folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Serit Led Trafo Ve Rf Kontrol İhtiyaci Olanlara

Serit Led Trafo Ve Rf Kontrol İhtiyaci Olanlara

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Up olsun

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

70 tl belirledim fiyati ihtiyaci olanlara yardimci olmaya calisirim

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

hepsine 70 tl vereyım

Bu arkadaş önceden yazmış ancak fiyat sonradan 70TL olmuş.

Şimdi ben araya girip almaya kalksam ayıp olur. Buraya yazıp yada DM ile almayacağını belirtirse ben alabilirim.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    Bosluk bunu yazdı

hepsine 70 tl vereyım

Bu arkadaş önceden yazmış ancak fiyat sonradan 70TL olmuş.

Şimdi ben araya girip almaya kalksam ayıp olur. Buraya yazıp yada DM ile almayacağını belirtirse ben alabilirim.

hocam o arkadas pm atmayi kesti yeminli gibi gunde 1 pm atiyordu 1 haftadir bekliyorum online olup pm atmiyor yapacak bir sey yok almak istiyorsan icin rahat olsun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

@NoktaliVirgul hocam urunu aldi asil urunden ziyade murid kafa adam hos sohbet en kisa zamanda tekrar gorusuruz insallah

Toplam Hit: 1893 Toplam Mesaj: 16
trafo 2v30a serit led rf kontrol