folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sigarayla Olan Sorunlarım

Sigarayla Olan Sorunlarım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    Göğüs hastalıkları hastanesine git. Spartaküs de duvara zincirle bağlı köleler gibi duvardaki oksijen prizine bağlı ağızda maske yaşayan adamlar var. Tuvalete büyük sanayi tüpü gibi tüple ve hastabakıcı ile gidiyor. O adama 1 saat düzgün nefes alacaksın. Dağ tepe koşmak istermisin de servetini verir. Sağlıklı nefes almanın kıymetini orada anlıyor insan. işim gereği girip çıkarım öyle yerlere. Kesmesse seni birde diyaliz ünitelerine git. Yeminle sigara alkol ne ki evde tuzu bile atarsın.
    Çekinme git göğüshastalıkları hastanesine başhekim yardımcısı yada müdür yardımcısına deki tv sigara içen şöyle olur böyle olur yok nefes alamazmış inanmıyorum etrafımda nice içiciler var hiç kimseyi görmedim de. Öğrenciysen 2-3 kişl olun beraber gidin. Daha iyi olur. Adam ya siktireder yada birkaç hasta gösterir ki büyük ihtimal gösterir hastaları. O zaman dediğimi anlarsın.
    Ben sigarayı bıraktım oldum yunan tanrısı poseydon gibi. Ufaktefek kızların üzerine düşsem ezilir. Kilo neki bildiğin obezim ama sigaramı obezlikmi dersen obezlik derim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Bırakmak istiyorsan eğer kendini şartlama. Yani bugün sigara içmeyeceğim deme. Bırak kısacası. Düşünme. Eğer düşünürsen gıcıklığına aklına gelir sigara. Bak ben 31i bıraktım 50 gündür.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Smirnoff bunu yazdı
    SeyhSamil bunu yazdı

kafanda bitirceksin dostum ben kendi bitirme yöntemimi anlatıyım ses hırıltılı gelmeye başladı boğazlar kızarık ağızda yara iki merdiven çıkıyorum soluk soluğa birde çalıştığım yerde idare üst katta bazen çıkıyorum 4. kata nefes nefese 1-2 dakka bekliyorum geçmiyor içeri giriyorum nefes nefese heycanlanmış gibi bişey sanıyorlar her yönden kötülüğü var sigara içenin penisi her yıl 1cm kısalıyo bu en kötüsü, sonra kanser geliyo her sabah yataktan kalkarken seme gibi oluyorsun nefes almanın tadını unutuyorsun ama bıraktığında nefes aldığını anlıyorsun ya, sabah kalktığında ağzının içi zehir gibi olmuyor sarı zehir tükürmüyorsun her neyse sadede gelelim ben kendi kendime bırakamadım tövbe ederek kendimi mecbur bıraktım sıkıysa iç durumu oldu Rabbim affetsin bi kaç defa bozdum misal 1 ay içmedim 1 hafta içtim 2 ay içmedim 1 hafta içtim derken aklıma bile gelmemeye başladı ve kurtuldum artık penisim her yıl 1 cm uzuyor :D hadi eyw

Anlattıklarına göre bi 10 seneye brazzerstaki kel adamı geçmen lazım.

Adam kendine bi teşvik bulmuş, kullanmış, bırakmış hacı. Gerçek olmasına gerek yok. Dur lan, ben de sigaraya başlayıp bırakayım benim pipim de uzasın :D

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Sigarayla hava atılabileceğini düşünen ergeniuslar var tbt'de , allah aşkına sigarayla insan neyin havasını atabilir ,

Bu benim zaafım beyler kötü bişey yani farkındayım  ama yemekten kalkıyorum sigara o sigara bu sigara.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Smirnoff bunu yazdı

Sigarayla hava atılabileceğini düşünen ergeniuslar var tbt'de , allah aşkına sigarayla insan neyin havasını atabilir ,

Bu benim zaafım beyler kötü bişey yani farkındayım  ama yemekten kalkıyorum sigara o sigara bu sigara.

Hocam Allah iyiliğini versin. :)

ShockMan tarafından 05/Mar/13 20:39 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

7-8 e giderken sınıftakiler batak oynamayı öğretmiştim tabi onlar içenler olduğu için kentine girerlerdi..tabi hep bunları vururdum yazığıma gider içmeyide bilmezdim puf puf çeker atardım:DSonra arada boğaza kaçmaya başladı çekmeye içmeyi öğrenmeye başladık.2-5 3 senedir içiyorum:D

Toplam Hit: 4264 Toplam Mesaj: 37