Senior Django Developer Aranıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

Herkese merhabalar bir proje için yazılımcı arıyoruz.Yabancı forumlarda paylaşmadan önce buraya sormak istedim.

We expect developers who are able to find creative solutions to technical problems and user needs, whilst also finding opportunities to optimize and simplify software. For this role, we’re looking for people capable of producing excellent software, striking the right balance between perfection and delivery. We are looking for people who are progressive, adaptable and up to the challenge of working on a cutting edge tech stacks. We enjoy talking to software engineers who have an appreciation of the Full Stack Development.

Must have

Minimum 5 years of relevant professional experience

Experience with backend Python frameworks such as Django RESTAPI or FastAPI

Experienceof Django debugging and optimization

Playing a full part in the development of the new services and features

SQL experience using relational database like PostgreSQL, MySQL and NoSQL (MongoDB)

Experience with automated testingExperience with Cloud platforms (Azure or AWS)

Strong experience of using Git to manage parallel development on a large codebase

Very strong experience in integrating 3rdParties APIs

Good to have

Familiarity with Project management tool

Basic frontend experiences

Knowledge of JavaScript frameworks & libraries such as React

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Merak ettiğim için soruyorum biraz alakasız olacak tabii kusuruma bakmayın, 5 yıllık tecrübeli bir senior bu pozisyonda kaç lira maaş ile çalışıyor? ya da gizli değilse, siz ne kadar ücret veriyorsunuz mesela?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı

Merak ettiğim için soruyorum biraz alakasız olacak tabii kusuruma bakmayın, 5 yıllık tecrübeli bir senior bu pozisyonda kaç lira maaş ile çalışıyor? ya da gizli değilse, siz ne kadar ücret veriyorsunuz mesela?

hocam TR'de maaslar genelde poz'syona gore deg'lde adama gore bel'rlen'r

az insan çok huzur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

peki genel dağılım nasıldır hocam? yani burada ki adam kelimesi eğer kendini yetiştirmiş ya da sosyal ilişkileri kuvvetli bireyler için kullandığın bir kelimeyse genel ücret nasıldır diye merak ettim :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

peki genel dağılım nasıldır hocam? yani burada ki adam kelimesi eğer kendini yetiştirmiş ya da sosyal ilişkileri kuvvetli bireyler için kullandığın bir kelimeyse genel ücret nasıldır diye merak ettim :)

adamına göreden kastı iş konusundaki yetenekleriyle alakalı.aranılan özellikler için minimum aylık 10k-15k, eğer dahada iyiyse 20-40k arası belki daha fazla olabilir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

o tamamen isverenin adami suzup aklinda cikardigi profile gore.

cok gordum tecrubeli adami sirf mulayim gordugu icin asgari ucret teklif edeni.

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    erenn bunu yazdı
    Roark bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

adamına göreden kastı iş konusundaki yetenekleriyle alakalı.aranılan özellikler için minimum aylık 10k-15k, eğer dahada iyiyse 20-40k arası belki daha fazla olabilir

İlk defa bir yazılımcı adayı için bu aralıklarda ücret tahmini söyleyen bir kişi gördüm, genelde kiminle konuşsam 7-10k arasında maaş aldığını söylüyor, bazen diyordum yazılımcı olacak bireyin ne bileyim lise mezunu memurdan 2k fazla alması çok üzücü bir durumdu, burada memuru ya da başkasını kötüleme amacı gütmüyorum, ama liseden mezun olan tanıdığım bir çok arkadaşımın b£kc! olup 6k ya yakın para alması ve tanıdığım 7 yıllık yazılımcının 7k para alması moralimi bozmuyor değildi.

Siz ve sizin gibi çalışanlarına değer veren herkese teşekkürler.

NOT: Yazılımcı değilim, bilişim öğrencisiyim( hemen hemen bitti gibi )

Roark tarafından 18/Haz/20 17:15 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı
    erenn bunu yazdı
    Roark bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

İlk defa bir yazılımcı adayı için bu aralıklarda ücret tahmini söyleyen bir kişi gördüm, genelde kiminle konuşsam 7-10k arasında maaş aldığını söylüyor, bazen diyordum yazılımcı olacak bireyin ne bileyim lise mezunu memurdan 2k fazla alması çok üzücü bir durumdu, burada memuru ya da başkasını kötüleme amacı gütmüyorum, ama liseden mezun olan tanıdığım bir çok arkadaşımın b£kc! olup 6k ya yakın para alması ve tanıdığım 7 yıllık yazılımcının 7k para alması moralimi bozmuyor değildi.

Siz ve sizin gibi çalışanlarına değer veren herkese teşekkürler.

NOT: Yazılımcı değilim, bilişim öğrencisiyim( hemen hemen bitti gibi )

Bizdeki ekonomik model "Serbest Piyasanın da Serbesti". Cidden tuhaf bir ülke bizimki.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

ilk ve son kez up :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

tam olarak beni anlatmissin hocam, isin detaylari hakkinda bi gorusebilir miyiz? 

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

remote mu 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 2411 Toplam Mesaj: 13
django full stack developer