Sendemi Kezban

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Varda siz yanlış boyutta arıyorsunuz. Benim önereceklerimide sizin iradeniz kaldıramaz o yüzden bildiğinize devam.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek
    Kutengri bunu yazdı

Kadınlar en büyük hatayı zengin koca arayarak kendi kendilerine mal damgası vurduğunda yapıyorlar zaten.

İstisnalar hariç tabi.

Seni ayakta alkışlıyorum hocam.

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Comnet=CMT637DQU
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    crafty bunu yazdı

kızla aynı yatağa girdiğimde sarılıp uyuyabiliyorsam evlenirim hacı :)

ben yazacaktım sen yazmışsın reyiz :F öğretilerine inanıyoruz büyüksün :|

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

öyle hatunlar olduğu doğrudur illaki, o tarz erkeklerde vardırda.. ya aşırı şanssızsın cenabet misali,  ya da saf gözüküyosun dışardan hocam..
    şu an ciddi bi ilişkim var zatende bundan önceki ilişkilerimde de kimse benden ne annem hasta diye para istedi ne öyle ev kızı namuslu tripleri yaptı..

Hani hatun yolucak birini arıyodur gözüne seni kestirmiştir dicemde , tüm hatunlarda bu oluyo diyosun o zaman dışarıya karşı saf gözüküyo olabilirsin hocam. ya da artık nası bi çevrede yaşıyosan o çevreyi dğeiştir :)

MaviGozluDev tarafından 13/May/13 09:21 tarihinde düzenlenmiştir

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Eski sevgilime hastayım bugün buluşmayalım istersen ama çok istiyorsan buluşalım derdim nezaketen hani bekliyom ki yok tamam sen evde kal yat falan desin diye her seferinde cok istiyorum bulusalım derdi.Ben ısrar ederdim cıkmak istemiyorum diye o zamanda tamam der sonra trip atardı mk.

u235 tarafından 13/May/13 14:52 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

kadınlar ne ister para giysi kiyafet aşk meşk yani herşey her kadının içinde bunlar vardir ama kimi evlenmeden once kimi evlendikten sonra dişa vurur çıkarır

ayrica arkadaş zaten sen böyle yapıyorsan o karılara yiyip içip gezip yatiyorsan senden oncede mutlaka başka biriyle de yapmiştir bunları

senden de zevk degil para gezme yeme içme giyinme için birlikte oluyordur 2-3 haftaya da seni alıştırıp tava getiriyrodur dünyamizda kerhanedeki orospuya bile aşık olan var ona para harcayip onla evlenmek isteyen var kendini kaptıran var var sen hesap et

ottomanmurat tarafından 13/May/13 10:04 tarihinde düzenlenmiştir

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Seçeneklerine baktımda.paran için seninle birlikte oluyorlar gibi :)

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hacım suçu sende ararım. yat kalk pompa para göster aklını çel, ev kızı diyoun bi de. ev kızı paralı biriyle niye dolansın amk :)

bi ilişkide kız orospuluk yapıyosa gözü para pula kayıyosa suçun yarısı da erkeğindir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek
    CyberAngel bunu yazdı

Şu kezban muhabbetini biri bana anlatsın.Fransız kalıyorum her seferinde.

kezban anlatılmaz, yaşanır. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek
    ulquiorra bunu yazdı
    CyberAngel bunu yazdı

Şu kezban muhabbetini biri bana anlatsın.Fransız kalıyorum her seferinde.

kezban anlatılmaz, yaşanır. 

+1 +1 +1

bak gör bir kezban aynaya bakmış gibi olursun

https://www.google.com.tr/search?q=b%C4%B1y%C4%B1kl%C4%B1+k%C4%B1z&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm=bv.46340616,d.ZWU&biw=1280&bih=827&um=1&ie=UTF-8&hl=tr&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=KrWQUYGDM43EPeHsgcAM#imgrc=aYHafRK6fK_c6M%3A%3BrW5Fk-d3T4NBCM%3Bhttp%253A%252F%252Fgaleri3.uludagsozluk.com%252F147%252Fb%25C4%25B1y%25C4%25B1kl%25C4%25B1-k%25C4%25B1zlar_212529.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.uludagsozluk.com%252Fk%252Fb%2525C4%2525B1y%2525C4%2525B1kl%2525C4%2525B1-k%2525C4%2525B1zlar%252F7%252F%3B533%3B613

Memento Mori
Toplam Hit: 12086 Toplam Mesaj: 104