folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sigortasız Röntgen Fiyatı ( Parmağım Çatladı Sanırım )

Sigortasız Röntgen Fiyatı ( Parmağım Çatladı Sanırım )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

yeni oldu diyerekten acile gidilse yine de para alınıyor mu?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Speedyy
    Speedyy's avatar
    Erkek

Hepsini alıntı yaparsan zor olacak gibi elle hocamlar isim yazarak cevaplayayım

erdem358  hocam fiyat için çok teşekkür ederim, Ben avrupa'dayım istanbul bahçelievlerdeyim ve gerçekten fiyatı göstermen beni çok rahatlattı 

umit  Hocam burada büyük yeni açılacan istanbul bahçelievler devlet hastanesi var oraya gideceğim arkadamda kalıyor 

erdem358  Çok teşekkür ederim hocam çok saolasın :) Muayene 30 olsa röntgen 60 küsür bir şekilde çıkarım işin için var ol teklifin için hiç böyle teklif göreceğimi düşünmezdim çok minnattarım 

tolgasen Sizlere de çok teşekkür ederim hocam yardımın için, ben istanbul bahçelievler'deyim 

attackatak  hocam bende öyle düşünmüştüm zaten şiş ve belirli alanlarda sağ baş parmak kıkırdak, işaret parmağı kemeinde morarma ve o bölge arası çapta şişilik var taze duruyor 
    Acile gidince sorun yaratmıyorlardı diye hatırlıyorum az önce oldu desem vs düşünmüştüm ama bizim bura da nereden ne çıkacağı belli olmuyor insanları şaşırtıyor zaten durumlar vahim :) 
    Bir de yüzüm kızarırsa iyice kendimi asarım diye düşünüyorum :) Dedim bir sorayım fikir edineyim en azından az buçuk bilgi de olsa hazırlıklı olurum 

Speedyy tarafından 08/Tem/16 08:37 tarihinde düzenlenmiştir

Bu bir parodidir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı

Görüntüleme merkezindeyim birazdan biraazdan fiyatı yazarım dr kaç yönlü istemiş röntgeni

Hangi şehirdesin hocam ? Tekniker lazımsa gelebilirim :)

Bu arada sizde 66 tl olan tek yönlü röntgen fiyatı bizde 7 tl (özel hastane). Görüntüleme merkezleri normalden çok daha pahalı oluyorlar, devlet hastanesi sanırım 7-8 tl arası alır.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    Speedyy bunu yazdı

Hepsini alıntı yaparsan zor olacak gibi elle hocamlar isim yazarak cevaplayayım

erdem358  hocam fiyat için çok teşekkür ederim, Ben avrupa'dayım istanbul bahçelievlerdeyim ve gerçekten fiyatı göstermen beni çok rahatlattı 

umit  Hocam burada büyük yeni açılacan istanbul bahçelievler devlet hastanesi var oraya gideceğim arkadamda kalıyor 

erdem358  Çok teşekkür ederim hocam çok saolasın :) Muayene 30 olsa röntgen 60 küsür bir şekilde çıkarım işin için var ol teklifin için hiç böyle teklif göreceğimi düşünmezdim çok minnattarım 

tolgasen Sizlere de çok teşekkür ederim hocam yardımın için, ben istanbul bahçelievler'deyim 

attackatak  hocam bende öyle düşünmüştüm zaten şiş ve belirli alanlarda sağ baş parmak kıkırdak, işaret parmağı kemeinde morarma ve o bölge arası çapta şişilik var taze duruyor 
    Acile gidince sorun yaratmıyorlardı diye hatırlıyorum az önce oldu desem vs düşünmüştüm ama bizim bura da nereden ne çıkacağı belli olmuyor insanları şaşırtıyor zaten durumlar vahim :) 
    Bir de yüzüm kızarırsa iyice kendimi asarım diye düşünüyorum :) Dedim bir sorayım fikir edineyim en azından az buçuk bilgi de olsa hazırlıklı olurum 

şansa bak ev bahçelievlerde ama şu an işyerindeyim

yapabilecegimiz bişey olursa yaz burdan yine

le le le sakine
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek

acil de para almıyolar

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Speedyy
    Speedyy's avatar
    Erkek

umit çok saolasın hocam kolay gelsin düzeleyim bir gün tanışmaya gelirim inşallah var olasın :) 

tranceport Teşekkür ederim hocak, hazırlanıyorum şuan zar zor hayır olsun bakalım gidip göreceğim 

Bu bir parodidir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Speedyy bunu yazdı

umit çok saolasın hocam kolay gelsin düzeleyim bir gün tanışmaya gelirim inşallah var olasın :) 

tranceport Teşekkür ederim hocak, hazırlanıyorum şuan zar zor hayır olsun bakalım gidip göreceğim 

Ankaradaysan ben yardimci olayim diyecektim. Haberdar et bizi de, hosgeldin.

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Speedyy
    Speedyy's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    Speedyy bunu yazdı

Ankaradaysan ben yardimci olayim diyecektim. Haberdar et bizi de, hosgeldin.

Teşekk.ür ederim hocam hoş buld um :) 

Aldılar alçıya :) Saolun hepinizde ücret almadılar ama ameliyat olacağımı söylediler çarşamba günü ameliyat edecekler geçici alçıya aldılar 
    Eklemde  olduğundan amliyat dediler :/ 

Bu bir parodidir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Ameliyatlik nesi varmis parcali kirik falan mi? Cok gecmis olsun iyi ki gitmissin.

Fason mason bir ise gir sigortani olmadi sen ver onlar yatirsin bu isi coz hocam ya, insanin basina durup dururken neler geliyor kac para acaba diye hastaneye gidememek cok kotu bir sey.

Edit. Tamamen ucretsiz her turlu saglik hizmeti alan sayisi ve ne oldugu belirsiz multecilerin cirit attigi yurdumda, ameliyatlik bir rahatsizligi varken yokluktan hastaneye gitmemeyi dusunen bu 21 yasindaki ogrenci turk genci devletin alninda kocaman bir lekedir.

izzmarit tarafından 08/Tem/16 22:52 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

radyoloji mezunuyum muhtemelen 2 yönlü ister P/A ve oblik pozisyonlarında ister. yani tek yönle kurtarmaz.. fiyata gelince devlet ve özel görüntüleme merkezlerinde fiyat farklılığı olabiliyor o yüzden pek birşey söyleyemiyecem.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
Toplam Hit: 3337 Toplam Mesaj: 26
röntgen ssk