Silinbilir Aradığımı Buldum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

silibebilir

zeybekustasi tarafından 08/Ara/20 13:03 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Hanım otomatik kullanabiliyor. Aşağıdaki özelliklere sahip en uygun otomatik aile araç MARKA/MODEL/YIL sizce nedir?

Yalıtımı, (Yol ve motor sesi az)

Güvenlik donanımı, (Sağlam kasa + fazla airbag)

Klima, (Soğuğa alınca güçten düşmeyen mümkünse otomatik)

hocam bütçe olursa daha iyi şeyler sunabiliriz

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Mercedes C200d amg 2016 var bende tavsiye ederim yakıt tüketimi çok hoşuma gidiyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

Mercedes C200d amg 2016 var bende tavsiye ederim yakıt tüketimi çok hoşuma gidiyor

400  bin lira la o araba. Adamın öyle bir bütçesi olsa böyle bi konu  mu açar amk

bi de 400 bin liralık arabada yakıt tüketimine  mi bakıyon amk

neverland tarafından 08/Ara/20 03:07 tarihinde düzenlenmiştir

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Passat, civic..

Bütçe?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Birçok farklı otomatik araç aldım sıfırdan ve kullandım.

2016 clio otm

2015 fiesta otm

2008 megane 2 otm

2017 polo otm. 

Bunların tamamı heleki fiesta olanla heray Ford a gidip kavrama değiştirdim. Diğerlerinde ise yok senkromenc yok kararsızlık vs vs. 

Bi gün kahrretsin dedim elimdeki ide sattim Manuel alacaktım otomatik corollayla tanıştım 

Cvt sanzuman. 1.6 132 bg. Cvt sanzuman zor alışırsın ki ben baya zor alıştım ( ınternetten bir araştır) benim butcene göre en problemsiz vites tipiydi. Şu an a kadar 18 marttan beri kullanıp 25k km yaptım sadece yakıt aldım. Dedim corolla bu otomatik işini yapmış. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Öncelikle sorunsuz denilen tam otomatiklere yönelmekte fayda var hocam. Çünkü otomatik şanzuman sorun çıkardığında tamiri zor ve çok masraflı olabiliyor. Bu yüzden eat6 cvt powershift bunlardan birini seçmek mantıklı olabilir. Onun haricinde yarı otomatikler baskı balata değişimi vs gerektirdiği ve tam otomatiklere göre daha kompleks oldukları için daha maliyetli olabiliyorlar. Ayrıca tam otomatikler vites geçişi sürüş konforu açısından da baya iyi hissettiriyor (Cvt hariç cvt ye alışması biraz zaman alabiliyor. sevenler çok seviyor  sevemeyenler bela okuyor). 

https://www.youtube.com/watch?v=1uXg1z0EGD4

Şurada baya güzel anlatmışlar aslında vaktin olursa izle. 

Bu arada 2015 c4 araç var bende 120 bg tam otomatik eat6 valla ben çok memnunum. Aynı şanzıman peugeot 308 de falan da var. Ondan önce de 110 beygirlik mcp şanzımanı (yarı otomatik) olanını kullanıyordum ikisi arasında bariz vites geçişi farkı var. Ayrıca mcp 100k da bir baskı balata değişimi istiyor. vites geçişinde sarsıyor bazen geçerken geç kalıyor vs di. 

mcp olanı oladiğımda ulan bir yerde yanlış yaptım ama hayırlısı mantığı ile biniyordum neyse perte çıkardım da şimdiki arabaya şuan kafam rahat biniyorum.

sLeymN tarafından 08/Ara/20 09:09 tarihinde düzenlenmiştir

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

2-3 kişilik bir aileyse wv grubu iyidir polo tavsiye ederim

bende leon var yakıt az ama yalıtımı iyi değil

wv grubun malzeme kalitesi daha iyi yakıt da az

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

@sleymn

Powershift benim bildigim cift kavrama tam otomatik değil

destination@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

@sleymn

Powershift benim bildigim cift kavrama tam otomatik değil

Doğrudur abi. Ben araştırdığım sıralarda bu 3ü için sıkıntısız diyorlardı. Muhtemelen çift kavramalar içinde en iyisidir 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

trafikte denk geldiğim kadarıyla kadınlar daha çok suv kullanmayı tercih ediyor yani ben öyle denk geldim

Suv olarakta pejo 2008 i tavsiye ederim direksiyonu aşırı ama aşırı yumuşak yol tutuşunu pek beğenmiyorum araç sanki virajlarda çok yatıyor benzin tüketimi eğer agresif kullanıyorsan aşırı bir tüketim var sakin kullanıyorsan az yakıyor. 

rahatlığını seviyorum görünüşüde baya hoş kullanımı kolay bir bak derim

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 3557 Toplam Mesaj: 23
araç tavsiye