folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sgk Gelir Testi

Sgk Gelir Testi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Benim teorim, akpnin işsizlik rakamlarını düşük göstermek için herkezi kendini çalışıyor göstermeye çalışmasını sağlamak.

Bu sene diceklerki işsizlik %10 daha düştü. Bisürü de kar edecekler. Kafa bi tuhaf çalışıyo ama çalışıyo bunlarda.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    HolyOne bunu yazdı

Benim teorim, akpnin işsizlik rakamlarını düşük göstermek için herkezi kendini çalışıyor göstermeye çalışmasını sağlamak.

Bu sene diceklerki işsizlik %10 daha düştü. Bisürü de kar edecekler. Kafa bi tuhaf çalışıyo ama çalışıyo bunlarda.

dün haberlerde çıktı, işsizlik artmış, bunu da suriyeli mültecilere bağlıyordu. suriyelilerin geldiği yerlerde daha çok artmış. yani onlar yüzündenmiş. yersen.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

dün haberlerde çıktı, işsizlik artmış, bunu da suriyeli mültecilere bağlıyordu. suriyelilerin geldiği yerlerde daha çok artmış. yani onlar yüzündenmiş. yersen.

gitmeyin adamların üstüne onlar ak hemnde ap ak

kardeş ödicen başka yolu yok 

not ben ödemiom 

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

aynı senin durumun banada oldu 91/1 askere gittim o aralar çıkarmış tayyip bu zamazingoyu, askerliğim aynın 8 indemi ne bitmiş 9 undan itibaren geçirmişler.Ulan askerden gelen adam nasıl 1 gün sonra işe girecek bunların mantık bu.işin komik tarafı işe girdim normal sigortalı çalışıyorum adamlar utanmamış arlanmamaış hala geçirmişler :)

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Fakirliğin alemi yok devlet babuş ödeyeceksin diyorsa kusura bakma sende para vardır eşşekler gibi ödeyeceksin, vatan hainliğinin alemi yok

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

bunun akil mantikla alakasi ne ben cozemedim? calismayan insandan hangi yuzle para isteyebiliyorsun sen arkadas..

is bulursun teklif edersin calismaz tamam belki hakli olabilirde. bu sekilde ben cozemedim olayi

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

beyler ben bu sene mezun oldum haziranın sonuna kadar sigortam vardı. daha gelir testine girmedim. Ama nette okuduğuma göre sigortasız kalan kişinin 10 gün sonunda herhangibir sigorta yapılmazsan otomatik gss li oluyormuş.

Bana geçirmeden gelir testini yaptırayım diyorum nerden yaptırıyoruz bunu ? Direk sgk ya mı gitmem gerekiyor?

kukunku tarafından 03/Tem/14 17:40 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek

valla hocalar kurtulmak istiyorsanız primi olanlar işsizlik maaşı alsınlar devlet kendi ödüyor bizim yerimize :) yaşasın kötülük 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

adamlara ulan benim özel sağlık sigortam var bana niye kesiyonuz be mk çocukları diyen mürid arkadaş vardı bi ara, gelmedi adı aklıma gelmediİİ :D özel sağlık sigortası olanlar, sgk ile anlaşmalı sağlık tesislerine hiç gitmeseler dahi prim ödeyip sisteme dahil olmaları zorunlu sokayım böle sisteme ziynet ten alınan vergiye bak benzinin, ötv nin fiyatına bak önce bunu düzenleyecekleri yerde başka nasıl sikeriz derdindeler götler 

..Morali hep bozuk olan insan..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Bu ödüyeceksin, ille alacak senden vs. vs. söylemlerle zaten çoktan kabullenmişsiniz ve eğer kabullenipte, ödemeye niyetlisiniz o zaman hiç şikayet etmeyin arkadaşlar. Valla Fare dağa küsmüş misali amaödemeyeceğim, hiç bir güç bana ödettiremez. Acımdan ölsemde hastane filanda kullanmayacağım ama bunlara bu parayı ödemeyeceğim. Adamlar yaptım oldu diyor, herkes kabulleniyor. Buralarda şikayetler edileceğine herkes üzerine düşeni yapıp gereken yerlere sürekli şikayet etse ya. Adamlar resmen haraç alıyorlar ve her ne olursa olsun bu işin bir noktada durdurulup değiştirileceğini düşünüyorum, gerçi bu şekilde kabul gördüğü sürece de elbette adamlar itelemeye devam edeceklerdir. Değişmesede vermeyeceğim kardeşim, gasp etmedikleri hakkım kalmadı, üzerine birde haraç kesiyorlar en azından kendi üzerime düşeni yapacağım...

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
Toplam Hit: 2961 Toplam Mesaj: 33