Sigara Yerine İçecek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CoxupeR
    CoxupeR's avatar
    Erkek
    Elimde sigarayla oynamadıkça onun kokusu üzerime sinmedikce ne anlamı var nikotinin bilmemneyin

laugh alone and the world thinks your an idiot
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bencede çok saçma sigara gibi olmaz. 

bu arada aynı konuyu ben 1 hafta önce açtığımda adminler silmişti sebep olarakda her önünüze gelen haberi koymayın dı:D bununda silinmesini talep ediyorum

ve yine aynı şekilde USB 3.0 la ilgili haberi ben dün eklediğimde onaylanmadı ama bugün onaylanmış. nedir bu yaf:D ? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

adminler bu arkadaşın zerzenişine

kulak asmayın

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

B0LDPiL0T bunu yazdı:
    -----------------------------
    bu yasak delirtiyor adamı, böyle saçma şey olurmu amk ben tiryakiyim adam yasak koyuyo bana. ulan böyle bir diktatörlük varmı. aktif 15 sene hergün en az 2 paket sigara içen adama yasak ne demektir? hele birde ortam stresli falansa şimdi bu dayatmalar karşısında ezilen tiryaki piskopata bağlayıp orda birine takla attırsa birde ceza yatcak. :) en sonunda böyle içecek şebekliklerinden de geçip nikatoni damardan vercekler şırıngalar falan çıkcak :)

peki içmeyenler ne olacak ?

hacı harbi sigara senin beyin hücrelerini öldürmüş

sağlıklı düşünemiyorsun :|.en gıcık olduğum şey nefes alırken öndeki salağın sigara dumanını içime çekmektir,sokakta yürüyemioruz...

Git nerde zıkkımlancaksan zıkkımlam kimsenin benim sağlıma zarar vermesine izin vermem...

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek

Sigarayı tercih ederim...

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    SharpShooter bunu yazdı:

B0LDPiL0T bunu yazdı:
    bu yasak delirtiyor adamı, böyle saçma şey olurmu amk ben tiryakiyim adam yasak koyuyo bana. ulan böyle bir diktatörlük varmı. aktif 15 sene hergün en az 2 paket sigara içen adama yasak ne demektir? hele birde ortam stresli falansa şimdi bu dayatmalar karşısında ezilen tiryaki piskopata bağlayıp orda birine takla attırsa birde ceza yatcak. :) en sonunda böyle içecek şebekliklerinden de geçip nikatoni damardan vercekler şırıngalar falan çıkcak :)

sağlıklı düşünemiyorsun :|.en gıcık olduğum şey nefes alırken öndeki salağın sigara dumanını içime çekmektir,sokakta yürüyemioruz...

Git nerde zıkkımlancaksan zıkkımlam kimsenin benim sağlıma zarar vermesine izin vermem...

Aynen.Doğru söledin 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Analitik
    Analitik's avatar
    Dişi

bayzin bunu yazdı:
    SharpShooter bunu yazdı:

B0LDPiL0T bunu yazdı:

Aynen.Doğru söledin 

evet ben de katılıyorum sigara dumanı bulunan ortamlarda nefes alamıyorum :S hadi onlar sağlıklarını hiçe sayıp içiyorlar da bizim suçumuz ne?? bizim sağlığımız önemli değil mi :|

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyT
    AyT's avatar
    Erkek
    hayırlara vesile olsun :) millet napcağını şaşırıyor

Fuck you, you fucking fuck
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    cigaradaki hazın yerini tutmaz

DOM..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Guteritter
    Guteritter's avatar
    Erkek

dudak tiryakileri var o kadar onlara ne çözüm bulacaklar?

Toplam Hit: 5613 Toplam Mesaj: 35