folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sevgilime Hediye Alıcam Da!!!!

Sevgilime Hediye Alıcam Da!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeynep_
    zeynep_'s avatar
    Dişi
    PERSİAN IN ILK FIKRI BENCE COK GUZEL TAVSIYE EDERIM
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    cok seviyosan paran da boksa git converse al bi tane

bassinyourface
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkan_atalay
    furkan_atalay's avatar
    Erkek
    s.a

arkadaşlar cama lazerle yazı nasıl yazılıyor yaa :))) mersinde böle şeyler yok. ankarada acayip şeylere tanık olmuştum. ama cama lazerle yazı yazdırmak nasıl bişi merak ettim. nerde yapıldığını bilen varsa lütfen yardım cı olsun. şehir dışıda olsa adres lütfen tşk

HER NEFİS ÖLÜMÜ TADACAKTIR
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    nicksizşn taktigi uygula dogumgunu sevgililer gunu yilbasi gibi hediye alinacak gunlerden 2-3 gun once kavga et bu ozel gunler gectikten 2-3 gun sonra baris boylelikle hediyeden yirtarsin :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    yaw bizim bi kız bile yok demek olunca millet böyle sıtres e düşüyo ha vat beee :))

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mereth falla onuda aldım ben :) Yeşil hemde aynısından kendimede aldım.Kızılay dağıtmış gibi gezioz :) (Ama onun bağcıkları mor :P )

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedKit
    RedKit's avatar
    Erkek
    walla ben sol kolumun dirsek altından bileğe kadar sewgilimin ismini sağ kolumada kendi ismimi gecici dövmeyle uzak doğu harfleriyle yazdırdım!okulda elimi kirlettim ve gömleğimin kolunu sıvar mısın dedim ve kız mest oldu:D

her horoz kendi çöplüğünde denizli horozu her yerde öter
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsortiC
    AsortiC's avatar
    Erkek
    Kesinlikle duygusal ßi ortam oluştur Sonra Hediye ; Kızı duygusallaştırmasi lazım..Çünki dogum gününde duygusal anlar olmmayacaksa ne zaman olcak .. Alacan hediyenin önemi ne kadar olur bilemem ama 18 cm boyundaki ßi 250 amerikan Dolarini gözden Çıkarıp Güzel ßi Nike weya Puma Ayakkabı alırsın.Hiç değilse her bağcıklarını bağladığında aklına gelesin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    ahh a.q. ahh bisimkide gitti giresuna daha 1 hafta önce keke gelsede dogum günü ben onu öpsem bea artık görüşemicesde okuluda orda okucak nasıl geçicek 2 sene lisede onsuz off a.q. gerçi ben ona her gün hediye veriyodum ama eline :)

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    dinamit yada kız kaçıran al ..hem sosyal mesaj neyimm vermiş olursun d:

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
Toplam Hit: 5463 Toplam Mesaj: 32