folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Show Veya Atv Arşivlerinde Bulmak İstediğim Bi Video Haber

Show Veya Atv Arşivlerinde Bulmak İstediğim Bi Video Haber

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek

merhaba arkadaslar.1999 depreminde meshur olmus biri vardı.esnaf komsumdu kendisi.ülke basınında haftalkarca gündem olmustu hatta show veya atv bunu video haber yapıp ana haber bültenlerinde vermişti.onun dısında roportaj için hergün gelen oluyodu.video haber oldugunda benimde gözükmüşlüğüm mvardı haberde hatta başka yerlerde yasayan akraba eş dost bizleri arayıp haberde beni gödüklerini falan sölemişlerdi,

aradan uzun yıllar geçti ben şimdi bu haberin pesine düştüm.2 kanalın arşiv kaynaklarıyla az önce konustum durumu ilettim ilgilenip size haber vericez dediler ama pek inanmadım sanki baslarındn sallıyor gişbiler.

aramızda bu arşivlere dogrudan veya dolaylı ulasıcak arkadaslar olduguna inanıyorum

bu video rahmetli olan komşumun kızları için süpriz,benim içinde nostalji olucak

http://arsiv.sabah.com.tr/1999/08/23/y05.html

http://arsiv.sabah.com.tr/1999/08/30/y05.html

nette sadece bu iki köşe yazısı var.

Telegram @WVesselam
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Hocam biz şirkette genelde böyle şeyleri pr ajanslarından istiyorduk onlarda buluyordu şimdi çalışmıyorum ama bu şekilde şirketlerle çalışan arkadaşlar yardım edebilir. PR ajanslarının kanallarla arası daha iyi çünki.

Ayrıca kanallarda çalışan bir kaç kişinin mail adresi vardı akşam bakıp yazayım pm den durumu iza eden bir mail at belki bulurlar

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Harbiden ilkokul atlasıyla bildi mi hocam bu adam depremi?

Yalnız depremi uzaya bağlaması atmasyon olmuş. Kıtaların levha hareketleri ve yer kabuğunun altındaki lavlar depreme sebep olur. Ateş denizinin üstünde oturuyoruz. 

mkyb tarafından 16/Nis/16 16:27 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

http://www.tvarsivi.com/atv/23-08-1999-yayin-akisi-1t.html

yaınlar buda olud ama yok depo bitmiş sanıım

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Harbiden ilkokul atlasıyla bildi mi hocam bu adam depremi?

Yalnız depremi uzaya bağlaması atmasyon olmuş. Kıtaların levha hareketleri ve yer kabuğunun altındaki lavlar depreme sebep olur. Ateş denizinin üstünde oturuyoruz. 

atlas bile sayılmaz aslında kendi çizdiği bi harita vardı 

uzaya baglamaktan ziyade yıldızların haraketleriyle ve güneşle baglıyodu

Telegram @WVesselam
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

http://www.tvarsivi.com/atv/23-08-1999-yayin-akisi-1t.html

yaınlar buda olud ama yok depo bitmiş sanıım

bunları sakladıkları arşivleri vardır diye düşünüyorum

Telegram @WVesselam
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek

up

Telegram @WVesselam
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek

Kanala gidersin, arşivde görüntün olabileceğini ya da tanıdığın birisinin olabileceğini söylersin izleme yapmak istiyorum mümkün müdür dersin emrivaki yapıp girersin. muhtemelen izletirler ama kopya çıkartmazlar. en azından trt'de böyle oluyor, özel kanalları bilemem ama aşağı yukarı aynıdır.

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    BURAK_X bunu yazdı

Kanala gidersin, arşivde görüntün olabileceğini ya da tanıdığın birisinin olabileceğini söylersin izleme yapmak istiyorum mümkün müdür dersin emrivaki yapıp girersin. muhtemelen izletirler ama kopya çıkartmazlar. en azından trt'de böyle oluyor, özel kanalları bilemem ama aşağı yukarı aynıdır.

Başında duruyorlar mı hocam ? Telefonla korsan çekim yapar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek
    BURAK_X bunu yazdı

istanbulda yasamıyorum.ben kopyasını istediğimi belirttim arastırıp size haber vericez dediler.dediğin gibi olsa kopya veremeyiz derlerdi diye düşünüyorum.

öle bişey olmus vasrayalım bu kopyanın ne sıkıntısı olabilirki haber kanalına girin bakın youtube suan kendi kanallarından dünya haberin videosu var.telif hakkı falan dersen sonucta tv nin logosu var haberde.

Telegram @WVesselam
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    vesselam bunu yazdı
    BURAK_X bunu yazdı

istanbulda yasamıyorum.ben kopyasını istediğimi belirttim arastırıp size haber vericez dediler.dediğin gibi olsa kopya veremeyiz derlerdi diye düşünüyorum.

öle bişey olmus vasrayalım bu kopyanın ne sıkıntısı olabilirki haber kanalına girin bakın youtube suan kendi kanallarından dünya haberin videosu var.telif hakkı falan dersen sonucta tv nin logosu var haberde.

Sana verecekleri kayıtlar direk vhs kaset kayıt olur hocam. Yani logosuz ham görüntüler.

Toplam Hit: 2508 Toplam Mesaj: 15
deprem