Secret (Sır)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    sayfalar üzerinde puntolar.. saçma ötesi.. hee bide çekim yasasını çürütmek dururken neden mekanizmasını öğrenmek için kasıyoruz :)

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------
    sayfalar üzerinde puntolar.. saçma ötesi.. hee bide çekim yasasını çürütmek dururken neden mekanizmasını öğrenmek için kasıyoruz :)
    Olaya bilimsel yaklasayim diyosan Fred Alan Wolf oku :)

Her Hakkım Saklıdır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Encoder
    Encoder's avatar
    Erkek
    Prometheus hocam çekim yasası gerçekten işe yarıyor vallaha bak . o gün verdiğin örneği verme yine , var bişeyki olmuyo dimi . Saygılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Encoder bunu yazdı:
    Prometheus hocam çekim yasası gerçekten işe yarıyor vallaha bak . o gün verdiğin örneği verme yine , var bişeyki olmuyo dimi . Saygılar...

evet bişey var sana olanı söyleyeyim, her istediğimiz olmaz. bizim istediklerimiz içinde bilmediğimiz kötülükler olabilir. iyi sandığımızda kötü kötü sandığımızda iyi olabilir. bunu biz bilemeyiz.

her istediğini elde edemezsin. gerçekten bişeyi istersen elbet bitgün elde edersin ama her istediğini değil.

karşı çıkıyosan kanıtla, bişey iste bana da söyle bakalım olacak mı? bu bir davettir kabul edip etmemekte serbestsin.

sana kendimden de örnek verebilirim sayısız. çok isteyip de gece gündüz senin yönteminle isteyip de elde edemediğim ve sonunda iyi ki olmamış dediğim birçok şey var hayatımda.

not : encoder birader bi daha 2 bardaktan fazla içme. hatta 2 bardak bile içme.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Encoder
    Encoder's avatar
    Erkek

evet hocam ben senin dediklerine tamamen katılıyorum, ben senin dediklerini inkar etmiyorum öyle anlaşıldı sadece. :) ama bide şu var eğer istediğimiz şey iyi bişeyse kesin olur buda inkar edilmez  :)

not:bidahakinde futbol topundakini içecem :)

saygılar... 

Toplam Hit: 2907 Toplam Mesaj: 16