Senuke Kullanan Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Senuke kullanan mutlaka vardır aramızda eğer 15 dakikasını bana ayırabilirse birkaç sorum olacak çıkarmı artaya acep?

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ben kullanmığyorum ne bu?

seo optim. video izledimde vayy :) sen sor bakem ağa bende akşam bir incelerim

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Bilen biliyor kullananda sorulara muhattap olmamak için herhalde saklıyor..Alper sen benim selamımı almıyorsun ya ben cevap yazayım sana:) Bir seo programı kısaca.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Dostlar herkesin kendine göre konusu önemli ama çok önemli yav biri çıkarsa çok sevinirim dahada artı r10 da üyeliği olan bir arkadaştanda yardım isteyeceğim. R10 daki bir üyeye mutlaka sormam gereken bir şey var nasıl ulaşırım bilmiyorum msn ini filan alan bir r10 üyesi çıksa müteşekkir olurum ona.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Up....

R10 üyeliği olan bir müridde yokmu yav? Sadece bir soru sormasını isteyeceğim..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

ne gizli sorusu varmış yaw 

sen sor soruyu bir bilen çıkar belki

Yapay zeka, zeka değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

bi fikrim yok ama up olsun baya r10 üyesi var burda  yardım etmemezlik etmezlerdir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

yukarı

benım sorunumu bır bılen cıkmadı format attım yıne aynı sorun devam edıyorum delı oldum

http://www.tahribat.com/Forum-Wp-Panelini-Sadece-Kendi-Pc-Mde-Kullanamiyorum-125952/

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

:) Helal Kadir konu ile çok alakalı olmuş senin sorunun :) R10 üyeleride hiç hayırsever değilmiş hani yani ticaret dünyası herhalde..

Toplam Hit: 1585 Toplam Mesaj: 9