Sigara Makinalarının Sırrı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkuwaz
    turkuwaz's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar içinizde muhtemelen karşılaşan ve dayanamayıp oynayanlar vardır geçenlerlerde bende merak ettim ve oynadım %50 şans olmasına karşın 10 kez oynadım bir kez sigara düştü sizce bunun bir hilesi ya da bir sırrı var mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

takıpteyım

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hacım o tamamen elektronik öyle döndürmeli kumar makinalarıne benzemez içinde algoritması var programlıyorsun mesela 10tane oynayana 1 tane ver gibisinden sonra o yayıyo işte atıyorum 1000 adet oynamaya 100tane sigara verecek ya işte rondom olarak 1000tane oyuna yayıyo işte o zaman şansına hangisine denk gelirsen :)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Bir tanesi arkadaşımın alıştığı kafeye konmuştu. Bende senin gibi merak edip sordum çalışan arkadaşıma ve 71 tane 1 tl lik atışa bir uzun mallborro veriyo dedi. Hatta sayıp sigaralarını ordan çıkartıyorlarmış garsonlar :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masTR
    masTR's avatar
    Erkek

üstüst'e 5 paket almıslıgım var :) deişken atar hocam onu milyon defa oynasan belki 1 tane bile atmayabilir ama 1 defa oynayıp 100 defa üstüste düşürme imkanında var sadece şans.

hsyn.ackgz > skype
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

masTR bunu yazdı:
    -----------------------------

üstüst'e 5 paket almıslıgım var :) deişken atar hocam onu milyon defa oynasan belki 1 tane bile atmayabilir ama 1 defa oynayıp 100 defa üstüste düşürme imkanında var sadece şans.

diğer arkadaşın dediği gibi algoritma da var. ha 10 kerede 1 tane değil de daha geniz kavram algoritması var. mesela 1000 tanede 100 tane. belki daha azdır. yani 850 defa oynarsın hiç düşmez, 50 tne oynarsın 49unda düşer. kaderde var düzülmek neye yarar üzülmek hesabı :) bahtında varsa düşer hoca

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

o makina mı ney ben anlamadım :/ eskiden yuvarlak bişiler vardı atıyorduk üstüne kazanıyoduk filan.

Bu nedir dediğin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Ar0fer bunu yazdı:

o makina mı ney ben anlamadım :/ eskiden yuvarlak bişiler vardı atıyorduk üstüne kazanıyoduk filan.

Bu nedir dediğin.

o başka. bu otomatik jeton atıyon sayı tutarsa malBORU düşüyo.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

emegin ekmegi guzel olur dusuncesindenmi bu aletle oynuyorsunuz..yoksa paranin cogu rahatsizlikmi veriyor anlamiyorum git aslanlar gibi ver parayi al malbokunu pardon marlboronu..:)

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Pilot
    The_Pilot's avatar
    Erkek

bu jetonlamı oynanıyor hocam? peki jetonu kaç para ?

http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTOQzg Bana Ait Değil Ama, Yinede Onu Çok Seviyorum.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek

Ar0fer bunu yazdı:

Bu nedir dediğin.

senin dedigin lunaparklarda oluyo ben bikere soydum adamlari ada diyoki sigara ver sana 15 tane atma sansi veriim :) 

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
Toplam Hit: 30665 Toplam Mesaj: 13