folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Ses Düzenleme Programı(İstek)

Ses Düzenleme Programı(İstek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Barisates
    Barisates's avatar
    Erkek
    Müridler forumda aradım ama eskimiş linkler fln çıktı sadece karşıma ya da ben bulamadım.Sesleri ekleyip silicek kesicek efekte çok da gerek yok ama yapsa güzel olur:D böle bi program istiorm elinde bulunan varsa paylaşabilir mi??
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek

tarayıcım bozuk oldugu ıcın adresı goremıyorum ama

Sound Forge (İstek) die arat forumda baslık var ve ses duzenleme ıle ılgılı bı suru baslık var arama butonunu kullan.

birde ben sound Forge'yi tavsiye ederim. Radyoda onu kullanırdım Reklamlar - frgmanlar vs ler ıcın...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek
    dj_alper ' e sor  o bisürü paylasmıstı sanırım ^^

(:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Barisates
    Barisates's avatar
    Erkek
    LuCiFeR bunu yazdı:
    -----------------------------

tarayıcım bozuk oldugu ıcın adresı goremıyorum ama

Sound Forge (İstek) die arat forumda baslık var ve ses duzenleme ıle ılgılı bı suru baslık var arama butonunu kullan.

birde ben sound Forge'yi tavsiye ederim. Radyoda onu kullanırdım Reklamlar - frgmanlar vs ler ıcın...

-----------------------------
    onlar 2007den kalma linkler ölmüş:(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    ben sound forge ve vitrual dj kullanıom vitrual djde efectler var ama sesde duzenleme yapılmıyor o anlık calarken efekleri yapıosun clublar için anladın

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Acoustica Mixcraft

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Barisates
    Barisates's avatar
    Erkek
    Sound forge işime yaradı baya gerçi trial bulabildim ama olsun saolun yardımlarınz için...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

çok ayrıntılı bişey lazım değilse goldwave

http://www.goldwave.com

http://www.goldwaving.com/downloads/gwave525.exe 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek
    cool edit pro 2 süper bişi, tam senin istediğine göre... efekt falan yok kesme kırpma ekleme falan yapabliosun çok işime yaradı walla :D

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek

Burdan bak bakalım işini görür mü

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

101.MP3.Splitter.and.Joiner.3.3.cracked-SND

MP3 Splitter & Joiner ile MP3 türündeki müzik dosyalarınızı istediğiniz yerden kesip birleştirebilir ve sonra MP3 biçiminde kaydedebilirsiniz. Ayrıca birden çok MP3 biçimindeki müzik dosyasını birleştirip kaydedebilirsiniz. Program, MP3 dosyalarının kalitesini düşürmeden hızlı bir biçimde keser ve birleştirir. Yazılım, kolay ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.Artık sizde Dj ler gibi müzik yapabileceksiniz.

Özellikler:

2 GB (2000 dakikaya kadar) kesme ve birleştirme.
    Ses kalitesi kaybı olmadan kesme ve birleştirme.
    MP3 dosyalarını yeniden kodlama özelliği
    VBR ve VBRI biçimindeki MP3 dosyaları desteği.
    ID3 Tag editör özelliği.
    Otomatik kesme modu.
    Dosyayı kesmeden önce önizleme modu.
    İstediğiniz noktadan hızlı kesme özelliği.
    İsim, artist, albüm cetveli oluşturma.
    CUE dosya biçimi desteği.
    Yüksek doğruluk payı ile kesme.
    Yüksek kalitede birleştirme.

Link ; http://rapidshare.com/files/151053380/101.MP3.Splitter.and.Joiner.3.3.cracked.rar.html

Not : bi ara görmüstümde indirmistim lazım olur diye :)

belki işini görür hacım...

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 2423 Toplam Mesaj: 13