folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sigara, Bu Açık Alanlarda Da Yasak Olacak

Sigara, Bu Açık Alanlarda Da Yasak Olacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek
    Branxian bunu yazdı

Sigaraya zam yaptılarda noldu. Milletin anası aglıyo ama hala deli gibi içiyor.

Bırakan sanmıyorum öyle cok oldugunu. Benim çevremde gözlemlediğim dahada çok içmeye başladılar aq.

He yasaklansın benim umrumda değil hatta işime gelir sigara içmiyorum içenlerden de genelde rahatsız oluyorum ortamdan uzaklaşıyorum.

yok yahu işe yaradı ben devamlı dışarıda çalışılan bi sektördeyim çakmagımı felan evde unuttugumda yada gazı bittiginde eskiden elinde sigara ile biri geçerdi hemen yakardım şimdi bazan sigarayla geçmesini bekledigim çok zamanlar oluyor, fark açıkça hissediliyor yani

:) mutluyum, huzurluyum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

iyide devlet yazıor çiziyor uygulamıyorki

içkiyide güya akşam 10 dan sonra satışını yasakladım diyor cezası var diyor ona rağmen herifçioğulları marketten siyah torbasının içinde gecenin köründe satın alıp gidiyor...

gece türkiyede ayık gezen adam olmaz zaten içkici tütüncü bir toplum bu hayatta değiştiremez devlet...

şimdi öğrencilerede karışıyor ibne hacı hoca bir gençlik geliyor görünüşe bakılırsa )))))

halbuki normal olanı erkeklerin kızlarla bir arada yaşamasıdır...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı

lokanta kahvehane gibi yerlerin açık alanlarında içilmesinin yasaklanması mantıklı.

doğayı seven adamım, açık havada bir restoran bahçesinde oturup yemek yiyelim desek birilerinin üfürdüğü yüzümüze geliyor.

bu yüzden sigara kullanmayanlar kapalı alana hapsedilmiş oluyor, kullananlar açık hava, bağ bahçe, ağaçlar, kuşlar, böcekler ile iç içe (:

yoğun insan trafiğinin olduğu yerlerde de bir önlem alınabilse güzel olacak aslında. istanbul malum, balık istifi gibi sürü halinde kıç kıça koşturuyoruz yollarda, önündeki adamın üfürdüğü duman sigara kullanmayanın ağzına burnuna doluyor. beni çok etkilemez de, yanımda öksürüp ağzını burnunu kapamaya çalışan öfleyip pöfleyen dünya insan görüyorum. astımı olan oksijen maskesi taksın zaten, krizlere giriyor herif (:

Toplam Hit: 5134 Toplam Mesaj: 44