazanan (Galericilerden bahsetmiyorum) bir çok tanıdığım var. Adamın mesleği bu ama iyi düdüklüyorlar milleti. Bir gün biri gelip kıçına demir sapladığında göreceğim.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 1339 Toplam Mesaj: 12
araba araba araba alım satım