folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Sennheiser Kulaklık Modeli Önerileriniz?

Sennheiser Kulaklık Modeli Önerileriniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DayWalk3r
    DayWalk3r's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ipoduma kulaklık alcam kaliteli güzel ses almak istiyorum hangi modelini önerirsiniz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

bunun iphone versiyonunu kullanıyorum m50 beyaz :) istanbulana kadar canım cıktı 1gun aradim 130 tl :D verdim ama sana tek bisi soylemek istiyorum yolda giderken dünyadan kopuyorsun dikkat et arabaya falan carpilmaa dehset bisi uzerine kulaklık tanımıyorum ..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

cx-300 normalden pek farkı yok

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

kesinlikle önerilicek bir marka iyi seçimdir.

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

bi kulaklıkta bana lazımda ipoda şimdik yukarda 2farklı modelden bahsedilmiş mm50 ve cx300 hangisi daha iyidir bunların?? hepsiburadada satılıyo arada 14liralık bi fark var pek bişi yokmuşş

imza
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

cx500 sağlam

Ehl-i Byte
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam bende creative marka btane var modeli hakkında hiçbir fikrim yok ama bu marka çok sağlam ses son ses verilemiycek kadar yüksek ama tertemiz çıkıyor çok dayanıklı zira ben sürekli eğip bükerim ama ses kalitesi hiç düşmedi markanın farklı olması gözünü korkutmasın uyumlu oluyor genelde bunlar ahandaa yanılmıyorsam benimki bunun beyazı http://ph.creative.com/products/product.asp?category=437&subcategory=863&product=16960&listby=

edit yokyav odeğil ahanda bu aynısı sadece renk farklı sana bunu tavsiye ediyorum http://ph.creative.com/products/product.asp?category=437&subcategory=863&product=16912

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mmT
    mmT's avatar
    Erkek

cx 550 kullanıyorum. canavar gibi. tavsiye ederim. daha önce yine sony nin kulak içi kulaklığını kullanıyodum. sözde o da çok güzeldi. bu kulaklıktan sonra müzik değilmiş onla dinlediklerim dedim :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suKo
    suKo's avatar
    Erkek

cx400II kullanıyorum memnunum

Ne tür müzik dinliceksin?

Cx300 uzun süre dinleyince baş ağrısı yapıyor tizleri biraz yüksek

Cx500 yada cx500 game öneririm.

O kadar para o kulaklığa verilirmi geyiği yapacak arkadaşlarada burdan dil atıyorum ayrıca

Kafam oldu galiba:|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

apple orjinal ürün kullan hocam şaşma ses kalitesi ipodla ile mükemmel oluyor.Gercı kulaklık yuksek sesle muzık dınlemeye gelmıyor.Yıllar once izmirde hıltonun cankaya tarafında ıdı bılkom bayısı .Gerekce olarak ta kulaga zarar vermesı ve kullanıcıların bu tur saglık sorunlarından  dolayı dava acmalarından kurtlumakmıs eleman bunu anlatmıstı.Elamanın rolex saati gözümün önünden gitmiyor :D

Ben devamlı degıstırdım kulaklk ozmanlar nanom vardı ılk cıkan serıden almıstım.5 tane kulaklık degıstrıdım.Gık demedıler.Degıstrıebılıyor musun hala bılmıyorum kulaklıgı bı arastır ıstersen ?

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

sennheiser cx300 ve creative ep630 kullandım.. tek kelime ile mükemmeldiler.. 

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
Toplam Hit: 2851 Toplam Mesaj: 17