Seo Ve Backlink Konusunda Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

varsa canlı hayat heyecanlı sihirli kelime para :)

Valla hoca para var ama 1. Önceliğim elimdeki imkanlarla (yorum backlink atıcı tools ve toolsminati.com üyeliklerini kullanarak bişeyler yapabilmek)

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    EcHoLL bunu yazdı

varsa canlı hayat heyecanlı sihirli kelime para :)

Valla hoca para var ama 1. Önceliğim elimdeki imkanlarla (yorum backlink atıcı tools ve toolsminati.com üyeliklerini kullanarak bişeyler yapabilmek)

onlar ile biryere kadar gidersin site hızını artır gzip sıkıştır cache kur pagespeed den site hızını kontrol et içerikleri özgünleştir en son backlink alırsın

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    syklops bunu yazdı

Ben kendi çapımda seoyu şöyle yapıyorum;

- Sitenin konusu ne ise o konuda yazılabilecek en iyi yazıyı yazmaya çalışıyorum, mesela yeşim taşı nedir hakkında yazı yazacaksam Google da yeşim taşı nedir diye aratıp çıkan ilk sayfadaki 10 sonucu da tek tek okuyorum, hepsinin en işe yarar kısımlarını alıp kendi cümlelerimle ve de güzel bir sunumla harika bir makale çıkartıyorum. Ek olarak keywordtool.io sitesinden yeşim taşı nedir yada yeşim taşı kelimelerini aratarak alternatif kelimeler nedir ve sorular nedir bunlara bakarak yazıyı en iyi yazı haline getiriyorum. 

- Yazmış olduğum yazının içerisine iç linkleme yapıyorum, sunduğum hizmetleri yada öne çıkarmak istediğim sayfaları, daha sonra bu makaleye alakalı siteler mümkünse, değilse haber sitelerinden yazmış olduğum makaleye doğal gözükecek şekilde yazıyla birlikte backlink çalışması yapıyorum.

- Firma rehberleri, bazı işe yarar forum siteleri gibi yerlerde tanıtım yazıları ile beraber anasayfaya link çalışması yapıyorum.

- Site sıfır site ise ağır backlink çalışması yapmamak için ağır makale çalışması yapıyorum, süreci makale ile kısaltmaya çalışıyorum

- Blog kısmını Google news e kaydediyorum, indexlemeye çok faydası oluyor. 

- Search console dan gelen kelimelere ve gösterimlere göre içerik stratejisi planlıyorum

- Hedef kelime olarak aylık arama hacmi 5000 - 10000 olan kelimeleri seçiyorum. 

Gibi, gibi... 

Güzel bi yöntem

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bu arada, teknolojiyle fln ilgili sitelere backlink yapıyorsan, etraftan parayla backlink alacağına tahribata döküman da yazabilirsin =)

Tüm haberler ve dökümanlar tahribat üyelerinin yazdığı içerikler

HolyOne tarafından 30/Ağu/21 03:28 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 1775 Toplam Mesaj: 15
backlink backlink