folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Sevdiğin Kız Başkasını Seviyorsa Ve Seninde Kendisini Sevdiğini Biliyorsa...

Sevdiğin Kız Başkasını Seviyorsa Ve Seninde Kendisini Sevdiğini Biliyorsa...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    miray_abravci
    miray_abravci's avatar
    Erkek
    Bi kız sevdim, kız değil melek.
    Ama o başkasını seviyor.
    Yinede ona açıldım.
    Sana aşığım dedim ağlayarak
    Hiçbişey söylemedi.
    Bana kızma elimde değil dedim.
    Kızmadı.Anlayışlı birisi.
    Hala ben onu seviyorum
    Oysa o başkasını.
    Napicam bilmiyorum.
    Unutmak zor.
    Çünkü hep onu görüyorum.
    Ve görmediğim gün ölüyorum.
    Napicam bilmiyorum.

The Ottoman Empire
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    tabi zor meseleler bunlar.. ne desem bilmemki... aşk acısına bide ban acısı eklemiş çocukcaz..

matematik24.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    untouchables
    untouchables's avatar
    Erkek
    basit koçum üzme kendini.kızın sevdiği kişiyi takip onun iğrenç yönlerini ve eksik yönlerini tespit et ve bunu mantıklı şeklide başkalarına söylettir.sonra sende üzülerek (!) onun şöyle böyle biri olduğunu duydum ve senin üzülmeni istemiyorum de. ama mantıklı şeyler olsun.kızın nelerden hoşlanmadığını bil ve ona göre tespit yap tabi biraz kdv li olmalı.ama üzüldüğünü belli etmelisin.kız senindir.samimi olarak seversen bilki senindir!!!!

You set up her pickle which you loved
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek
    PS2 al. asosyal ol bi süre takil ole unutursun..
    yada tibete git ben olsam ole yapardim..

choosing my confessions...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek
    "valla ben bana bakmayan kızın peşinden koşmam. heç zikimede takmam, kendi kaybeder banane, benden iyisinmi bulacak? Gidene Kal Demek Acizlere, Gidene Gitme Demek Zavallılara, Gidene Siktir Git Demek Asillere Yakışır. siktirsin gitsin o zaman" şeklinde düşünürsen çok rahatlarsın, gazını alır. ben tecrübeliyim çünkü. ama hakkaten bide ban acısı eklenmiş üstüne yazık olmuş. neyse Allah yardım etsin sana

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    mimar adam aşık olum kolaymı öle siktir git demesi...

matematik24.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noencos
    noencos's avatar
    Erkek
    ya abi hic gulem yoktu :D helal

www.sinanoglu.net Bu site, Oktay Sinanoglu"nun mücadelesini tanitma ve yayma amaciyla, tamamen gençler tarafindan kurulmus bir sitedir. Hiçbir siyasi görüsü ilke olarak benimsememistir. Bizim mücadelemiz ne sag ne sol,ne komünizm ne de fasizmdir. Bizler sadece, Türkçemize sahip çikip, dilimizi unutturmamaya çalisiyoruz. Bunun yaninda Türkiyemize dayattirilmis belalari gözler önüne serip, bunlardan kurtulma yollari ariyoruz. Bunun için de vatanimizin her kesiminden insanlari seferberlige davet e
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeynep_
    zeynep_'s avatar
    Dişi
    BENCE ORTAMI DEĞİŞTİRME İHTİMALİN VARSA DEĞİŞTİR %90 UNUTURSUN AMA DEĞİŞTİREMEM DERSEN SPOR YAP BEN OLE UNUTUYORUM DERTLERIMI ACILARIMI. BASKA BIRSEYLERE YONEL SENI TAKMAYANI TAKMA DIYECEM AMA SOYUT YAKLASMIS OLCAM AMA USTUNE DUSUNCE ZAMANLA BELKI SIKILIRSIN YA DA ÇIKSANIZ HERŞEY SÜPER Mİ OLCAK OYLE DŞUN ALLAH SABIR VERSİN
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CannibalCorpse
    CannibalCorpse's avatar
    Erkek
    abi şiir yazan yazana yaa... aşk forumuna dondu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _Sword_
    _Sword_'s avatar
    Erkek
    Abi sende onu seviosun anladım ama başkaları ile takılmaya çalış zor olduğunu biliorum ama en etkili yol yeni birini bulmaktır dene en azından bi de şu war eğer onun arkadaşlığı sana yetmiyosa ilerde onu yeterince mutlu edemezsin ztn arkadaşlığı ile yetin ve yeni birini bul cidden işe yarıyo...

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir benim ödülümde lanetimde bu!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    kardeşim sevgi iki kişi arasında karşılıklı olan bi olaydır sen aşık olmuşsun :) demesi kolay ama unutmak en iyisidir

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
Toplam Hit: 4179 Toplam Mesaj: 12