folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Siccin 3 - Cumru Ask - Yerli Film

Siccin 3 - Cumru Ask - Yerli Film

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

son 1 saattir yeni kesfettigim Kabuslar Evi 3 Hayal-i Cihan filmini izliyorum.Simdi anladim ki turk filmleri bir yerlere gelmeye baslamis.Izlemenizi siddetle tavsiye ediyorum. Kabuslar Evi Kabuslar Evi 3 Hayal-i Cihan3 Hayal-i Cihan

edit: FIlm korku degil ama senaryo guzel isliyor.Çağan Irmak konusturmus gene..

TheColtfire tarafından 27/Kas/17 23:54 tarihinde düzenlenmiştir

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Yokmu şöyle izledimi harbi korkutacak bir film

Not: iblisli filmlerden tırsamıyorum yok artık diyip aksine gülesim geliyor :)

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

grup yapsanız izlemem mk 

https://www.youtube.com/watch?v=rivB0DjQixs 

CISSP tarafından 27/Kas/17 23:58 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    C-force bunu yazdı

Yabancilarin yapmis olduklari filmler %99 diyorum kötu ruh iste lanetli filmler.Gerilim ariyorsan bilmem izledinmi koleksiuyoncu serisi var. ( Bu arada kötu ruh adinda bir korku filmi var kafayi zoom yapip yuksek seste karanlikta izlemeni tavsiye ederim. Bu film kucuklugumun korku filmidir.)

+

Cinli huddamli filmler ariyorsan yerli filmlere göz atmani tavsiye ederim.

BU liste isini görur.

http://www.listefilm.com/turk-korku-filmleri/

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    TheColtfire bunu yazdı
    Janitschar bunu yazdı

konuyu hortlatıp Cinlettirelim,

Siccin 4'ü indirebileceğim veya izleyebileceğim bir yer var mı ??? çok merak ediyorum filmi 

Bende ariyorum fakat hala internete dusmedi.Genede bakmaya devam.

haber var mı Siccin 4'ten :)

Acaip derecede agresifim !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Lan o kadar sağlam korku malzememiz varken bu kadar malzemeden bu kadar berbat filmleri yapıyor olmamız cidden çok üzücü. Misal Halka filmine bakıyorum suda çıkan bi kızdan korkutabildiler bizi. Ama bizim yaptıklarımıza bakıyorum yüksek ses ve yüksek arkaplan muzikleri eşliğinde berbat olay örgüsüyle ve yapmacık oyunculukla, berbat makyaj ile film yapıyoruz ve sonuç ortada. 

"bea"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

genelde korku filmi falan izlemem :) ama söyle bi tavsiyede buluna bilirim. Salih Memisoglu diye hoca var, hüddam ilmiyle ugrasir. Azazil diye bir filmin cekilmesine yardimci olmus, basindan gecen olaylarla ilgili bir film 

https://www.youtube.com/watch?v=1VyzA6D54mc

aramizda ateist arkadas vs varsa bu adamin yanina bi gitsin bakalim :) kendisinde ya da yanindaki birisinde cin varsa dokunmadan bayiltir adami hic bi doktor da ayiltamaz :) istanbul'da yeri var gidip test edebilirler cesareti olan varsa.. Ayni zamanda almanya'ya da gidiyor bi hastahaneyle birlikte calisiyor. Cinlerle ilgili sikintisi olan arkadaslar da gidebilir. Para istemiyor ama siz sorarsaniz ne kadar diye o da gönlünden ne koparsa diyor iste :) (ben hic gitmedim bu arada).. Zaten adam psikolojik hastaligi bulunanlari doktora yolluyor. Ama cin varsa kisinin üzerinde onlari görebiliyor.. Gercek korku yasamak isteyen varsa ofisine gitsin cekinmeden.. :) 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    C-force bunu yazdı

Emmanuella 2 yaziyorum bende Annabella 2 yazacagima :D

Tavsiye ederim Annabella 2‘yi

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

genelde korku filmi falan izlemem :) ama söyle bi tavsiyede buluna bilirim. Salih Memisoglu diye hoca var, hüddam ilmiyle ugrasir. Azazil diye bir filmin cekilmesine yardimci olmus, basindan gecen olaylarla ilgili bir film 

https://www.youtube.com/watch?v=1VyzA6D54mc

aramizda ateist arkadas vs varsa bu adamin yanina bi gitsin bakalim :) kendisinde ya da yanindaki birisinde cin varsa dokunmadan bayiltir adami hic bi doktor da ayiltamaz :) istanbul'da yeri var gidip test edebilirler cesareti olan varsa.. Ayni zamanda almanya'ya da gidiyor bi hastahaneyle birlikte calisiyor. Cinlerle ilgili sikintisi olan arkadaslar da gidebilir. Para istemiyor ama siz sorarsaniz ne kadar diye o da gönlünden ne koparsa diyor iste :) (ben hic gitmedim bu arada).. Zaten adam psikolojik hastaligi bulunanlari doktora yolluyor. Ama cin varsa kisinin üzerinde onlari görebiliyor.. Gercek korku yasamak isteyen varsa ofisine gitsin cekinmeden.. :) 

Salih Memisoglu cok guclu huddam ilmine sahip bir hocadir.Hayatimda bir kere hocalara isim dustu.Bu sorunumu hicbir tip alani cözemedi.Fakat hocanin dua ve daveti ile tamamen arindim.Elhamdulillah.Inanmiyorum diyenlerin basina gelmedikce inanmazlar bu bir gercek, Bu arada serkan kiremit diye izmirli bir hoca var youtubede videolari var .Bu adam cinler alemii görmus ve cin dilini biliyor.Videolarina göz atabilirsiniz.Bu arada filmin 2 serisinide izledim ve kesinlikle kurgu felan degil tamamen baslarindan gecen olaylari aktariyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

gecmis olsun hocam.. bu arada azazil filminin geliri yetimhaneye (dünya sehit cocuklari vakfina) gidiyor haberiniz olsun..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 3615 Toplam Mesaj: 26
film