folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sezon Ürünlerinin Ucuza Satıldığı Fabrika Satış Mağazaları

Sezon Ürünlerinin Ucuza Satıldığı Fabrika Satış Mağazaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Geçen sene bizimkiler bu Eren holding in yaptığı bir yere gitmişler lacoste burrbery ve yine böyle ünlü bir markanın ürünleri varmış ama 3 de biri bazı ürünlerde 5 de biri fiyatına satılıyormuş.

Şimdi Bizimkilerin oraya gitmesiyse bir aile dostu sayesinde olmuş, onlara mesaj geliyormuş eylül ayında burada şu tarihte diye onlarda gidip alıyormuş.Biraz araştırdım İstanbulda böyle yapan 2 3 tane varmış, hatta bazıları birkaç sene önceki ürünleri 3-5 tl den t-shirt felan sattıkları bile oluyormuş.

Veya buna benzer fabrika satış mağazaları değilde ihraç fazlası ürünleri satan yerler nereler?

Şimdi buralar nerede açılıyor ve dahada önemlisi hangi zamanlarda? nereden öğrenilebilir.

Çantadan ayakkabıya kadar, deri ceketten saate kadar var ve öyle böyle ucuz değilmiş, burrbery nin 2.5milyarlık deri ceketini 1 milyardan ucuza alıyorlar(alacağımdan demiyorum :D)

Birde Böyle teknolojik ürün satılan yerlerde varmı?

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

ankara pursaklarda defacto ve lcw satış mağazası var

bayrampaşa kaymakamlık binasının orda bi fabrika şatış mağazası var da adını unuttum şimdi

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    erebos bunu yazdı

Geçen sene bizimkiler bu Eren holding in yaptığı bir yere gitmişler lacoste burrbery ve yine böyle ünlü bir markanın ürünleri varmış ama 3 de biri bazı ürünlerde 5 de biri fiyatına satılıyormuş.

Şimdi Bizimkilerin oraya gitmesiyse bir aile dostu sayesinde olmuş, onlara mesaj geliyormuş eylül ayında burada şu tarihte diye onlarda gidip alıyormuş.Biraz araştırdım İstanbulda böyle yapan 2 3 tane varmış, hatta bazıları birkaç sene önceki ürünleri 3-5 tl den t-shirt felan sattıkları bile oluyormuş.

Veya buna benzer fabrika satış mağazaları değilde ihraç fazlası ürünleri satan yerler nereler?

Şimdi buralar nerede açılıyor ve dahada önemlisi hangi zamanlarda? nereden öğrenilebilir.

Çantadan ayakkabıya kadar, deri ceketten saate kadar var ve öyle böyle ucuz değilmiş, burrbery nin 2.5milyarlık deri ceketini 1 milyardan ucuza alıyorlar(alacağımdan demiyorum :D)

eren holding in o muhabbeti yılda 2 kere oluyor ve şansın varsa çok güzel ürünler yakalıyorsun. ben geçen gittiğimde bir kol saati aldım ama bütçe olsaydı daha bir sürü şey alırdım herhalde :D epey ucuz oluyor mağaza satış fiyatlarına göre. bu tarz başka bi organizasyon bilmiyorm ama.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    senator25
    senator25's avatar
    Erkek

Bursa da yeşim holding'in satış mağazası var. Nike'ın ürünlerini ucuza satılıyor. defolu ürünleri de var onlar haliyle daha ucuz

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam İstanbul 212 AVM nin çevresinde bir sürü markanın fabrika satış magazası var. Zaten bölgenin neredeyse alayı tekstil üzerine.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Bunların nezaman yapıldığını nereden öğrene biliriz peki?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı
    erebos bunu yazdı

eren holding in o muhabbeti yılda 2 kere oluyor ve şansın varsa çok güzel ürünler yakalıyorsun. ben geçen gittiğimde bir kol saati aldım ama bütçe olsaydı daha bir sürü şey alırdım herhalde :D epey ucuz oluyor mağaza satış fiyatlarına göre. bu tarz başka bi organizasyon bilmiyorm ama.

Hocam bir adres vereydin ya...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Istanbul viaport ta otopark ta değişmeli olarak markaların indirim çadırı var. Kemal Tançalar şunlar bunlar çok ucuza gidiyor. Şu sıralar koton da indirim var. Bana vakko ve greyder den sms geliyor. Bazen tek günlük özel indirimler oluyor. Aslında böyle kampanya ve indirimlerin paylaşıldığı bir uygulama veya platform olsa güzel olur. 

Birde artık outlet mantığı kalmadı sözde outlet mağaza ama merkez mağazadan farkı yok. Standarta bağlamışlar.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

Bende geçen sene 2 tane bisiklet forması almıştım taa Hadımköye gidip. Gidip gelmek tüm günümü almıştı ama markanın kendi sitesinde (yabancı bir profesyonel bisiklet giyim markası-çok popüler) 300 dolara satılan ceketi 100 liraya, 250 dolara satılan formayı 70 liraya almıştım. Zaten birkaç gün içerisinde tüm ürünler bitmiş orada. 

Bu iki ürünü 1 yıl kullandıktan sonra daha geçenlerde 350 liraya sattım. Muhtemelen fiyat biraz daha yüksek olsa, yine de satılırdı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Bunların haber verdikleri siteleri felan varmıki?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

saat&saat'in sarıyer tarafında bi yerde defolu saat satış mağazası var hepsi %70 net indirimli.. göze çarpmayan defolar mevcut gidin alın derim

Toplam Hit: 1805 Toplam Mesaj: 11