Sıfır Araç Tavsiyesi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Yol uzunsa kısa götlü dizel ve japon olmalı... mazda bak.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

ford ranger olabilir. düşük ötv ile alıyorsun aynı aracı suv olarak alsan en az 2 kat fazla ödersin, bir araca en az ötv vermek demek aynı paraya daha iyi araca binmek demektir. park vs. çok sorun olan bir yerde oturmuyorsan ranger veya hilux olabilir.

2016 model ranger alırsın hem mtv düşük ödersin, şehir içi kullanacağından 2 çeker yeterli. kilometresi düşük 2016 temiz araç dolu sahibinden 100.000 civarı.

glaurung tarafından 29/Ağu/19 01:04 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Hacım aile arabası demiştim :) ford bildiğin işçi arabası :F

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Ransack bunu yazdı

Hacım aile arabası demiştim :) ford bildiğin işçi arabası :F

valla amarok ve ranger benimde gönlümde ama bende muhtemelen 

tiguan karoq veya bu ikisine yakın birşey alacağım gibi. superb de çok güzel konforlu ve geniş bir araç. 

2015 de polo aldım sıfır konforu çok iyi yakıtı iyi ama artık küçük geliyor çocuk olduğunda daha da küçük gelecek suv şart 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek

Mondeo, Superb, Octavia bu modelleri tercih edebilirsin

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-karakilic-otomotiv-2015-ford-mondeo-1.6-tdci-titanyum-paket-724118794/detay

bu işini görür bence (ilan benim veya tanıdığımın değil gözüme çarptığı için ekledim)

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek
    Ransack bunu yazdı

Sıfır faizde 150 bin, ikinci elde 100bine peşine ne alınabilir hacılar ?

okadar olmasada yakın bi rakama alınır. yani sıfır araç almak akılsızlıktan başka bişe değil. bende 2012 cmax titanium var.

geçen gordum 2017 model cmax  30bin km de 110 bine sattı adam. Sıfırı 170bin hesap et,  en son çıkan 2018'den hiçbir farkı yok. 30bin km için 60k tl fazla para vermeye gerek yok..

Misal yani... veya adam zengin , aracı 1 ay önce sıfır almış 10bin km kullanmış , canı sıkılmış veya hanımı sevmemiş, satiyor 40bin tl aşağısına,  var yani böyle ilanlar.

Sana Herşeyi uzun uzun anlatabilirim ama senin yerine anlayamam.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Uzun yol yapıyorsun sağlam ve dayanıklı araç olmalı sıfır araç işi akıl işi değil hele şimdi Avrupa bırak wolksvagen bile Amerika da  çöllerde topladığı uyduruk kıytırık Meksika vosvoslarını Türkiye ye iteleyecek dünyada otomotiv eşittir japon adamlar kuzey Amerika pazarına oturmuş japonya dan koordine doktrin ediyor vesselam git Subaru forester al yolunu değiştir kaybol dağlardan tren yollarından nerden gidersen git tank gibi araç Mitsubishi outlander 10 tane 3008 çıkarır içinden bizzat kulllandım Suzuki Vitara 10 numara sorunsuz araçtır RAW 4 anlatmaya gerek yok Türkiye den yola çık Güney Afrika ya gidersin BMW veya başka şeye benzemez Subaru Mitsubishi sürüşü efsane araçlardır bir tane fj Cruiser bulursam ömür boyu satmayacağım diyebilirim.umarım beğendiğin aracı kullanırsın.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

İkinci el otomatik tüplü Honda Civic olur. Bence çok rahat da edersin yani.

130-140 bandında ikinci el dizel Reno Kadjar bakabilirsin yine.

Sağlam bir ekspere muhakkak baktırmayı da unutma.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Sağolunn hocalar, 

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Uzun yol yapıyorsun sağlam ve dayanıklı araç olmalı sıfır araç işi akıl işi değil hele şimdi Avrupa bırak wolksvagen bile Amerika da  çöllerde topladığı uyduruk kıytırık Meksika vosvoslarını Türkiye ye iteleyecek dünyada otomotiv eşittir japon adamlar kuzey Amerika pazarına oturmuş japonya dan koordine doktrin ediyor vesselam git Subaru forester al yolunu değiştir kaybol dağlardan tren yollarından nerden gidersen git tank gibi araç Mitsubishi outlander 10 tane 3008 çıkarır içinden bizzat kulllandım Suzuki Vitara 10 numara sorunsuz araçtır RAW 4 anlatmaya gerek yok Türkiye den yola çık Güney Afrika ya gidersin BMW veya başka şeye benzemez Subaru Mitsubishi sürüşü efsane araçlardır bir tane fj Cruiser bulursam ömür boyu satmayacağım diyebilirim.umarım beğendiğin aracı kullanırsın.

Benim de gönlümde forester yada outback var ama herşey para :)

Toplam Hit: 2566 Toplam Mesaj: 26
araç tavsiye araba lazım sıfır araç