folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sevimli Köpek Baskılı Kadın Tişört S/M/L Sıfır Ürün 15TL

Sevimli Köpek Baskılı Kadın Tişört S/M/L Sıfır Ürün 15TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    purplebazaar777
    purplebazaar777's avatar
    Erkek

Piyasa Fiyatı: 34,90

Müridlere Özel: 15TL

Sanalpazar Linki: http://bit.ly/1HxCD2Y 16,90TL

Sevimli Köpek Baskılı Kadın Tişört Sıfır Ürün

Kısa Kolludur.

Kumaş Türü: Saten polyster

Beden Türü: S/M/L

Tişörtün Ön kısmı baskılı ve arka kısmı siyahtır.

Almak istediğiniz bedeni mesajta belirtiniz.

Kargo: Size aittir. Yurtiçi Kargoyla %30 indirimli olucaktır.

R10 Satışlarımdaki Müşteri memnuniyeti olumlu yorumları görmek için linke tıklayınız: http://bit.ly/1HxCbSy

Ürün ödemesi yapmayanlar için itrader hakkımı kullanıcam. Lütfen Önce Ürün Sonra parayı ödicem teklifinde bulunmayınız.

Ödeme: Önce ödeme Enpara, Yapıkredi veya INGBank - isteyen sanalpazar sitesinden 9 taksitle hemen al sayfası açarakta alabilir."Sanalpazar Komisyonu alınır." Tercih size kalmıştır. İsteyenlere GittidiGidiyor ve Sanalpazar Satışlardan aldığım yorumlar ve itibarımı pmden yollayabilirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

köpek nerde la

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Kardeş yanlış anlamada hiçbir albenisi yok konunun.Ayrıca köpek petshopta satılmamış köpek gibi bakıyor.5 lira-10 lira olsa derimki tamam birde piyasa fiyatı şu kadar yazmışssın.Satabiliteni arttırmak için.Alan olacağını sanmıyorum.İnşallah satılır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı

Kardeş yanlış anlamada hiçbir albenisi yok konunun.Ayrıca köpek petshopta satılmamış köpek gibi bakıyor.5 lira-10 lira olsa derimki tamam birde piyasa fiyatı şu kadar yazmışssın.Satabiliteni arttırmak için.Alan olacağını sanmıyorum.İnşallah satılır.

köpek yokki orda  amk bu ne ya :D

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek

iyi satışlar

moustache tarafından 12/Tem/15 19:31 tarihinde düzenlenmiştir

buralar eskiden dutluktu..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    Nvidia bunu yazdı
    skyvalet bunu yazdı

gri tshirtte alt tarafa dogru dikkatli bakarsan bi köpek sureti var 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    Nvidia bunu yazdı
    skyvalet bunu yazdı

Adama mahallede gazlamışlar süper tişört diye.Vallahi satıcı kardeşim kusura bakma gülesim geliyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Açtığın konuların hepsi satış konusu. Burayı sahibinden.com gibi bi platform zannediyo olabilirsin ama öyle olmadığını söylemek isterim. 

Diğer bi konu, bu ürünün ne özelliği var anlamadım? Bunu giyen xman'e falan mı dönüşüyo.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Tahribata itrade sistemi geldide haberimizmi yok?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Adminden çok kullanılmış 0 görünümlü Ban Hammer

Piyasa Fiyatı : -----------

Müride Özel : Beleş :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    UTHO bunu yazdı

Tahribata itrade sistemi geldide haberimizmi yok?

copy/paste etkileri bunlar.. 

arkadaş tüm sosyal platformları ticari olarak etkin kullanma çabasında fakat şunu henüz tecrübe etmemiş:

tbt sağlam satış konularını dahi, "o fiyat ne la.. daha ucuzu şurada var... bunun tedarikçisi zaten şurası... ohoo o böyle de halledilir zaten" gibisinden yorumlarla baltalar.

ki böyle bir platformda "peçeli köpekli kadın tişörtü" satmaya çalışıyorsun.. Allah kolaylık versin sayın satıcı arkadaş..

bence bir süre sonra böyle bir konu açmak için harcayacağın efora değmeyeceğini tecrübe edeceksin..

ama umarım dediğim gibi olmaz, tüm tbt'de bir moda akımı yaratırsın, biz de geri kalmamak ve modaya ayak uydurabilmek adına piyasadakine 35TL vereceğimize senden bir tane alır giyeriz sevimli köpekli tişörtten (:

hayırlı satışlar, hayırlı kazançlar..

(bu arada ben de satış baltaladım ya lan, kırk yıl düşünsem böyle bişe yapacağım aklıma gelmezdi.. neyse öğretici olması hedeflendi en azından :)

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
Toplam Hit: 2359 Toplam Mesaj: 17
tişört